Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Seria Call of Duty kończy z numerami w tytułach

42 postów w tym temacie

pepsi

Cyferki oznaczające kolejną część serii Call of Duty już nigdy nie pojawią się w tytułach następnych odsłon - poinformowali przedstawiciele studia Treyarch. World at War zapoczątkuje więc nową świecką tradycję marki dzierżonej przez Activision.

Przeczytaj cały tekst "Seria Call of Duty kończy z numerami w tytułach" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko było tak fajnie jak zapowiadają... w końcu to mniej doświadczone Treyarch, a nie Infinity Ward... całkiem możliwe, że z tych całych zapowiedzi może wyjść zwykły średniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lipa że nie będzie numerków. Będzie tak jak teraz z MoHami: jestem w sklepie chce jakiegoś kupić a na półce widze 20 różnych MoHów i bądź tu mądry... A tak po numerku od razu widać który nowszy a który starszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 12:08, audioslave2000 napisał:

Szkoda jednak, że nie tworzy już CoDa Infinity Ward :/. No, ale może Treyarch się wywiąże
jakoś.

Tworzyć tworzy. Była już o tym mowa. Treyarch bierze się za tytuły nieparzyste, a Infinity za parzyste.
Zwróć uwagę że Call of Duty 3 zostało stworzone właśnie przez Treyarch, a Modern Warfare przez IW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 12:14, Darkstar181 napisał:

> Szkoda jednak, że nie tworzy już CoDa Infinity Ward :/. No, ale może Treyarch się
wywiąże
> jakoś.
Tworzyć tworzy. Była już o tym mowa. Treyarch bierze się za tytuły nieparzyste, a Infinity
za parzyste.
Zwróć uwagę że Call of Duty 3 zostało stworzone właśnie przez Treyarch, a Modern Warfare
przez IW.


Słyszałem o tym, że stworzyli CoD 3 i opinie ludzi na temat tej części były bardzo niepochlebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2008 o 12:20, audioslave2000 napisał:

Słyszałem o tym, że stworzyli CoD 3 i opinie ludzi na temat tej części były bardzo niepochlebne.

Ano prawda. Trójeczka nie była tak dobra, jak poprzednie części. Mimo że były też misje z Polakiem, czołgistą :)
Dlatego mimo wszystko należy trochę patrzyć z przymrużonym okiem, na te zapowiedzi nowej, wspaniałej części CoD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odchodzimy od oznaczeń numerycznych gdyż chcemy byście wiedzieli, że grając w Call of Duty: World at War gracie w najlepszego shootera,

Aha, więc to numerek jest wskaźnikiem, że gra nie jest aż tak dobra, tak? Czyli seria MoH rulez?

najlepszą produkcję osadzoną w realiach II wojny światowej w historii przemysłu.

Nigdy tak nie będzie, dopóki wałkujecie po raz ofnasty Normandię i promujecie komunistów spod Stalingradu. Wasza hipokryzja i propaganda nie zna granic.

Gracze zawsze znajdą czas na najlepsze gry. Zawsze znajdą czas na najwyżej oceniane tytuły, które emanują dopracowaniem i miłością producentów.

Ach, już się rozczuliłem. Mógłby zrezygnować z tego patosu, bo tylko popada w absurd i naraża się na śmieszność, akwizytor jeden...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2008 o 12:26, Vojtas napisał:

Nigdy tak nie będzie, dopóki wałkujecie po raz ofnasty Normandię i promujecie komunistów
spod Stalingradu. Wasza hipokryzja i propaganda nie zna granic.

Przecież World At War ma miejsce na Pacyfiku, więc o co ci chodzi ?
Chociaż pod koniec gry mamy się przenieść do gry Rosjaninem w marszu na Berlin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh nareszcie koniec z numerkami :) Jak następna część CoD-a nie wyjdzie na PC, to przynajmniej nie będe miał kolejnej luki w numerach na półce ;) - 1,2,4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoD 4.. Nie grałem, ale jak zobaczyłem zakończenie na yt to zacząłem szukać kasy na nową kartę graficzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Cyferki oznaczające kolejną część serii Call of Duty już nigdy nie pojawią się w tytułach następnych odsłon - poinformowali przedstawiciele studia Treyarch."

Może tylko w częściach robionych przez Treyarch. IW będzie robić solidne, prawdziwe kontynuacje z numerkiem, a oni tylko troche je zmodyfikują, wykorzystają ich doświadczenie i zrobią w zasadzie taki samodzielny dodatek oparty na poprzedniej, tworzonej przez IW części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony, czy ja wiem... Teraz, gdy kolejne CoD''y będą bez numerków, łatwo będzie można się pogubić, kolejność, co jest najnowsze etc. :P
Z drugiej zaś, może Treyarch myśli o WaW, jak o hmm...oddzielnej produkcji, nie związanej z pierwszymi częściami na PC (które wyprodukowało IW)? Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phi i cóż to za nowina. Rybcia w powidłach, że nie będzie więcej numerków. Aby tylko gry dobre robili to dla mnie się mogą nazywać jak chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozbycie się cyferek umożliwi Activision masową produkcję kolejnych "kodów". Co roku nowa część i nikt nie będzie wiedział która to, ile było, tylko będzie każdą kolejną kupował. No i częsci Infinity Ward pociągną sprzedaż częsci Treyarch bo nie będzie wiadomo które studio daną część produkuje (jak ktoś się interesuje to będzie wiedział, ale zwykły Kowalski poprostu się w tym pogubi).

Tak jak Eidos zrobil z TR, teraz niewiadomo która część jest najnowsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować