Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Rozszerzona Wiedźmina na początku września

77 postów w tym temacie

Jak dla mnie to wszystko do wiedźmina za daleko, za późno itp. Ja jeszcze raz instalować nie będę!:) Raz grałem i mi wystarczy, gra nie ma nic takiego by przechodzić ją drugi raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chryste... zaczęło się - teraz będą nam sprzedawać miliardy wersji Wiedźmina. Komercha, ach komercha musi CDP kochać... A Ci, którzy już kiedyś Wiedźmina kupili mogą już czuć się oszukanymi, gdyż wygląda na to, że to dopiero teraz gra trafi na sklepowe półki w swojej finalnej wersji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że będzie ten dodatek do wiedźmina ale jest to trochę nie fair względem graczy którzy zakupili tę grę dużo wcześniej. Ponieważ będą mogli sobie tylko ściągną tą łatkę. A osoby które dopiero kupią Wiedźmina dadzą pewnie takie same pieniądze za większy pakiet dodatków i to jest Bardzo nie fair względem graczy. powinno być tak że ci co mają już od dawna Wiedźmina powinni po promocyjnej cenie móc kupić ten dodatek i bonusy do niego zawarte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja w sumie jeszcze swojego wiedzmina nie mam. Pożyczałem od brata zeby wejsc do świata sapkowskiego. Od jakiegoś czasu sie przymierzałem zeby kupic i dokończyc grę :). takiego polskiego hiciora warto miec w swoim zbiorze!

Dnia 19.06.2008 o 18:58, Zak napisał:

drugą częścią lub zupełnie nową grą najlepiej
jakąś ambitną multiplatformową produkcją na PC, PS3, PS2, X360 może i NDS, Wii, PSP (piractwo
spore na tej platformie, zysk mógłby być nie duży). Z konsolami celowałbym na rynek zagraniczny
(u nas nie są jeszcze tak popularne). Aczkolwiek było by to też duże wyzwanie - na konsolach
nie ma poprawek


oj.. poprawki do gier na konsolach pojawiaja sie coraz częściej..a nawet instalacje (patrz na ostatnie kilka produkcji na ps3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Harvenar

Ja np kupie. wcześniej tego nie zrobiłem bo na moim starym sprzecie by to nie odpaliło. Od niedawana mam nowy i nie kupiłem jeszcze wiedzmina bo słyszałem o wersji ER. Troche zawiodła mnie wiadomosc o opoznieniu ale mam zamiar go kupic. I takich osob jak ja jest tutaj wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Wiedzminem cały czas się coś dzieje aby się lepiej sprzedawał, co chwile jest jakieś nowe wydanie tej gry. A powiedzmy, że w sumie to już trochę stara jest. Bardzo dobrze, że niektóre rzeczy zostały ulepszone i poprawione. Tylko jaka cena? 99 czy ta co teraz jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 22:12, Dominik000 napisał:

Z Wiedzminem cały czas się coś dzieje aby się lepiej sprzedawał, co chwile jest jakieś
nowe wydanie tej gry.


Co chwilę nowe? A ile tych nowych wydań chłopcze widziałeś? >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 22:15, Mistic napisał:

> Z Wiedzminem cały czas się coś dzieje aby się lepiej sprzedawał, co chwile jest
jakieś
> nowe wydanie tej gry.

Co chwilę nowe? A ile tych nowych wydań chłopcze widziałeś? >.<

No cłay czas coś nowego jest związane z Wiedzminem. Jakiś czas temu wyszło wydanie gdzie wilk ma czerwone oczy na opakowaniu. Akurat nie wiem jakie to jest wydanie. Dobra nie zbaczajmy z tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ręcę opadają jak czytam niektóre posty - "skok na kasę", "odgrzewany kotlet", "komercja" , "oszukani gracze z edycją podstawową" - typowo polskie marudzenie i jojczenie :/

Ale po kolei - "Wiedźmina" kupiłem tydzień temu, w dniu premiery nie było na to szans (komp spełniał tylko minimalne wymagania z wyjątkiem procesora bo niestety "Redzi" olali posiadaczy Athlonów Xp). W marcu był przymusowy upgrade (w starym kompie z dymem poszła płyta główna), ale gry od razu nie kupiłem (brak czasu + inne gry do pokończenia). Teraz nadrabiam zaległości. W kilku słowach - gra od października nie zestarzała się ani trochę, a klimatem, fabułą, oprawą audio - video po prostu zabija i wciąga na maxa :). Jest to pierwsza polska gra na światowym poziomie, pierwsza w którą gram bez brania poprawki że to polska gra. Gram pomału (niestety obowiązki nie pozwalają mi siedzieć przy kompie po kilka godzin) delektując się każdym szczegółem (obecnie zacząłem drugi akt). Wad praktycznie nie dostrzegam - może lekko spieprzona optymalizacja (pierwsze wczytanie gry zaraz po uruchomieniu trwa zdecydowanie za długo - a mam 2GB ramu). Ale później jest już tylko ok - i przy zapisywaniu i przy "loadingach", gra jak na razie ani razu nie wywaliła mnie do windy, więc na "technikalia" również nie mogę narzekać. (oczywiście grę od razu spatchowałem do łatki 1.3). Gra śmiga na full detalach.

Szczerze mówiąc to nie wiem dlaczego "Redzi" chcą przebudować inwentarz - ten który jest mi pasuje w 100%.

I teraz najważniejsze - jako posiadacz tej edycji absolutnie nie żałuję że nie poczekałem na rozszerzoną, przecież będę mógł sobie ją ściągnąć z netu za DARMO, więc nie wiem dlaczego niektórzy mają problem ? I pewnie teraz skończę "Wieśka" raz, a we wrześniu przejdę po raz kolejny i zobaczę co tam pozmieniali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie doczekam się na niego normalnie. Mam zwykłą edycję ale to muszę kupić.
Sam nie wiem dlaczego, ale mnie ciągnie do tego...Grrr nie wytrzymam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 08:45, Lordpilot napisał:

Ręcę opadają jak czytam niektóre posty - "skok na kasę", "odgrzewany kotlet", "komercja"
, "oszukani gracze z edycją podstawową" - typowo polskie marudzenie i jojczenie :/


...co i tak nie zmienia faktu, że jest to skok na kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie jaki "skok na kasę" - kto już ma wiedźmina drugi raz kupował nie będzie (chyba :) ) A dostanie łatke za darmo.
Poprostu do nowych pudełek dodają odrazu patcha żeby nie trzeba go było sciąnąć, a jeżeli to przyokazji przyciągnie do Wiedźmina nowych ludzi to ja w tym nic złego nie widze, w sumie kazdy producent chce dotrzeć do jak największej liczby osób. To nie jest wydawanie gównianych dodatków i wyciąganie pieniędzy 2gi raz za to samo więc skończcie pieprzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to zamiast Edycja Rozszerzona to powinno być Edycja Poprawiona. Kto to widział żeby jako podstawową wersję wydawać niedokończoną do końca grę. Ale trudno co zrobić ;P Mam tylko nadzieję że ta łatka będzie miała jakąś znośną wagę bo niestety nie wszyscy mają łącza 6 mb/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 12:01, Angmir napisał:

ludzie jaki "skok na kasę" - kto już ma wiedźmina drugi raz kupował nie będzie (chyba
:) ) A dostanie łatke za darmo.
Poprostu do nowych pudełek dodają odrazu patcha żeby nie trzeba go było sciąnąć, a jeżeli
to przyokazji przyciągnie do Wiedźmina nowych ludzi to ja w tym nic złego nie widze,
w sumie kazdy producent chce dotrzeć do jak największej liczby osób. To nie jest wydawanie
gównianych dodatków i wyciąganie pieniędzy 2gi raz za to samo więc skończcie pieprzyć.


Tylko że Wiedźmin nie powienien już latach w Edycjach Rozszerzonych za pełną kwotę, a w tańszych - Platynie, Top Sellerze, albo nawet w eXtra Klasyce, gdzie po roku i tak wszystko wydane przez CDP trafia. A tak... jest to skok na kasę. Ale wiem, że wydawca może sobie sam dyktować ceny i że Wiedźmin może przez najbliższe 100 lat kosztować 99 zł... Koniec tematu, kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 21:00, Thompson napisał:

A Ci, którzy już kiedyś Wiedźmina kupili mogą już czuć
się oszukanymi, gdyż wygląda na to, że to dopiero teraz gra trafi na sklepowe półki w
swojej finalnej wersji...


A wez najpierw poczytaj a dopiero potem krytykuj. Bo gdybys choc troche sie tym tematem zainteresowal to bys wiedzial, ze wszystkie dodatki i uaktualnienia, ktore znajda sie w Edycji Rozszerzonej beda dostepne za darmo dla posiadaczy Edycji Podstawowej i Edycji Kolekcjonerskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 22:56, Dominik000 napisał:

Jakiś czas temu wyszło wydanie gdzie
wilk ma czerwone oczy na opakowaniu. Akurat nie wiem jakie to jest wydanie. Dobra nie
zbaczajmy z tematu.


Owszem bylo takie wydanie dostepne w jednej z duzych sieci sklepow. Z tym, ze bylo to podczas premiery, zawartosc byla ta sama co w normalnej edycji, cena zreszta tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować