Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars i Gears of War - już za niecały tydzień w Platynie!

17 postów w tym temacie

CD Projekt

CD Projekt z przyjemnością informuje, już 26 czerwca, do serii Platynowa Kolekcja trafią trzy wielkie hity: dwie części internetowej gry Guid Wars: Prophecies i Factions oraz niesamowita strzelanka Gears of War.

Przeczytaj cały tekst "Guild Wars i Gears of War - już za niecały tydzień w Platynie! " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem, że GoW nie chodzi na Windows Vista z dodatkiem SP1... Orientuje się ktoś, czy może rozwiązano już ten problem? Chciałbym kupić tą grę, ale nie wiem czy warto skoro nie będę mógł jej uruchomić :P (systemu nie chce mi się póki co zmieniać - za leniwy jestem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi czy Gow w PK będzie mieć jakieś Patche... Bo jakoś nie widziałem żadnych oficjalnych, czyżby twórcy zapomnieli o tej grze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie do znawców tematu ;d którą część GW lepiej kupić, jeżeli się jeszcze nie miało styczności z tą serią? btw jeśli ktoś posiada key`a do triala to byłbym bardzo wdzięczny ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 16:48, slusarczyk0 napisał:

pytanie do znawców tematu ;d którą część GW lepiej kupić, jeżeli się jeszcze nie miało
styczności z tą serią? btw jeśli ktoś posiada key`a do triala to byłbym bardzo wdzięczny
;d


Zdecydowanie Guild Wars: Prophecies. Najlepiej wprowadza gracza w klimat i mechanikę (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 22:28, lordfett napisał:

> pytanie do znawców tematu ;d którą część GW lepiej kupić, jeżeli się jeszcze nie
miało
> styczności z tą serią? btw jeśli ktoś posiada key`a do triala to byłbym bardzo wdzięczny

> ;d

Zdecydowanie Guild Wars: Prophecies. Najlepiej wprowadza gracza w klimat i mechanikę
(:


Prophecies to jest inaczej podstawka tak?Bo zamierzam kupić sobie GW i właśnie nie wiem od której części zacząć.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 10:26, rafekx 12 napisał:

Prophecies to jest inaczej podstawka tak?Bo zamierzam kupić sobie GW i właśnie nie wiem
od której części zacząć.Pozdro


W Guild Wars nie ma czegoś takiego jak podstawka. Są trzy kampanie: Prophecies, Factions i Nightfall oraz dodatek Eye of the North. Przez fakt, że Prophecies było wydane jako pierwsze, jest uznawane mylne za grę podstawową, jednak również Factions i Nightfall mogą być startowymi. Tyle, że te dwie są trudniejsze, mniej przyjazne początkującym. Polecany jest Prophecies przez długie, dość wyważone wprowadzenie (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 15:17, raus87 napisał:

cięcie


Cóż... Na moim lapku z Vista SP1 gra się uruchamia, aczkolwiek po wczytaniu nowej gry obraz staje się czarno-biały i słychać nieliczne dźwięki. Instalowałem wszystkie dostępne patch''e i inne "łatki" ale problemu nie udało się rozwiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 01:42, KrzychoCJ napisał:

"tylko w Polsce gra w nią ponad milion użytkowników"
Chyba kogoś wyobraźnia poniosła. ;p


3 miliony gra!!! A nie to mieszkan mialo byc 3 miliony :F

A na serio- liczba chyba przegieta, ale pytam czemu nie gw:n, hmm? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 17:48, Budo napisał:

A na serio- liczba chyba przegieta, ale pytam czemu nie gw:n, hmm? :(


Budo, w tym momencie dla mnie jesteś głosem ludu - no, a na pewno moim, akurat Nightfalla mi brakuje, a żeby wydawać na niego 120 zł to tak... nie za bardzo. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować