Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA bawi się w policję obyczajową Spore

69 postów w tym temacie

Fakt... Niektórzy się nazbyt rozkręcili w tworzeniu swoich stworów.
Bardzo dobrze, że Electronic Arts zareagowało w tej sprawie, bo przecież w Spore gra bardzo duża grupa młodych graczy. Oni raczej w Sporepedii nie powinni znajdywać takich wytworów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporenografia ~~ Ja stworzyłem swojego grubaska i nie jest płciowy, że się tak wyrażę. Tzn. mogli to w jakiś sposób ograniczyć zanim wydali grę. No bo było proste, że zawsze się znajdzie jeden co zacznie świntuszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 17:31, EmoDarius napisał:

Wstyd mówić ale sam takie coś zrobiłem :P Plemniczka Plemcia ^^

Nie ma sie czego wstydzic, dostales narzedzia i skorzystales z nich. Wstydzic sie powinny osoby z EA i inne, ktore beda tlumaczyc mlodym, ze dzieci biora sie z kapusty, albo ze przynosi je bocian.
A zaraz po tym nalezy: odlaczyc telewizje, internet, wypisac ze szkoly- byc moze wtedy mlodzi nie beda narazeni na przemoc, seks i przeklenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko jest jeszcze jakaś granica dobrego smaku.
Jeżeli ktoś chwali się takimi dziełami, to najwyraźniej ma kompleksy.

@SoundWave
Dzieci zawsze są narażone, ale powiedz szczerze, czy telewizja epatuje przemocą i seksem w porach, w których przed telewizorami zasiadają maluchy? I czy w ogóle tak robi? Noo, może trochę, ale zazwyczaj późno w nocy.

Poza tym, co to ma to, że każde dziecko wieży, iż dzieci biorą się z kapusty czy innego bociana?
Zabijmy ich wyobraźnię! Niech się naoglądają dziwacznych stworów z wielki genitaliami (Bo piersi, oczywiście bez przesady, trochę nie rozumiem.). Taa, a później w szkole będzie: "A mój ma większego!" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 06:25, Pershing92 napisał:

Dzieci zawsze są narażone, ale powiedz szczerze, czy telewizja epatuje przemocą i seksem
w porach, w których przed telewizorami zasiadają maluchy? I czy w ogóle tak robi?

Pytanie czy oni robią grę dla 5 latków czy 15? Bo jeśli dla 5 to niech to napiszą wprost i nie będzie problemu, a jeśli dla 15 to i problemu wogóle nie będzie.
Niech mi ktoś powie, na czym wogóle ma polegać ta gra? Bo słyszałem, że ma byc ewolucja od jednokomórkowca do jakiś tam inteligentnych zwierzątek i mam pytanie: Gdzie w tym wszystkim mają się znaleźć te wytworzone stwory? Czy będą jakieś mechanizmy doboru naturalnego? Czy z jednego gatunku będą mogły powstać 2 inne?
No i wogóle ciekawe jak te stwory będą się rozmnażać, pewnie przez pączkowanie (albo podział) ;)

Dnia 20.06.2008 o 06:25, Pershing92 napisał:

Noo,
może trochę, ale zazwyczaj późno w nocy.

Zazwyczaj późno w nocy to lecą programy i filmy najbardziej wartościowe (szczególnie jeśli mowa o tvp).

Dnia 20.06.2008 o 06:25, Pershing92 napisał:

Zabijmy ich wyobraźnię! Niech się naoglądają dziwacznych stworów z wielki genitaliami
(Bo piersi, oczywiście bez przesady, trochę nie rozumiem.). Taa, a później w szkole będzie:
"A mój ma większego!" xD

Nie wiem czy seksualność człowieka powinna być polem wyobraźni dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 10:43, Namaru napisał:

Nie wiem czy seksualność człowieka powinna być polem wyobraźni dla dzieci.


Dopóki dziecko nie wie skąd się biorą dzieci, zadaje te swoje głupie pytania i myśli jak to może być. Tak przynajmniej wygląda to wg mnie. Mogę się mylić, ale myślę że mniej więcej wiesz o co mi chodzi.

Co do rozmnażania to widziałem filmik, na którym odbywało się to w dość grzeczny sposób. Po prostu stworki tańczyły i śpiewały. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 11:17, Pershing92 napisał:

Dopóki dziecko nie wie skąd się biorą dzieci, zadaje te swoje głupie pytania i myśli
jak to może być. Tak przynajmniej wygląda to wg mnie. Mogę się mylić, ale myślę że mniej
więcej wiesz o co mi chodzi.

To nie są głupie pytania ;) A tak serio to dziecko nie bedzie miało skojarzeń seksualnych z potworem w ksztalcie waginy czy penisa, bo nie wie do czego te narządy służą dorosłym.

Dnia 20.06.2008 o 11:17, Pershing92 napisał:

Co do rozmnażania to widziałem filmik, na którym odbywało się to w dość grzeczny sposób.
Po prostu stworki tańczyły i śpiewały. ;)

He he dobre, nie ma co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować