Zaloguj się, aby obserwować  
lesi81

Zabezpieczenie Mass Effect

5 postów w tym temacie

Gra Mass Effect posiada zabezpieczenie ograniczające ilość instalacji.
Kilka tygodni po premierze pecetowej wersji gry zatytułowanej Mass Effect okazuje się, iż posiada ona zabezpieczenie ograniczające ilość instalacji programu z jednej kopii do zaledwie trzech razy. Dokładnie taki sam system obowiązywał początkowo w grze BioShock, jednak w jej przypadku narzekania fanów szybko zaowocowały wydaniem przez producenta specjalnego programu, który cofał wcześniejszą aktywację gry i zezwalał na kolejną. Niestety podobna aplikacja nie jest dostępna dla posiadaczy Mass Effect.

Co ciekawe, Electronic Arts zdecydowało się na zastosowanie kontrowersyjnego zabezpieczenia mimo oczywistych protestów użytkowników gry. Najprawdopodobniej podobną decyzję podejmie w przypadku debiutującej w Polsce we wrześniu gry SPORE. tekst z onet gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja bardzo dziękuję za takie zabezpieczenie, niech EA sobie samo kupi Mass Effect. Jak chcą zażynać rynek PC to niech nie wydają w ogóle gier na blaszaka.

Miałem kupić, przykro mi ale nie kupię, chcieli zarobić, nie dostaną ani złotówki.
Podobno tak samo ma wyglądać sprawa ze Spore. Więc odpada mi 2 gra z kolekcji.
A piraci i tak będą do przodu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 01:14, lesi81 napisał:

Gra Mass Effect posiada zabezpieczenie ograniczające ilość instalacji.
Kilka tygodni po premierze pecetowej wersji gry zatytułowanej Mass Effect okazuje się,
iż posiada ona zabezpieczenie ograniczające ilość instalacji programu z jednej kopii
do zaledwie trzech razy. Dokładnie taki sam system obowiązywał początkowo w grze BioShock,
jednak w jej przypadku narzekania fanów szybko zaowocowały wydaniem przez producenta
specjalnego programu, który cofał wcześniejszą aktywację gry i zezwalał na kolejną. Niestety
podobna aplikacja nie jest dostępna dla posiadaczy Mass Effect.

Co ciekawe, Electronic Arts zdecydowało się na zastosowanie kontrowersyjnego zabezpieczenia
mimo oczywistych protestów użytkowników gry. Najprawdopodobniej podobną decyzję podejmie
w przypadku debiutującej w Polsce we wrześniu gry SPORE. tekst z onet gry


A mu już od dawna to wiemy...ten onet,pl jest jedynie zacofany...a temat o Mass Effect jest już tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=32568&u=950

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować