Zaloguj się, aby obserwować  
mefiperes

Autografy

44 postów w tym temacie

Ja mam autograf Maryli Rodowicz (nie pamiętam czy z dedykacją dla mnie czy dla mojej siostry, czy też dla obojga). Mogłem mieć także Cezarego Pazury, Olafa Lubaszenki i Agi Włodarczyk, ale niestety nie mam ;/
Też rozmawiałem kiedyś nad morzem z Dymkiem (tym strong manem), ale zapomniałem aparatu, a on nie miał przy sobie długopisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście zdobyłem chyba tylko autograf Roberta Korzeniowskiego, ale wygrzebałem kiedyś jakąś taką książeczkę z tekstami piosenek zespołu MAANAM i tam była dedykacja dla mojej mamy bodajże (a może w ogóle dla rodziców, nie pamiętam), ale nie było to jakieś tam "Od pani X dla pani Y" tylko na całą stronkę tekścik walnięty od wokalistki (pamiętam, że moja mama była wtedy chyba w ciąży i tam coś o tym było). A wszystko za sprawą mojego taty, który był managerem (wieem, fajnie brzmi :P) i podejrzewam, że po prostu się znał z członkami zespołu. Może jak znajdę tą książeczkę to wrzucę ten obrazek, bo jak teraz to piszę to sam w to nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja mam podpisik prof. Miodka, bardzo znanej i cenionej osobistości w sferze filologii języka polskiego. Bardzo się cieszę z tego autografu... xD

Ale to nic! Powiem Wam coś. Mój kumpel kupił sobie gitarę i ma na tej gitarze podpis Daren''a - gitarzysty System of a Down... Jak to zobaczyłem, to mi oczy z orbit wylazły... *_*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest fanem W-11 to będzie wiedział. Oczywiście jestem zadowolony ^^
Wczoraj byłem na koncercie Dody jak bym się postarał mógłbym mieć z nią zdjęcie :]

20080623222745

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 22:11, edsonpele napisał:

Ja mam autograf Maryli Rodowicz

Kocham ją, jej twórczość, wszystko- kiedyś zamierzam wyruszyć na jakiś jej koncert, by dostać jej autograf, a przy okazji posłuchać znakomitych piosenek. ;)

Dnia 23.06.2008 o 22:11, edsonpele napisał:

Też rozmawiałem kiedyś nad morzem z Dymkiem (tym strong manem), ale zapomniałem aparatu,
a on nie miał przy sobie długopisu.

Od lipca zaczną się Strong Mani, to i jego autograf uda misię zdobyć. ;)
jcl99
>>>To lubię! Dostajesz autograf, a gdy nie ma tłoku, rozmawiasz sobie spokojnie z ową osobą na ciekawe tematy.
Tokix
>>>Że ja o takich rzeczach nie myślę... Dzięki za pomysł. :P
rogoz94
>>>Z taką gitarą to i do grobu bym poszedł. ;)
Carl92
>>>Ha, oglądam W-11. :> Zdjęcie z Dodą? Jakby Cię przycisnęła, udusiłbyś się. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, za zdjęcie z Dodą oddałbym chyba wszystko :P Jeszcze by tylko walnęła jakąś taką fajną pozę :D
EDIT: Jej fanem nie jestem, piosenki raczej do bani, ale to ciało... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczęśliwym posiadaczem autografu pana Ibisza z dedykacją imienną ;] Prócz tego także Pawła Nastuli, zespołu Natural Dread Killaz, mój brat ma Zinedine''a Zidane''a. Fotki wrzucę później ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 14:07, squeglee napisał:

Łe, słabo, Panie i Panowie, słabizna. Patrzcie co ja mam.
Dennis Buhl, Pepe i Jakob Nylsen z Hatesphere.

Łał, ale dodawanie postów jest genialne. Mam nadzieję, że teraz nie zje zdjęcia:

20080624140835

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! Odnalazłem w zakamarkach piwnicy duże pudło z moimi skarbami :) Wśród nich odnalazłem autografy z dedykacją od Huberta Urbańskiego oraz kabaretu OTTO :)

20080723212902

20080723212951

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja się pochwalę moimi :D
1.Inferno (Behemoth)
2.Nergal (Behemoth
3.Orion (Behemoth)
4.Kamil Kosowski (słabo widać, ale jeśli się przyjżycie to pisze "Dla Adasia" i podpis :P

sory za beznadziejną jakość, ale fonem robiłem :P

20081026121410

20081026121416

20081026121423

20081026121428

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 12:01, Sido15 napisał:

Ja w takim razie się tą oto piłeczką pochwalę :)
Oryginalne podpisy Dariusza Szpakowskiego oraz Włodzimierza Szaranowicza :D



Hehe też mam taką samą, ciekawe skąd:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować