• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
The_FerG

za mały ekran baldursa

Pytanie

Dziś poczta przyslala mi baldursa. Zainstalowałem. Ale jak właczam to ekran jest strasznie malutki... nie moge nic z tym zrobić. Patrzyłem wszedzie w opcjach w konfiguracji we własciowsciach pliku. i nie moge dojsc jak zmienic rozdzielczosc ;_;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 23.06.2008 o 18:29, The FerG napisał:

Dziś poczta przyslala mi baldursa. Zainstalowałem. Ale jak właczam to ekran jest strasznie
malutki... nie moge nic z tym zrobić. Patrzyłem wszedzie w opcjach w konfiguracji we
własciowsciach pliku. i nie moge dojsc jak zmienic rozdzielczosc ;_;

Bo nie można jej zmienić niestety ^^; Można połączyć Baldursa 1 i 2 ale do tego trzeba specjalnego moda, najlepiej popytaj w tych tematach
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=188&u=3297
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=82&u=18146

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.06.2008 o 18:39, The FerG napisał:

Ale na kompie jest dobra rozdzielczosc a na laptopie jest malucienki ;_;
A na komputerze ja nie gram tylko brat ,wiec mi laptop zostaje ;_;

Widać laptopowy ekran nie może się przeskalować do baldurowej rozdzielczości, jak masz też baldura 2 to spróbuj moda bg trylogy (dzięki wykorzystaniu silnika baldura 2 w jedynce będą dostępne wyższe rozdzielczośći) ps temat przenoszę na podforum techniczne, zaś podlinkowane tematy odradzam (dowiesz się z nich o przebiegu fabuły, co zepsuje rozgrywkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.06.2008 o 18:29, The FerG napisał:

Dziś poczta przyslala mi baldursa. Zainstalowałem. Ale jak właczam to ekran jest strasznie
malutki... nie moge nic z tym zrobić. Patrzyłem wszedzie w opcjach w konfiguracji we
własciowsciach pliku. i nie moge dojsc jak zmienic rozdzielczosc ;_;


Czyli jak? Laptop wymusza uruchomienie gry w oknie? Czy wciśnięcie kombinacji alt + enter nic nie zmienia?
Rozdzielczość możesz nieoficjalnie zmienić instalując widescreen mod. Polecam zapoznać się z poniższym artykułem:
http://www.bg2.gram.pl/?file=article&id=410

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ok jakoś sie przyzwyczailem do małego ekraniku xD o.0
Mam tylko jeszcze takie pytanie w baldurs gate2 juz da sie zmienic rozdzielczosc czy tez bede musial na malutkim grac? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.06.2008 o 02:11, The FerG napisał:

Ok jakoś sie przyzwyczailem do małego ekraniku xD o.0
Mam tylko jeszcze takie pytanie w baldurs gate2 juz da sie zmienic rozdzielczosc czy
tez bede musial na malutkim grac? :D

W bg2 są dostępne wyższe rozdzielczośći. ale jeśli masz sage bg/bg trylogy to już grasz na silniku bg2 z jego rozdzielczościami. Najlepiej daj screena, oba silniki łatwo odróżnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.07.2008 o 22:14, The FerG napisał:

Już mam duży ekran bo przyjechał brat i coś w ustawieniach było źle :)))))))))

skoro działa to kłódeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować