Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa grafika na stronie Blizzarda w przeddzień BWI

462 postów w tym temacie

pepsi

Blizzard na swej oficjalnej stronie pokazał tajemniczą grafikę. W obliczu nadchodzącego Blizzard Worldwide Invitational spekulacje przybierają na sile. Niektórzy już dopatrzyli się pewnych przesłanek świadczących o ewentualnych zapowiedziach Zamieci...

Przeczytaj cały tekst "Nowa grafika na stronie Blizzarda w przeddzień BWI" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warcraft 4... bogowie xD Jak by to było to, chyba bym się ze szczęścia popłakał. Ale wątpię jakoś... Może to ten ich zupełnie nowy projekt? Też by było ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warcraft 4 czy diablo 3. To i to jest piękne. Ale jakw yjdzi na xboxa 360 to będe skakał z radości. :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ten Blizzard mnie denerwuje... Chociaż jak już coś robią to robią porządnie, nie muszą sie spieszyć z wydawaniem gier bo mają stałe zyski WoWa. Miejmy nadzieje ze nastepne czesci ich kultowych gier pojawią sie juz wkrotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Diablo III mi to nie wygląda... Bardzo prawdopodobne, że chodzi tu o całkiem nową grę firmy Bllizard, którą być może pochwalą się na Blizzard Worldwide Invitational. A co do tej runy to ja zaobserwowałem tam dwie. Pierwsza to ta zaznaczona, a druga jest w prawej górnej części tej abstrakcji. Wygląda dokładnie tak samo jak pierwsza, ale w środku znajduje się inny symbol, którego już nie doszukałem się na Ostrzu Mrozu.
Jeśli okaże się, że to Warcraft IV to chyba będę skakał z radości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warcraft 4 Było by cudownie i miło.
Diablo 3 Zupełnie nie ten klimat co ma lód do Ognia (Ale też by było Dobrze gdyby się okazało że to Diablo 3)
Ale moim zdaniem to tylko Wrath of the Lich King.

Pile nie obraź się ale głupoty piszesz chyba nikt sobie nie wyobraża Diablo 3 i Warcraft 4 na Xbox360 nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W co do tej drugiej runy w prawym górnym rogu to dopatrzylem sie na niej czaszki :P
A i w lewym górnym coś przypomina mi podobizne Diablo- moze to tylko moja wyobraźnia(raczej na pewno) ale moze cos w tym jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki Diablo III? Jaki WarCraft IV? To jest OCZYWISTE, że jest to grafika z Wrath of the Lich King - klimaty widocznie śnieżne... Trudno się nie domyślić.

@Pile
Chyba sobie żartujesz. Żadna z gier Blizza nie wyszła (chociaż o ile pamiętam SC: Ghost miał być również na konsole) i najprawdopodobniej nie wyjdzie ;). I bardzo mnie to cieszy - "skonsolowienie" Diablo lub WarCraft'a? Nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to po prostu grafika związana z Wrath of the Lich King, ewentualnie reklama zupełnie nowej marki. :) Natomiast na Warcrafta 4 nie ma co liczyć, bo obecnymi priorytetami Blizza jest Starcraft 2 i WotLK. Po premierze wcześniej wymienionych gier zabiorą się pewnie za 1. dodatek do SC2 i/lub kolejny do WoW-a. To tyle.
BTW. Grafika nazywa się Ice1, więc może to jest trop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz wpadłem na to, że jest to po prostu reklama Blizzard Worldwide Invitational.
Argumenty? Proszę bardzo... Pierwsza runa (po lewej) przedstawia symbol z Ostrza Mrozu, a na drugiej (po prawej) jest runa Hel z Diablo II. Po co Blizzard miałby łączyć 2 gry na jednym artworku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować