Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 2 - nowy patch z mapami w drodze

27 postów w tym temacie

Ho ho ho, nowy patch z nowymi mapami, ale EA/Digital Illusions zaszaleli no normalnie jestem pod wrażeniem, trzeba odkurzy BF-a, czas wraca na pole walki... Co do BF H nie interesują mnie takie gry, a BF:BC kupię na PS3 jak będę mieć oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Litości, tylko nie nowy patch... Znowu będzie chciało się zmienić nazwę gry na Bugfield 2, i do tego najpewniej gra zostanie jeszcze bardziej zryta :P Nie zmienia to faktu że ciągle w niego pocinam i to z całkiem niezłym efektem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o właśnie zapomniałem że wakacje są i ma wyjść B: Heroes a tu nawet beta-testów jeszcze nie było coś mi się wydaję że ten batlefield zaliczy totalną obsuwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

swietnie! Juz mi sie Road to Jalalabad znudzil troszkie. Chetnie zagram w nowe mapy po 2 miesiecznej przerwie :)
Cieszy mnie tez fakt, ze ea dalej rozwija swoje gry. Nie to co Atari

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 10:45, Kirabax napisał:

swietnie! Juz mi sie Road to Jalalabad znudzil troszkie. Chetnie zagram w nowe mapy po
2 miesiecznej przerwie :)
Cieszy mnie tez fakt, ze ea dalej rozwija swoje gry. Nie to co Atari



Road to Jalalabad to dla mnie najlepsza mapa obok Strike at Karkand (czy jak tam isę pisze), lubię walki miejskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mowie ze RTJ jest zla mapa. Wrecz przeciwnie. Podoba mi sie na niej to ze gracze bardzo taktycznie ucza sie dzialac. I jesli sie gra po stronie amerykanow, to przejecie bazy jest okropnie trudne. I czesto po prostu MEC wygrywa. Dlatego szukam czegos nowego. A z innych map to Gulf of Onan. Po za tym ja i tak gram w Team Fortress 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać DI nie zapomina o graczach ;). Battlefield 2 stoi u mnie na półce zakurzone - pora na CoD4. Spróbuję też swoich sił w Battlefield Heroes (swoją drogą - kiedy Open Beta?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe mapki do Battlefield 2 to coś dla mnie, bo te stare mapki już rozgryzłem na całego i już od 6 miesięcy w tą grę nie grałem bo mi się znudziła.... A tak ją lubiłem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To czy faktycznie pojawi się jakiś patch to okaże się dopiero dzisiaj. Zapowiedziano, że coś związanego z BF2 się wydarzy ale co dokładnie to nie wiadomo. Trzeba też pamiętać, że każdy poprzedni patch psuł równie dużo jak naprawiał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 10:25, Soli Men napisał:

Battlefield Heroes ... bedzie darmowy. Ciekaw jestem jak to wyjdzie ale mam nadzieje
ze przebije Team Fortes 2


Nic nie przebije Team Fortress 2 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować