Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioShock na PC bez limitu instalacji

29 postów w tym temacie

No i bardzo dobrze, widzę, że do czasu kiedy zbiorę się na zakup nowego kompa, to z zabezpieczeń BS nie pozostanie nic... będzie już zapewne w taniej serii, utwierdza mnie to w słuszności niekupowania premierówek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz może w końcu kupię BioShocka. Wcześniej miałem taki zamiar, ale jak dowiedziałem się o tym zabezpieczeniu to zmieniłem zdanie. Mam nadzieję, że w przyszłości producenci zrezygnują całkowicie z tego typu "zabezpieczeń".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 13:33, MisioKGB napisał:

Hakerzy ze Starforcem mieli najwięcej problemów w Prince of Persia 2 Trony : ) a co do
posta Pana Michaelius''aa tak to było najgorszy shit ale za to przez krótki okres był
skuteczny uwierz mi ;)

Najskuteczniej to on uniemozliwial granie niektorym posiadaczom orginalu i uniemozliwial korzystanie z praw konsumenta wynikajacych z odpowiednich paragrafow w ustawach.

Zreszta co z tego ,ze przez chwile zabezpieczal jak wkrotce pojawily sie watpliwosci co do legalnosci jego dzialania, nie wspominajac o metodach jego obejscia.

Osobiscie obstawiam , ze wiecej pieniedzy stracono poprzez klientow bojkotujacych drakonskie zabezpieczenia i koszty z nimi zwiazane niz zyskano poprzez ich skutecznosc. Nie wspominajac o czarnym PR na wszelkich forach zwiazanym z problemami posiadaczy orginalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te zabezpieczenia to tylko uciążliwość dla uczciwych graczy, bo piraci i tak zagrają, z zabezpieczeniami, czy bez. Ale miło, że T2 zdjęło w końcu tą konieczność instalacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie do cholery! Te całe zabezpieczenia to jak psu na budę, w takich momentach gracz żałuje że kupuje oryginały. Dobrze że coraz mniej gier z tego korzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować