Zaloguj się, aby obserwować  
Skywalker

Letnie Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpiady - temat ogólny

1171 postów w tym temacie

Hmm, a ja mam mieszane uczucia... Wiem, że Nostradamus przepowiedział, że stanie się coś strasznego na Igrzyskach w 2008 roku... Poczytajcie o tym więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 22:50, Baluk25 napisał:


No chyba nie do końca, i przy okazji radziłbym Ci przeczytać treść tematu, przed wklejeniem linka.


Polacy pewnie dwa złote zdobędą, musiało by być naprawdę źle, gdyby było ich było mniej, a najwięcej medalów zdobędą i tak Chińczycy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro Pekin, a temat stoi! Co jest? Ależ będzie oglądania, jutro ceremonia otwarcia o 14:00 u dużoooooo oglądania. Eurosport będzie przeprowadzał relacje od 3:00 do 18:00!!. Będzie co oglądać. Co do pewności medalowej, to jestem pewny, że conajmniej na drugim miejscu podium stanie Leszek Blanik. Jest to polski gimnastyk, który jest obecnie mistrzem europy, w skoku..ee.. nie wiem jak sie nazwya ta konkurencja w gimnastyce :P. W Podnoszeniu Ciężarów również mamy szanse na ok.2 medale.Jest jeszcze Otylia, Monika Pyrek.. sądze, ze na pewno bedzie ok. 5 medali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 13:05, Budep napisał:

sądze,
ze na pewno bedzie ok. 5 medali :D

Czyli najmniej w historii..:P Ale fakt, fajnie będzie przez te kilkanaście dni... A ile oglądania!
O ile wcześniej nic się nie stanie.. xD
Polacy do boju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 13:05, Budep napisał:

Jutro Pekin, a temat stoi!

Właściwie jeżeli chodzi o piłkę nożną to igrzyska już trwają. Wczoraj grały panie,a dziś rywalizacje rozpoczęli panowie. Mecze można oglądać na Eurosporcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 13:23, mati285 napisał:

> Jutro Pekin, a temat stoi!
Właściwie jeżeli chodzi o piłkę nożną to igrzyska już trwają. Wczoraj grały panie,a dziś
rywalizacje rozpoczęli panowie. Mecze można oglądać na Eurosporcie.


Wiem, wiem, dzisij troszkę oglądałem Belgia - Brazylia. Właśnie, jaki był wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 13:40, Budep napisał:

Wiem, wiem, dzisij troszkę oglądałem Belgia - Brazylia. Właśnie, jaki był wynik?

Brazylia wygrała 1:0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 12:07, HumanGhost napisał:

Mnie tylko zastanawiają dwie rzeczy:
1. Ile medali zdobędą Chińczycy

Mam nadzieje że przynajmniej o połowę mniej niż ZSRR w 1980.

Dnia 08.08.2008 o 12:07, HumanGhost napisał:

2. Co ciekawego wymyśli komisja antydopingowa (99% składu to Chińczycy)

OMG. Mam nadzieję że nie będą robić szopek, jeśli jakiś Chińczyk przegra o włos z reprezentantem innego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brr, olimpiada w Pekinie. Faktycznie to już nie olimpiada, bo wszelkie idee zostały brutalnie zgwałcone. Doping wchodzi w nową erę, bo genetyka poprawia ciała sportowców. Wczoraj przeczytałem o tym artykuł i przeraziłem się - Chinole już teraz mogę być ulepszeni, a nie ma żadnych sposobów na wykrycie tego świństwa. Ale cóż, nadal będą wielkie emocje, ale przy ogłaszaniu wyników komisji antydopingowej, a nie na zawodach.
Osobiście nie mam zamiaru oglądać olimpiady, bo to już nie jest uczciwy sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 12:20, Darkstar181 napisał:

OMG. Mam nadzieję że nie będą robić szopek, jeśli jakiś Chińczyk przegra o włos z reprezentantem innego kraju.


Mnie już od samego początku zainteresowało co zrobi komisja, co zrobią sędziowie. Przykład z wczoraj - mecz piłki nożnej Brazylia : Belgia. Z lekkim niesmakiem obserwowałem jak sędzia daje dwie czerwone kartki czołowym zawodnikom belgijskim, praktycznie za nic. Niby nic niesamowitego, ale... zgadnij z kim Belgia zagra następny mecz w osłabieniu. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczna ceremonia otwarcia...wprost nie można było się oderwać o telewizora - mówię oczywiście o części artystycznej nieoficjalnej (początek kiedy 2008 bębniarzy rozpoczęło pokaz - niesamowite...), a zapalenie znicza jak co każda olimpiada - coraz bardziej nowatorska i nieprzewidywalna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować