Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guitar Hero World Tour - kolejni wykonawcy znani!

26 postów w tym temacie

"Nad wersjami na Xboksa 360 i PlayStation 3 pracuje studio Neversoft, Budcat tworzy GHWT na PS2, a Vicarious Visions na Wii."

Chyba nie oznacza to tego, że wersja PC nie jest przewidziana? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oznacza to że Activision nie ma zamiaru wydać gh:wt na pc
____________________________________________________________-
ps.dla blinku chyba zrezygnuje z rock banda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Van Halen, Def Leppard, Aerosmith, Jimi Hendrix, The Doors, System of a Down, Ozzy Osbourne... Nie moja muzykam, ale znam i wiem, że z pewnością będzie się to ciekawie grać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 14:50, VolfPL napisał:

"Nad wersjami na Xboksa 360 i PlayStation 3 pracuje studio Neversoft, Budcat tworzy GHWT
na PS2, a Vicarious Visions na Wii."

Chyba nie oznacza to tego, że wersja PC nie jest przewidziana? :O

No nie jest przewidziana. Widać dla pecetowców GHIII było zbyt casualowe, więc gry muzyczne będą omijać tę platformę szerokim łukiem. Proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LINKIN PARK W NOWYM GUITAR HERO?! rox rox rox!

No to chyba wiedzieli co zrobić, żebym w końcu wydał te 350 zł na tę grę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie tylko że 180 funtów ~ 700zł? Może przesadzam ale u nas wszytko jest możliwe.
A zespoły? Mnie tylko brakuje Black Sabbath i czy może R.E.M. Dałbym tu jeszcze innych artystów tyle że oni skupiają sie na wokalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, racja - R.E.M. by się nadał. Dużo gitarowych sekwencji mają w flagowych przebojach... "Losing My Religion", czy "Leaving NYC Never Easy..." mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 15:49, Spector 109948 napisał:

Fajnie tylko że 180 funtów ~ 700zł?


A kto tu mówi o funtach? Wspomniane jest o 180 USD, czyli o dolarach amerykańskich, których kurs obecnie wynosi ok. 2,1 zł. Wiadomo, cena w Europie będzie pewnie troszkę wyższa (tak jak w Rock Band), ale z pewnością nie będzie to 700 zł.


Szkoda, że gra nie wyjdzie prawdopodobnie na PC - naprawdę bardzo zastanowiłbym się nad jej kupnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większości z wykonawców nie znam, ale tych których rozpoznaję to bardzo lubię. Linkin Park, KoRn i Red Hot Chili Peppers to zespoły, które bardzo lubię. Poza tym KoRn, Smashing Pumpkins, System of a Down, Interpol sprawiają, że pod względem muzycznym World Tour bardziej mi się podoba od Guitar Hero III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować