Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Conan - wideosprawozdanie

57 postów w tym temacie

gram.pl

Premiera Age of Conan dla jednych była objawieniem, dla innych okazała się sporym rozczarowaniem. Trudno jest jednak oceniać grę MMORPG po tak krótkim czasie, dlatego postanowiliśmy najpierw przybliżyć wam kilka jej aspektów w formie materiałów filmowych.

Przeczytaj cały tekst "Age of Conan - wideosprawozdanie" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sehr gut... oby więcej takich video ... w końcu czytanie to nie oglądanie... w AoC chętnie bym pograł ale jakoś po wcześniejszych doświadczeniach z WoWem boję się znowu moje życie ograniczy się do ekranu .. hehe a tu uczelnia, praca, znajomi ... hmmm trudny wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ze zdobywaniem i budowaniem wioch jest dobry, powiało świeżością. Trza poczekać kilka miesięcy by sytuacja się ustabilizowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogram może za rok na wakacjach jak będzie już normalna wersja (załatana), wyjdzie mi to tylko na dobre, będę miał wersję pl, mniejszy abonament, nie zawalę matury, a na razie czekam na moja EK Lineage II. Już się nie mogę doczekać. Przynajmniej ta gra jest dopracowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to dokładnie tak jak sobie wyobrażałem.
Bardzo spodobało mi się ciekawe rozwinięcie klasycznego "Clan Hall", czyli budowa osad... Musi to być bardzo ciekawe spacerować po swoim mieście i pobierać podatki od jego mieszkańców. Jednak dla mnie królem MMO przez wielkie "K" jest Lineage 2, w którego już nie gram, ale mam świetne wspomnienia związane z tą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 18:08, MateoKiszlo napisał:

Włącznie z tym, że sama w sobie jest serem szwajcarskim?


włącznie ;] filmik całkiem fajny, mimo xxx godzin spędzonych przed AoC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 18:25, Thoor napisał:

Pomysł ze zdobywaniem i budowaniem wioch jest dobry, powiało świeżością. Trza poczekać
kilka miesięcy by sytuacja się ustabilizowała.


Świeżość ? Budowanie miast jest dostępne przynajmniej w 2 mmorpg jakie znam... a nie są to nowe mmo. (Jednym z nich jest pierwszy MMO świata, znaczy się UO)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik dobry, w końcu jakieś konkrety. Wiadomo, że gra nie jest dopracowana, chyba nawet WoW nie był dopracowany tuż po wyjściu... W każdym razie, w grę na pewno zagram, ale wtedy, kiedy usłyszę, że liczba aktywnych kont przekroczyła milion. Wtedy uznam, że gra jest warta zachodu. No i przy okazji zaoszczędzi się trochę kaski :)
P.S do autorów filmiku - błagam, Rogue czyta się "roug" a nie "roudż" :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na jakiegoś godnego polecenia cRPG''a w świecie Conana, bo takie pseudo RPGi bez fabuły jakoś do mnie nie trafiają... Do bicia potworków niezawodny jest legendarny Diablo, a skoro nie widac roznicy to po co przeplacac?

P.S. Przepraszam za brak polskich znakow ale cos stalo sie z moja klawiatrura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wideorelacja na plus, oby więcej takich perełek ;)
Co do gry, to zapowiada się ona świetnie, chociaż widać ukłony do innych tytułów, np. GW (chocby to atakowanie miast innych gildii) albo WoW (z niego to czerpano chyba garściami ;p). Nie spodobało mi się jednak info o tym, że pierwsze godziny gry to tylko nabijanie exp. , bo takich gier nie znoszę, a także to o złym balansie postaci, którego nie wspominam za miło ... Póki co gram w Guild Wars, czekam na jego kontynuację, więc raczej nie będę się interesował innymi tytułami przez dłuższy okres czasu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło ... miło.. czekam na polską wersję językową , wymieniam blaszaka i kupuje AOC .Miło będzie odpocząć od komiksowego stylu (WOW) i japońskiego stylu przedstawiania postaci (L2) bo obie stylistyki zaczynają działać juz mi na nerwy .Dość z tak samo wyglądającymi postaciami , dość z tymi setami armorów , wreszcie cos co kręci najbardziej perosnifikacja wlasnej postaci , odmienność ... a nie masa klonow rozniaca sie tylko kompletem znakow nad glowa .

Czekając cierpliwie ... pozdrawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekam z kupnem AoC, aż będzie miało mniej bugów i postacie będą bardziej zbalansowane. Narazie pozostanę przy WoWie, który mimo biednej grafiki ma lepszy MOIM ZDANIEM klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować