Zaloguj się, aby obserwować  
Pile

XBOX 360 JASPER

55 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2008 o 19:28, sportowiec 7 napisał:


Jedno pytanie skąd o tym wszystkim wiesz ??



:D W sensie raczej że jesteś zadziwiony moją wiedzą czy nie wierzysz mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 17:39, sportowiec 7 napisał:


> :D W sensie raczej że jesteś zadziwiony moją wiedzą czy nie wierzysz mi?
jedno i drugie :)



To miło. Mój ojciec to Bill Gates. :D

A serio to przeglądam dużo forów i czytam dokładnie łącząc wszystkie fakty w jedną logiczną całość. Informacji nie ma bardzo dużo (jest coraz więcej) ale zbliża się premiera Jaspera i wiadomo że dopiero po premierze będziemy wiedzieli na jego temat wszystko. Po premierze Jaspera założę temat dla xboxa 540 (z valhalla). :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 18:01, sportowiec 7 napisał:

> Po premierze Jaspera założę temat dla xboxa 540 (z valhalla). :D
po raz trzeci Ci mówie że taki temat już jest !!!
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=37206&u=49



Sorry. Ale ty nie rozumiesz że wprowadzasz ludzi w błąd. Blu ray w xboxie to plotka niczym nie potwierdzona. To raz. A dwa to że xbox 540 to nazwa robocza. Chodzi o nową wersję xboxa 360 z układem Valhalla. To nie jest nowa generacja konsol. :] I nie będzie konkurować z ps 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gram.pl pojawił się news o nowym xboxie. Nie znamy jego danych konstrukcyjnych ale wiemy że będzie miał dysk o pojemności 60 gb. Jego cena będzie wynosić 349 usd. czyli na pln 723 zł. (przy obecnym kursie).
Oczywiście cena w polsce będzie na pewno nieco wyższa. Dysk 60 gigowy pozwoli uelastycznić xboxa względem producentów gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe. Ale rok temu mówili że będzie na początku 2008. :]
A więc podchodzę z dystanesem do wszelkich wiadomości aczkolwiek byłoby świetnie, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz częściej pojawiają się informacje i plotki o nowym xboxie 360 "slim". Ponoć ma być oficjalnie zapowiedziany w grudniu. Wykonany w technologii 45nn na pewno byłby mniej awaryjny. Ma mieć mniejsze wymiary. Nie wiadomo co byłoby z dyskiem twardym który mógłby się nie mieścić na nowym xboxie. Możliwe że będzie on montowany od góry. Jednak to wszystko to tylko nie potwierdzone informacje. Liczne serwisy donoszą że microsoft jednak wspominał o nowej konsoli, jednak ja nie jestem tego pewien. Posiadam xboxa 360 z HDD 20gb i miałem go wymieniać na elite ale się wstrzymałem. Poczekam jeszcze trochę. Gdybym nie posiadał żadnego xboxa to bym kupił elite, jednak teraz mam możliwość gry i jest ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe xboxy arcade mają wbudowaną pamięć 256 mb i do tego płytę główną jasper ;]
A z grudniowej premiery nici :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować