Zaloguj się, aby obserwować  
Skywalker

Letnie Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpiady - temat ogólny

1171 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2008 o 14:18, kakinho1992 napisał:

> Z kim przegrał Maszczyk i ile?
Z Paddy Barnsem chyba tak to się piszę ,a wynik to 5:11.

No to przegrał dość wyraźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 15:15, DanekZiom napisał:

Czy zgodzicie się, żeby z tego tematu zrobić quiz z Pekinu 2008? Jeżeli tak to kto zdobył
pierwszy medal dla Polski i jakiego koloru?


Nie zgodzimy się. Zresztą, mody chyba też bybyły tego zdania. To jest temat ogólny o olimpiadzie w Pekinie, a nie jakieś quizy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 15:17, Budep napisał:

Nie zgodzimy się. Zresztą, mody chyba też bybyły tego zdania. To jest temat ogólny o olimpiadzie w Pekinie, a nie jakieś quizy.

A ja byłbym zwolennikiem aby temat tego wątku zmodyfikować tak, aby za 4 lata można było w nim pisać o kolejnych Igrzyskach a nie ograniczać się tylko do Pekinu. Po co za 4 lata tworzyć kolejny wątek, kiedy w tym było już sporo prognoz i spekulacji co i jak będzie na Igrzyskach w Londynie.
Można by było zrobić tytuł ""Letnie igrzyska olimpijskie (Pekin, Londyn i inne) - temat ogólny".
Rzezim, co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 19:28, A-cis napisał:

> Nie zgodzimy się. Zresztą, mody chyba też bybyły tego zdania. To jest temat ogólny
o olimpiadzie w Pekinie, a nie jakieś quizy.
A ja byłbym zwolennikiem aby temat tego wątku zmodyfikować tak, aby za 4 lata można było
w nim pisać o kolejnych Igrzyskach a nie ograniczać się tylko do Pekinu. Po co za 4 lata
tworzyć kolejny wątek, kiedy w tym było już sporo prognoz i spekulacji co i jak będzie
na Igrzyskach w Londynie.
Można by było zrobić tytuł ""Letnie igrzyska olimpijskie (Pekin, Londyn i inne) - temat
ogólny".
Rzezim, co Ty na to?


To popieram, ale quiz nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 19:28, A-cis napisał:

> Nie zgodzimy się. Zresztą, mody chyba też bybyły tego zdania. To jest temat ogólny
o olimpiadzie w Pekinie, a nie jakieś quizy.
A ja byłbym zwolennikiem aby temat tego wątku zmodyfikować tak, aby za 4 lata można było
w nim pisać o kolejnych Igrzyskach a nie ograniczać się tylko do Pekinu. Po co za 4 lata
tworzyć kolejny wątek, kiedy w tym było już sporo prognoz i spekulacji co i jak będzie
na Igrzyskach w Londynie.
Można by było zrobić tytuł ""Letnie igrzyska olimpijskie (Pekin, Londyn i inne) - temat
ogólny".
Rzezim, co Ty na to?

Albo tytuł ogólny, żeby można było o zimowych też pisać. Temat nazwać po prostu Igrzyska Olimpijskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 09:25, DanekZiom napisał:

A może być taki tytuł? Zimowe i Letnie Igrzyska Olimpijskie - temat ogólny

Na zimowe igrzyska wątek już jest. Sam go zakładałem ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 14:58, A-cis napisał:

> A może być taki tytuł? Zimowe i Letnie Igrzyska Olimpijskie - temat ogólny
Na zimowe igrzyska wątek już jest. Sam go zakładałem ;-P

To może tak by się nazywał ten temat co? Letnie Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpiady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne wszyscy już słyszeli o sprawie Adama Seroczyńskiego. Próbka B polskiego kajakarza dała wynik pozytywny, co jednoznacznie wskazuje na to,że stosował on w Pekinie doping. Wykryto u niego clenbuterol (z tego co wiem stosowany jako lek na astmę). Oczywiście Polak twierdzi,że świadomie nic takiego nie zażywał. Mówi się,że mogło to się dostać do jego organizmu w wyniku jedzenia kurczaków itd. Tak czy inaczej dwuletnia dyskwalifikacja pewnie stanie się faktem, a Seroczyński zakończy sportową karierą,ale najpierw ma zamiar bronić swojego dobrego imienia. Zobaczymy jak to wszystko się potoczy i czy kajakarz okaże się niewinny. Smród tak czy siak pozostanie.bo Seroczyński to doświadczony zawodnik, uczestnik trzech IO, brązowy medalista z Sydney,a ta sprawa z pewnością kładzie cień na jego karierze i jeśli świadomie sięgnął po doping to jest to nic innego niż czysty idiotyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 10:17, DanekZiom napisał:

To może tak by się nazywał ten temat co? Letnie Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpiady?

Jak dla mnie, to może być. Trzeba teraz dopaść jakiegoś moderatora żeby to zmienił :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom 4-letni wątek, pokaż mi chociaż jeden taki to stawiam kratę piwa ;P

>Rzezim, co Ty na to?

i co ma Rzezim z tym wspólnego jeśli to jest forum wszystkich gramowiczów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 03:14, lothar-mb napisał:

nom 4-letni wątek, pokaż mi chociaż jeden taki to stawiam kratę piwa ;P

Zbyt dużo nie chciałeś ryzykować zważywszy, że to forum nie ma nawet 3 lat. Ja na takich warunkach mógłbym postawić nawet swoje życie :-D
Ale jeśliby doliczyć poprzednie forum, to są tu wątki (ta sama nazwa), które mają nawet 6 lat.

Dnia 08.09.2008 o 03:14, lothar-mb napisał:

i co ma Rzezim z tym wspólnego jeśli to jest forum wszystkich gramowiczów ?

Jeśli jeszcze nie zauważyłeś, to zmieniać nazwę wątków mogą tylko moderatorzy. A Rzezim jest moderatorem, i to udzielającym się w tym wątku. Dlatego jemu najłatwiej by było tej zmiany dokonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 10:34, A-cis napisał:

> nom 4-letni wątek, pokaż mi chociaż jeden taki to stawiam kratę piwa ;P
Zbyt dużo nie chciałeś ryzykować zważywszy, że to forum nie ma nawet 3 lat. Ja na takich
warunkach mógłbym postawić nawet swoje życie :-D
Ale jeśliby doliczyć poprzednie forum, to są tu wątki (ta sama nazwa), które mają nawet
6 lat.

> i co ma Rzezim z tym wspólnego jeśli to jest forum wszystkich gramowiczów ?
Jeśli jeszcze nie zauważyłeś, to zmieniać nazwę wątków mogą tylko moderatorzy. A Rzezim
jest moderatorem, i to udzielającym się w tym wątku. Dlatego jemu najłatwiej by było
tej zmiany dokonać.


Ale na mnie wypadło :)
Temat potrzebny i jak najbardziej na czasie. Nasi paraolimpijczycy zawsze zdobywali wiele medali, ale mówi się o tym mniej niżby należało.

Osiągnięcia Polaków na poprzednich paraolimpiadach: http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/23461

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Zbyt dużo nie chciałeś ryzykować zważywszy, że to forum nie ma nawet 3 lat.
No sumując z poprzednim forum to długość "życia" wynosi więcej niż lata ;).

Dnia 08.09.2008 o 10:34, A-cis napisał:

Ale jeśliby doliczyć poprzednie forum, to są tu wątki (ta sama nazwa), które mają nawet
6 lat.

Ano to faktycznie, nie wiedziałem i zwracam honor. Z przyzwyczajenia założyłem (błędnie) że wzorem innych for wątki ciągną się góra rok... nie więcej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 18:30, CoD1234 napisał:

Mam pytanie.
Ile medali dotychczas zdobyła Polska na paraolimpiadzie?

Do wczoraj było chyba 13.A dzisiaj nie wiem jak im poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 18:36, kakinho1992 napisał:

> Mam pytanie.
> Ile medali dotychczas zdobyła Polska na paraolimpiadzie?
Do wczoraj było chyba 13.A dzisiaj nie wiem jak im poszło.

No to dobrze im idzie. Już mam więcej medali niż na Igrzyskach dla pełnosprawnych.
A ile zostało do końca Paraolimpiady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować