Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin, Mass Effect i Age of Conan wśród gier nominowanych do Golden Joystick Awards!

25 postów w tym temacie

Gra roku w kategorii Online: Pro Evolution Soccer 2008 to jakiś ŻART? Przecież PES ma tak zrąbany multi, że nie da sie grać. Ciągłe bugi, lagi, błędy, rozłączanie to poprostu żal pośladki ściska:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego polacy chcą od Wiedźmina. Najpierw narzekają że nic nie ma, a potem jak jest, narzekają że jest złe, gorsze od pozostałych, że im się nie podoba. Niby czemu? bo Wiedźmin to gra dla ludzi naprawdę inteligentnych, których dzisiaj jest naprawdę mało, ponieważ większość woli gry typu "Rozwal wszystko co żywe" ?
Jest Wiedźmin i cieszmy się z niego, bo to naprawdę dobra gra, a polacy odwalili kawał dobrej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 22:26, ArhWitcher napisał:

Jest Wiedźmin i cieszmy się z niego, bo to naprawdę dobra gra, a polacy odwalili kawał
dobrej roboty.

Myślę, że większość się cieszy, w tym i ja. Nie powinno się jednak pozwolić, żeby nam ta radość czasem klapkami na oczach nie została. Silnik, na którym jedzie gra to kompletny rupieć i dlatego Wiedźmin sporo traci. Za to uznanie należy się za fabułę i dźwięk, w pewnym stopniu również za grafikę. Czy to jednak wystarczy, żeby wygrywać z tytułami pokroju Mass Effect w przyszłości? Dziś się może jeszcze uda, ale jeśli druga część wieśka pojedzie na tym samym silniku to chyba tylko w Polsce będzie można mówić o sukcesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 22:37, Melchah napisał:

Silnik, na którym jedzie gra to kompletny
rupieć i dlatego Wiedźmin sporo traci.

NWN 2 z dodatkiem są na tym samym, zmodyfikowanym, silniku i jakoś nic nie tracą.

Dnia 22.06.2008 o 22:37, Melchah napisał:

ale jeśli druga część wieśka
pojedzie na tym samym silniku to chyba tylko w Polsce będzie można mówić o sukcesie.

A czy wszystko musi zależeć od samego silnika? Może raczej od jego programistów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 11:28, Zelgadis napisał:

> Silnik, na którym jedzie gra to kompletny
> rupieć i dlatego Wiedźmin sporo traci.
NWN 2 z dodatkiem są na tym samym, zmodyfikowanym, silniku i jakoś nic nie tracą.

Nie wiem. Nie grałem, nie wypowiadam się.

Dnia 23.06.2008 o 11:28, Zelgadis napisał:

> ale jeśli druga część wieśka
> pojedzie na tym samym silniku to chyba tylko w Polsce będzie można mówić o sukcesie.

A czy wszystko musi zależeć od samego silnika? Może raczej od jego programistów?

Jeśli są w stanie otworzyć świat na tyle, żeby przestały istnieć niepotrzebne granice między lokacjami, a byle kamień nie stanowił przeszkody nie do pokonania to jak najbardziej. Wszystko w rękach programistów. Póki co nic nie zmienia sytuacji, że z całego Wiedźmina to właśnie silnik jest najsłabszym, a jednocześnie bardzo ważnym elementem gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować