Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA bawi się w policję obyczajową Spore

69 postów w tym temacie

Nawet stworkom ze spore nie dadzą sie rozmnażać, ta polityczna poprawność :D chyba nie wystarczają graczom piękne kobieto o sławnych nazwiskach jak .jpg czy .gif.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

phi... najpierw dają narzędzie by móc tworzyć co dusza zapragnie a teraz cenzura. hehe ... nie wiem co EA myślała ale to było chyba oczywiste jakie motywy będą przyświecać przy tworzeniu jakiejś grupy stworków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze. Tacy idioci myślą ze są fajni ale nie są. Jak mu mało takich widoków to niech se zajrzy do odpowiednich gazetek napewno cos dla siebie znajdzie. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze EA robi, jeżeli ktoś jest nie wyżyty seksualnie to niech wchodzi sobie na jakieś inne strony czy też kupi odpowiedni film. Jak ja dorwałem się do tego demka to w ogóle przez myśl mi nie przeszło, żeby stworkom robić narzędzia czy w ogóle robić z nich wielkie chodzące genitalia. Uważam to za niesmaczne i nie zabawne. Zresztą sam widziałem jak jakiś gościu w necie pochwalił się screenami, że stworzył chodzącego penisa...co mnie w ogóle nie rozbawiło tylko zażenowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Podpisuje się pod twojim postem Gawełek. Robienie penisów i podniecanie się tym to obciach. :D Śmieszą mnie tylko tacy ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA zabrania umieszczania takiego typu kontrowersyjnych stworków na Sporepedii, więc nie znaczy to, że nie będziemy mogli w ogóle takich projektować ;). Ludzie, poza tym to tylko gra - zabawa. Jeden zrobi penisomona, drugi waginozaura i nie widzę w takiej zabawie nic złego (oczywiście poza dzieleniem się takimi "dziełami" z innymi ludźmi [Sporepedia]).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to pierwszy plus dla EA ode mnie od bardzo długiego czasu. Jakby nie patrzeć stworki, które charakteryzują się "dość nietypową morfologią" będą raczej niepożądane przez większość graczy, więc wydawca słusznie czyni walcząc z twórcami takich "potworków".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować