Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Spore: Fabryka stworów - recenzja

52 postów w tym temacie

Gra ma potencjał i to zdecydowanie. Jednak pełnej wersji Spore: CC, nie kupię. Zdecydowanie wole poczekać na pełną wersję gry. Póki co bawię się darmową wersją Spore: CC, zabawa jest faktycznie wyśmienita, animacje niemal bezbłędne (jak się przesadzi z pewnymi elementami, to oczywiście różnie z tym bywa ;)), intuicyjny interface, ogromne możliwości tworzenia, ograniczone właściwie tylko wyobraźnią. A to tylko demo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt jeszcze tego nie napisał . INFO: Do Namaru i innych którzy nie wiedzą ;) : Wszystkie stworki będą wysyłane na serwer Spore''a (Sporecast) i będą losowo wybierane i pobieranie na komputer tego i tego użytkownika, dlatego taka sama kombinacja jest wręcz niemożliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 15:28, kabak5 napisał:

To jest bez sensu. Kupować samego edytora stowrów za 20 zł. To tak jak kupić demo.



nie mozesz doczekac sie na pelna wersje gry mozesz miec albo demo dema albo w pelni funkcjonalne demo za pare zlociszy, wiele to nie jest a za chwile zabaway warto dac , nudzi sie jeden stwor mozna kombinowac innego etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 21:24, dTb napisał:

> To jest bez sensu. Kupować samego edytora stowrów za 20 zł. To tak jak kupić demo.



nie mozesz doczekac sie na pelna wersje gry mozesz miec albo demo dema albo w pelni funkcjonalne
demo za pare zlociszy, wiele to nie jest a za chwile zabaway warto dac , nudzi sie jeden
stwor mozna kombinowac innego etc

Ja tam poczekam do wrześnie wtedy będe miał ucieche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się naprawdę fajnie, ale mam jedno pytanie, a mianowicie.
Nie wiecie jakie będą wymagania sprzętowe pełnej wersji gry Spore ? ( gry, nie edytora stworków ).
Jeśli EA nie podał jeszcze info o wymaganiach, to mógłby ktoś powiedzieć kiedy je mniej więcej dają ?
Czy po prostu w ogóle nie przewidują jak na razie opublikowania wymagań ?
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź, bo chciałbym kiedyś zagrać, ale nie wiem czy by mi weszło, więc nie wiem czy się napalać na to, czy znów będę musiał obejść się smakiem, mam tylko nadzieję, że wymagania nie będą kosmiczne...
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem w jednym z filmików z pełnej wersji scene walki, a konkretniej polowania połączonego z pożeraniem i nie nazwałbym tego ''różowym'', a raczej czerwonym od krwi, która rozlała się po większości ekranu. Kierowany przez gracza ''stworek'' najpierw ''uroczo'' rozszarpał innego na kawałki a potem go pożarł. O nadmierną cukierkowość bym sie więc nie martwił chyba że ocenzurują to w ostatecznej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Taaa, marketing EA miesza i to ostro. Ciekaw jestem ile gram.pl dostaje za włączanie
> się do ich kampani reklamowej (bo codziennie publikuje obowizkowy news/recke/cokolwiek
> o Spore). I wszyscy się "jarają" gierką dla dzieci (takie mam wrażenie patrząc na te
> "stwory" i ograniczenie PEGI 3+).

Mam takie samo zdanie ;d Marketing mają niezły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować