Zaloguj się, aby obserwować  
witkab

Beyond Good & Evil 2 - Temat ogólny

16 postów w tym temacie

Beyond Good & Evil jest grą akcji, która przenosi gracza w przyszłość, na planetę Hillis, na której zaczynają się dziać złe rzeczy. Gracz wcielający się w postać Jade, właścicielki sierocińca, która odkrywa spisek i stara się ujawnić wielce zaskakującą prawdę...
Wydanie kontynuacji tej niezwykłej, pięknej i niedocenianej zarazem gry zostało oficjalnie potwierdzone. Jak na razie wiadomo, że gra ukaże się na PS3 i na XBoxa 360. O wersji na PC nic nie wiadomo, pojawiły się nawet plotki, że tylko konsolowcy będą mieli możliwość zagrania w BG&E 2. Miejmy nadzieję, że te plotki okażą się fałszywe i również na pecetach ujrzymy tą grę.
O Beyond Good & Evil 2 nie wiadomo jeszcze zbyt wiele, pojawił się jak do tej pory tylko jeden trailer:

http://www.gametrailers.com/player/34508.html?type=flv

Nie jest jeszcze znana data wydania gry, ale miejmy nadzieję, że ujrzymy ją już wkrótce.
Jako fan części pierwszej, oczekuję jej wydania z niecierpliwością. Jedynka była zdecydowanie najbardziej klimatyczną grą w jaką grałem. Do tego kapitalna fabuła, ciekawy świat, muzyka, obyśmy mogli to wszystko zobaczyć w części drugiej.
Zapraszam do dyskusji o tej grze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynkę wspominam bardzo dobrze, na pewno zagram w 2 część na PS3.
Teraz tylko nowy Rayman bez królików i będę bardzo szczęśliwy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem jeden filmik z Beyond good and evil 2 jak ten koleś Pejay (czy jakoś tak, ale była to świnia :)
Wciągał muchy nosem XD i je liczył, to wydawało mi się że, słyszę głos Marcusa Fenixa z Gears Of War, ale to trochę dziwne bo w 1 cześci było się w przyszłości a w 2 części jest się na jakiejś pustyni z drogami a auta tam są jakby z naszych czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego już od chyba ponad miesiąca nie wiadomo nic nowego o Beyond God & Evil 2? Pierwsz część była jedną z moich ulubionych gier. Myślę, że na podstawie tej gry mógłby wyjść naprawdę świetny film animowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 20:12, ja33no napisał:

Jedynkę wspominam bardzo dobrze, na pewno zagram w 2 część na PS3.
Teraz tylko nowy Rayman bez królików i będę bardzo szczęśliwy ;).

Zajrzyj sobie na http://pl.wikipedia.org/wiki/Rayman#Rayman_4_-_fakt.2Cczy_mit.3F . Myślę, że to właśnie będzie ta gra, która zapowiadali (platformówka ze swobodnym światem gry itp. Przecież czytałem w zapowiedzi o tym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 09:14, In_The_End napisał:

:Omg jeżeli gra będzie tak wyglądać to beyond good & evil autentycznie rządzi.
http://kotaku.com/5246177/is-this-new-beyond-good--evil-2-footage

Wygląda to świetnie, oby okazało się że BG&E 2 będzie tak wyglądało. Albo jak jak napisał gość co umieścił ten filmik, nawet jeśli okaże się że to nie nie prawdziwy fragment gry to lepiej aby Ubi "ukradł "go i użył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna z moich ulubionych gier, piękna historia, nie raz zakręciła się łezka w oku ;-).
Co do filmiku :
Hillys z poprzedniej części przypominało bardziej Wenecję niż jakieś Indie, więc jestem troszkę zaskoczony. Niemniej jednak, obraz miasta zatłoczonego, pozbawionego większego ładu i porządku jest równie ciekawy, co widok spokojnej a zarazem tajemniczej miejscówki, gdzie jedynym środkiem transportu są łodzie.

Modlę się tylko, żeby fabuła była tak samo wciągająca i gdzieniegdzie wzruszająca, co w pierwszej części.
Cokolwiek się nie stanie, to na pewno MUST - HAVE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 09:36, KooK napisał:

Co do filmiku :
Hillys z poprzedniej części przypominało bardziej Wenecję niż jakieś Indie, więc jestem
troszkę zaskoczony.

Dawno grałem w grę i szczerze to nie pamiętam, ale chyba Hylis było jednym z miast na planecie i były też inne - jak tylko znajdę trochę czasu to kupię BG&E z GOG i przypomnę sobie czy było tak rzeczywiście.

Dnia 09.05.2009 o 09:36, KooK napisał:

Cokolwiek się nie stanie, to na pewno MUST - HAVE.

No - na gameplayu widać, że będzie to rozwinięcie mechanik z Prince of Persia i dodanie elementów parkour.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie BG&E to najlepsza gra świata na dwójkę czekam z upragnieniem. gra ma wszystko co powinna posiadać każda gra fabułe klimat bohatera, bohaterkę dobrze wykreowanego, i coś co sprawia ze gra jest inna. Szkoda, że tak wiele osób nie doceniło tej gry. Tylko denerwujące jest to że jest taka cisza mimo dwóch filmików. Niedobrze będzie jeżeli nie będą reklamować gry bo podzieli los porzedniczki :/. I oby ta sekwencja która w tym gameplay''u była jedna w grze lub dwie. Ten parkour nie pasuje do BG&E. Ale jedna tak jak w jedynce ...jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 19:19, WoyKam napisał:

Dla mnie BG&E to najlepsza gra świata na dwójkę czekam z upragnieniem.

Ja tyż :).

Dnia 27.07.2009 o 19:19, WoyKam napisał:

Szkoda, że tak wiele osób nie doceniło tej gry.

A no szkoda, wiele dobrych gier tak kończy.

Dnia 27.07.2009 o 19:19, WoyKam napisał:

Tylko
denerwujące jest to że jest taka cisza mimo dwóch filmików. Niedobrze będzie jeżeli nie
będą reklamować gry bo podzieli los porzedniczki :/.

Shit happens, niektóre gry po prostu spływają po scenie growej jak po kaczce... :(

Dnia 27.07.2009 o 19:19, WoyKam napisał:

I oby ta sekwencja która w tym gameplay''u
była jedna w grze lub dwie. Ten parkour nie pasuje do BG&E.

Parkour może faktycznie nie pasuje, bardziej mi to przypomina Mirror''s Edge''a. Ale sam fakt że twórcy postanowili wprowadzić jakąś dużą innowację to imho plus, zobaczymy jak wyjdzie w praniu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem w promocji pierwszą część na xbla, ponownie poczułem urok tej gry i chęć na ponowne jej przejścia nawet po tylu latach. Szkoda, że dzisiaj podobnych produkcji jest tak niewiele albo właściwie w ogóle już takich nie ma. O drugiej części słyszy się już od dość dawna, niedawno pojawił się o ile mnie pamięć nie myli nowy teaser z jakiejś bety. Jak tak sobie przypomnę tą przygodę jaką się przeżyło z pierwszą częścią to już teraz chciałbym zagrać w dwójkę. Strasznie jestem ciekawy co tam zaserwują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponoć dwójka ma wyjść dopiero na nowe konsole. Niezły precedens, omijać tak jedną generację;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2012 o 14:37, Jave napisał:

Ponoć dwójka ma wyjść dopiero na nowe konsole. Niezły precedens, omijać tak jedną generację;)

Troszkę szkoda, że przybrali takie posunięcie. Jeśli po tylu latach od zakończenia jedynki nagle okaże się, że druga część to będzie jakaś kaszana cały proces tworzenia tej gry pójdzie na marne i zapadnie się ona tak samo jak pierwsza część, która została zwyczajnie niedoceniona. Przy okazji pojawienia się cyfrowych wersji na obecnej generacji to byłby doskonały moment na wydanie drugiej części. Robią jakieś dema i dzisiaj w 2012 pokazują filmiki z gry, które ponoć są z 2009 roku... trochę to dziwne, bo wygląda to tak jakby coś zrobili, a później stwierdzili, że jest bee i robią zupełnie coś innego. Wszystko idzie do przodu i to widać po komentarzach ludzi pod tymi teaserami, nie podoba im się oprawa, bo ta ma już 3-4 zapewne i znowu trzeba robić nową. No nic, pozostaje czekać cierpliwie i mieć nadzieję, że druga część okaże się jeszcze lepsza niż pierwsza, która nawet dzisiaj zachwyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie podejście "robimy grę na nową generację konsol" jest bezsensowne trochę, bo raz, że nic o nich nie słychać, dwa, produkcja może się przez to niepotrzebnie wydłużać, a na takim podejściu przejechał się Blizzard przy StarCraft: Ghost, bo okazało się, że jego podejście do produkcji gier zupełnie nie sprawdza się na konsolowym poletku, bo jak już skończą grę, to okaże się, że jest ona przestarzała, a na rynku czeka już zupełnie nowa generacja konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się okazuje nowa generacja konsol przychodzi szybciej niż się niektórym wydawało. :D
BG&E2 jak nietrudno się zorientować, aż tak szybko nie zadebiutuje, ale mam nadzieję, że prace nad kontynuacją mojej najukochańszej gry wraz z zapowiedzią PS4 zaczęły się rozkręcać i wkrótce ruszą z kopyta. Michel Ancel nie pracował nad ostatnimi Raymanami (Legends, Jungle Jam), więc możliwe, że znów całą uwagę poświęca Beyond Good & Evil, a malutki, pięcioosobowy team (w zeszłym roku mówiono, że tak wygląda drużyna Ancela) już taki malutki nie jest.
BG&E2 to tytuł na który czekam odkąd ukończyłem "jedynkę". Czekam na tę grę nie znając nawet konkretnych szczegółów na jej temat, bo do Ancela, jako jedynego przedstawiciela Ubisoftu mam bezgraniczne zaufanie. Uwielbiam jego styl, każda z gier, które projektował ma ten charaktewrystyczny "posmak", klimacik. Prawie artystyczny... A może już całkiem artstyczny? W każdym razie, nietypowy, zwariowany. Taki, jaki właśnie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować