Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Revolution za niecałe 100 dolarów?

28 postów w tym temacie

A ja bym za taką cenę się chętnie skusił, na nowego XBoxa i PS mi nie starczy, a taka cena byłaby dość przystępna [o ile nie odbiłaby się na cenach gier, większych niż cena konsoli ;-]. Do grania w normalne gry miałbym komputer, do grania w inne gry pilotem od telewizora miałbym Revolution ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niska cena jest bardzo dobrym rozwiązaniem, nawet kosztem tego, że konsola miałaby być tylko 2-3 razy silniejsza od Gamecube''a (takie coś powiedział Iwata na E3). Nie wydaje mi się, żeby to było tylko 100 dolarów lub mnie, ale już 150-200 dolarów wydaje się dosyć możliwe i atrakcyjne dla klienta. W tej konsoli oprócz nowego konktrlera była wsteczna kompatybilnośc z wszystkimi poprzednimi konsolami ''N'', więc to też dobra sprawa. A co do konkurencji na polu mocy - na rynku kieszonkowym NintendoDS jest dużo słabszy niż PSP, ale ma ciekawe opcje, jest tańszy i gry na niego nie są pokrojonymi konwersjami z dużych platform, więc radzi sobie rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry na Gacka są piękne, a jak revolution bedzie minimum 2x tyle to poezja.
100 $ w USA 100 Euro w Europie ale w Polsce mamy złotówki i oby cena nie była przeliczona w jakiś dziwny i niezrozumiały sposób :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry na Gacka są piękne, a jak revolution bedzie minimum 2x tyle to poezja.
100 $ w USA 100 Euro w Europie ale w Polsce mamy złotówki i oby cena nie była przeliczona w jakiś dziwny i niezrozumiały sposób :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a najlepszy news byl na gry.wp.pl (swoja droga najbardziej denny serwis o grach:) gdzie napisali (mniej wiecej bo słowo w słowo nie pamietam) ze jesli ta cena bedzie prawdziwa to ta konsola bedzie najsłabsza konsola wsrod nowych konsol. Jak udowodnilo nintendo za kazdym razem (np. DS) nie moc sie liczy a gry na konsole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to nie cena konsoli jest najważniejsza - ale cena gier na nie. Poza tym nie wieżę, aby te 100$ było prawdą. To by było mniej, niż dwie gry na PS2!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"a najlepszy news byl na gry.wp.pl (swoja droga najbardziej denny serwis o grach:)"

- ...

"gdzie napisali (mniej wiecej bo słowo w słowo nie pamietam) ze jesli ta cena bedzie prawdziwa to ta konsola bedzie najsłabsza konsola wsrod nowych konsol"

- owszem pisalo tak, pisalo rowniez ze jesli faktycznie N nie bedzie doplacal do ceny konsoli (czego nie zwykl robic) to Revolution faktycznie bedzie najslabsza bo z prostej kalkulacji MUSI BYC (koszty czesci dla mocnej konsoli to znacznie wiecej niz 100$ nawet przy wielkich oszczednosciach)


"Jak udowodnilo nintendo za kazdym razem (np. DS) nie moc sie liczy, a gry na konsole:)"

- tu juz zaprzeczasz sam sobie, co maja gry do konsoli ? moc sie nie liczy ? oburzasz sie ze napisano ze bedzie najslabsza z 3 a teraz mowisz ze moc sie nie liczy, tyle ze wyzej napisano ze bedzie NAJSLABSZA jesli chodzi o moc, gry to inna sprawa. DS jest DUZO slabszy od PSP ale sprzedaje sie o wiele lepiej, co nie oznacza ze jest SILNIEJSZY od konsolki Sony

Naucz sie rozumiec i analizowac zarowno to co czytasz jak i to co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kung3n LOL gdzie ja tu się oburzam? jak nie gram na konsolach hehe. Dla mnie to moze kosztować 1tyś $ :) i tak nie kupie. Ale na wp od zawsze są wiadomości przez ludzi podawane tak że newsman przyjmuje strone SWOJEGO ulubionego urzadzenia. Gdzie to jest niedopuszczalne w serwisach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to powiedz mi gdzie widzisz blad w stwierdzeniu ze jesli konsola bedzie kosztowac 100$ a N nie doplaci to bedzie najslabsza ? zreszta to ze bedzie najslabsza wiadomo bylo juz jakis czas temu, bo jeden z prezesow N powiedzial wprost ze jego konsola nie jest az tak mocna jak pozostale nextgeny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gulash w SS (i pewnie w Neo też) pisał wiele razy, że w przypadku konsoli liczą się gry, a nie jej moc obliczeniowa - co z tego, że Saturn Segi miał m. in. więcej pamięci graficznej od PSX, skoro ostatecznie z nim przegrał (z konsolą o teoretycznie słabszej specyfikacji)? A dlaczego? Bo na PSX była masa gier a na Saturna - niewiele. No ale widać, że dla niektórych liczy tylko się moc obliczeniowa, a gry to sprawa drugorzędna. Dziwne podejście. Ja bym tam Revolution nie skreślał tak od razu, możliwe, że mimo słabszej konfiguracji konsolka będzie sobie dobrze radzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 20:14, Brad napisał:

nie napalac sie nie bedzie za 100$ minimum za 150$ a w polsce za 700zl to minimum :P


Nie kracz :P. Będzie w Polsce tanio i koniec xD. Ja się o to postaram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 22:13, Valed napisał:

> nie napalac sie nie bedzie za 100$ minimum za 150$ a w polsce za 700zl to minimum :P

Nie kracz :P. Będzie w Polsce
tanio i koniec xD. Ja się o to postaram.


a co sam sprowadzisz parenascie kontenerow bezposrednio od producenta??
:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować