Zaloguj się, aby obserwować  
mefiperes

Autografy

44 postów w tym temacie

Jak każdy wie, autograf znanej osobistości mieć fajnie- jest się czym pochwalić kolegom, rodzinie, osobom w ogóle obcym Tobie. Czy to na zwykłej kartce, czy na piersi, plecach, ręce, czole- byle był. Są i tacy, którzy założyli specjalną teczkę tylko i wyłącznie na swoje zdobycze. Ten temat jest dla Was, autografozbieracze! Pochwalcie się swoimi autografami, czy zdjęciami ze znanymi osobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na Dniach Elbląga 2008 zorganizwano u nas Kabaretony. Udało mi się zdobyć autograf Mariusza(ten w żółtym swetrze, z lokami) z kabaretu Łowcy.B!

20080623150204

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam autograf Huberta Urbańskiego, którego spotkałem w Rowach na prywatnej (zamkniętej znaczy się) imprezie :) Jak się chwalić to na całego :D No i jeszcze kiedyś mało brakowało, a pan Kryszałowicz podpisałby mi piłkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było gdybyście skanowali te autografy i dawali, bo wtedy łatwiej uwierzyć. Osobiście miałem kiedyś autograf jakiegoś pisarza czy coś ale zgubiłem bo mało znany był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem autografy Marka Saganowskiego (mieszkał koło mojej szkoły, spotkałem go wracającego ze sklepu :)), Łukasza Surmy (jak miał w pewnym momencie kontuzję, to przyszedł na boisko naszej szkoły pokopać z synem czy cuś) i Krzysztofa Wielickiego (tego co zdobył wszystkie ośmiotysięczniki). Ale wszystkie je gdzieś zadziałem niestety. Miałem być na spotkaniu z Zidane''m ale się rozchorowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 15:51, Gothic 12 napisał:

Dobrze by było gdybyście skanowali te autografy i dawali, bo wtedy łatwiej uwierzyć.
Osobiście miałem kiedyś autograf jakiegoś pisarza czy coś ale zgubiłem bo mało znany
był.


Również zachęcam do tej czynności- ci, którzy autografy jeszcze mają, mogliby kserować je lub robić im zdjęcia, no i wrzucać to tutaj. ;)

Łowcy.b to świetny kabaret, polecam obejrzeć ich występ. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero dostane swoją zdobycz .
Wygrałem w konkursie pes''a 2008, napisałem do ekipy gram.pl, czy nie można prosić o podpisy (autografy) ekipy. Nie miałem jakichś większych nadzieji.
Zdziwiłem się, gdyż otrzymałem meila od pewnego pana z gramu od spraw Społeczności Internetowej,
że da się zrobić ! :D
Nie moge się już doczekać :)
Czekam na kuriera w drzwiach :))
pozdrawiam.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja siostra ma autograf Will.I.am''a z zespołu The Black Eyed Peas :)
Powiesiła go sobie dumnie nad biurkiem :P
Ps Jak uda mi się zabrać jej aparat i pstryknąć fotkę to ją zamieszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować