Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA bawi się w policję obyczajową Spore

69 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2008 o 11:53, Azreix napisał:

Fajno, polityczna poprawność FTW! xD A na serio, no to chyba nie jest taki problem. Raczej
komuś tak badzo nie będzie taki stworek przeszkadzał.^^

Wiesz, to zalezy. Zalezy czy mialby odkryte cycki czy cos innego... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze. Nie lubię cenzurowania gier, szczególnie tych, które już ze startu mają metkę 18+, ale tutaj mamy trochę inny wypadek. To już część tego całego Web 2.0, otwartego na wszystkich, więc pewne rzeczy nie powinny mieć miejsca. Fajnie, że ktoś tego wszystkiego pilnuje. Poza tym, nikt nie broni tworzenia kontrowersyjnych stworów i trzymanie ich u siebie na dysku. Chodzi jedynie o ich uploadowanie na serwery EA.
Mam nadzieję, że nad wybrykami Graczy w LBP na PS3 też ktoś będzie czuwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuszna decyzja ze strony EA.

Jacyś bardzo inteligentnie mądrzy gracze postanowili, że porobią sobie takie stworki razem z tymi ''dodatkami''. Moim zdaniem takie ostrzeżenia wysyłane przez EA są bardzo dobre. Tak powinna robić każda firma, bo między innymi przez takich ludzi psuje się opinia na temat samej gry, jaki i firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jestem inny, ale nawet mi do głowy nie przyszło doklejać ''małpie'' cośniecoś :) Hmmm... nic to, zbereźniackie zagrywki zostawiam małolatom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, ta polityka pro-rodzinna i pro-moralna EA... Pamiętacie spolszczenie CRYSISA? Ocenzurowane przekleństwa, chociaż już w oryginale nie były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się zdawało, że ludzie już nic głupiego nie wymyślą, że nie wcisną już nigdzie swej głupoty. Miałem rację - zdawało mi się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwsze na co wpadłem po odpaleniu dema to zrobienie czegoś co przypominało by zerlinga lub hydraliska (ogólnie jakiegoś zerga) :) a nie jakieś tam pitongi i inne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SoundWave - jakie znowu ograniczone możliwości?
nikt nie zabrania tworzenia takich stworów. Nie można ich tylko uploadować, bo gra ma ograniczenie pegi 3+(albo 7)
i mogłyby to ściągnąć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ktoś poradzi na to, że chciał sobie zrobić małżopodobnego stworka, gdyż jest zawziętym miłośnikiem, oraz członkiem koła miłośników mięczaków wodnych, a jakiemuś zboczeńcowi z EA skojarzy się to z czymś zbereźnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małżopodobny. Tak to się dzisiaj nazywa? :D Naprawdę musi być podobny do mięczaka skoro się kojaży z ****** ::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować