Zaloguj się, aby obserwować  
Pile

XBOX 360 JASPER

55 postów w tym temacie

Tutaj gromadzimy informacje o nowej wersji xboxa 360. Nazwa robocza to Jasper. Ma wyjść w sierpniu. ( w stanach pewnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma mieć nowe chłodzenie. Nowy napęd lite on. I ma być przed ostatnią wersją xboxa 360. Ostatnia wersja wyjdzie w 2009 roku. Pod koniec. Ja mam xboxa 360 premium bez hdmi. Sprzedam go na rzecz JASPERA. Ale narazie będe grał czekając na premiere. Wiem jak muszą czuć się osoby z wersją elite niemające pieniędzy na jaspera. Ale niestety. Uważam że jest prawdopodobieństwo aby nowa wersja zapoczątkowała kontrolery ruchu dla xboxa. Przewidywany jest także większy dysk. Ale to plotki. Jedynym faktem jest zapowiedziana wersja xboxa 360 o nazwie JASPER z poprawionym chłodzeniem. I procesorem w technologii 45 nn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 16:47, gothicsheep napisał:

> Jest już temat o nowym Xboksie, aczkolwiek pod troszkę inną nazwą - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=37206&u=49.

Ale tu chyba chodzi o nowa, ulepszana wersje 360tki, a nie konsoli nadchodzacej
generacji. Cos jak PS2 i jej dwie wersje: gruba i slim...



Tak w mojim temacie chodzi o wersje 360. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 16:47, gothicsheep napisał:

Ale tu chyba chodzi o nowa, ulepszana wersje 360tki, a nie konsoli nadchodzacej
generacji. Cos jak PS2 i jej dwie wersje: gruba i slim...


Właśnie Xbox 540 będzie czymś na miarę PS2 Slim. Więc myślę, że ten temat jest zbędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 18:18, Metalhead86 napisał:

> Ale tu chyba chodzi o nowa, ulepszana wersje 360tki, a nie konsoli nadchodzacej

> generacji. Cos jak PS2 i jej dwie wersje: gruba i slim...

Właśnie Xbox 540 będzie czymś na miarę PS2 Slim. Więc myślę, że ten temat jest zbędny.



Nie prawda. Słuchaj. Tak jak jest ps 3. Tak jest xbox360. Nazwa ta jest po to aby ps 3 ze swoją trójką nie wydawało się lepsze od xboxa 2. Nie możliwe żeby xbox 540 był jak slim. Bo xbox 360 to generacja. A np premium to wersja. Dlatego uwarzam e ten temat jest potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 19:54, Pile napisał:

Nie prawda. Słuchaj. Tak jak jest ps 3. Tak jest xbox360. Nazwa ta jest po to aby ps
3 ze swoją trójką nie wydawało się lepsze od xboxa 2. Nie możliwe żeby xbox 540 był jak
slim. Bo xbox 360 to generacja. A np premium to wersja. Dlatego uwarzam e ten temat jest
potrzebny.


Coś mi się wydaję, że jednak Ty nie rozumiesz ;). Xbox 540 to ulepszona wersja Xbox''a 360 (takie odświeżone wydanie - Xbox 2.5). Będzie on znacznie mniejszy, aczkolwiek zachowa techniczne właściwości wersji podstawowej. Możesz o tym przeczytać m.in. tutaj - http://www.idg.pl/news/151004.html.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o tym. To jest ta wersja co na początku napisałem. Że ma być ostatnia. A jasper wyjdzie wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Źle rozumujesz. Nie sugeruj się tym, że w cudzysłowiu ktoś napisał xbox 540, czy 2.5
Wszystko wskazuje, że będzie tak samo jak w przypadku ps2 slim. Wszystko pozostaje takie same, ale mniejsze. To tak samo jak by w tym newsie ps2 slim ktoś nazwał "ps3". Tak samo jakby znów nową wersję ps 3 ktoś nazywał ps 4 bo bedzie mniejsza itp. Tak ogólnie to nikt nie wie jak będzie się nazywał nowy xbox następnej generacji a 540 to tylko domysły po skojarzeniu, że owy nazywa sie 360 zamiast 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Valhalla. O to mi chodziło jak pisałem że to będzie ostatnia wersja xboxa 360. Ale ja mówię o Jasperze. A pozatym nie wydaje mi się żeby nowy vallhalla miał się nazywać 540. Przecież to tak jakby nazwac ps2 slim ps2,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 20:43, Ceteris Paribus napisał:

Źle rozumujesz. Nie sugeruj się tym, że w cudzysłowiu ktoś napisał xbox 540, czy 2.5
Wszystko wskazuje, że będzie tak samo jak w przypadku ps2 slim. Wszystko pozostaje takie
same, ale mniejsze. To tak samo jak by w tym newsie ps2 slim ktoś nazwał "ps3". Tak samo
jakby znów nową wersję ps 3 ktoś nazywał ps 4 bo bedzie mniejsza itp. Tak ogólnie to
nikt nie wie jak będzie się nazywał nowy xbox następnej generacji a 540 to tylko domysły
po skojarzeniu, że owy nazywa sie 360 zamiast 2.



Z tym się zgadzam. Nazwa robocza to Valhalla. I całkiem mi się podoba. Ja mam premium bez hdmi. Poczekam na Jaspera. Potem ewentualnie zmienie na vallhala. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jedna sprawa jeszcze. Sierpień to premiera w usa pewnie. Tak było z elite. Kilka miesięcy musieliśmy czekać. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś znalazł coś nowego w tej sprawie to pisać. Ale na początku dopisać czy chodzi o Valhalla czy o Jaspera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraźniejszego Arcade i nie mogę o nim powiedezieć zlego słowa. Fakt, złapałem trzy zawieszki, ale to od listopada zeszlego roku. Myślę, że ta wersaj wystarczy dla casual gamers takich jak ja i póki co nie ma sensiu myśleć o czymś innym. No chyba, że będzie o wiele mniejszy, miał hdd w stanbdardzie i dobrącene. Wtedy zastanowie sie nad nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 21:27, Ceteris Paribus napisał:

Ja mam teraźniejszego Arcade i nie mogę o nim powiedezieć zlego słowa. Fakt, złapałem
trzy zawieszki, ale to od listopada zeszlego roku. Myślę, że ta wersaj wystarczy dla
casual gamers takich jak ja i póki co nie ma sensiu myśleć o czymś innym. No chyba, że
będzie o wiele mniejszy, miał hdd w stanbdardzie i dobrącene. Wtedy zastanowie sie nad
nim.



HDD odpada.I niższa cena będzie ale starszych wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować