Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa grafika na stronie Blizzarda w przeddzień BWI

462 postów w tym temacie

Kurde już ciężko jest myśleć ~^ Mam nadzieję że się nie mylicie, że to naprawdę będzie Warcraft :P Ja też czekam na nową odsłonę tego dzieła jednak zawiodę się jeśli nie będzie o nią chodziło x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Open-beta nie wyklucza Diablo III. Przecież ten splash może być związany z Wrath of the Lich King czy z czymkolwiek innym, a np. to z tymi cyframi z Losta może wskazywać na Diablo. Poczekamy zobaczymy, ale cały czas bardzo liczę na Diablo III :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zobaczeniu dzisiejszej grafiki jestem w 90% pewny, że oczy należą niestety do Króla Licha. Nowa runa... Nie mam pojęcia skąd ona może pochodzić. Chyba, żeby pójść na łatwiznę i przyjąć, że to po prostu płatek śniegu. Zaskoczyłem się, kiedy przeczytałem, że kolejny element układanki nosi numerek 8. To by potwierdzało tezę z liczbami z LOST: 4 8 15 16 24 48. Wszystkie liczby już były z wyjątkiem 48, która być może jutro ujrzy światło dzienne.
Wracając jednak do grafiki. Nawet jeśli to jest Król Lich, to nie wyklucza faktu, że każdy symbol może być jednym wydarzeniem na BWI, czyli szanse na Diablo III nadal są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 22:09, Pershing92 napisał:

Na kompie ostatni spędzam minimalną ilość czasu :P.
Niemal 100% jest pewne, że jutro w tym miejscu pojawi się runa.
A to światełko tak jakoś się wyróżnia.


No to się nie pojawiła.


To nie należy do Arthasa, jak ktoś trafnie zauważył, "hełm" inaczej wygląda" do tego na blizzard.com, widać, że na oczami jest co bardziej"naturalnego" czyli jest to postać bez hełmu mym zdaniem. WoW''a nie mogą dać ( Nie, że nie lubie kocham), ale wotlk całkowicie tam nie pasuje. Na pewno nie będzie to pokazanie daty wydania SC2 jaki i Woltk, oraz open bety. Mam nadzieję, nad W4 lu D3, SC2 i Woltk, również, ale jakieś informacje a nie Open beta i data wydania bez przesady. Dalej trzymam się D3 ;)

Oczywiście jak psizę o tym co widza moje oczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli obrazek dotyczy WotLK, to przecież nie wyklucza, że zapowiedzą inną grę. Jak powiedział ktoś z Blizza: "Chcecie, żebym ogłosił grę przed naszym oficjalnym ogłoszeniem? Bez obrazy, ale tu jest około 300 osób, a ja zostałbym rozszarpany przez 8000 uczestników Worldwide Invitational gdybym ogłosił nowy projekt już teraz. Zapewniam jednak, że będzie ekscytująco". Czyli ma być ZAPOWIEDŹ czegoś NOWEGO. A Lich King jest już od dawna zapowiedziany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Diablo 3 .
> widzicie ten Pentagram który tworzy sie z 5 znaków (tych okrągłych)
> pewnie to jakaś pieczęć trzymajaca "zło" w ryzach.

...a dokładniej króla lisza. Już mówiłem, że to pewnie jest lodowe wiezienie króla lisza, a arthes je roizbija, widzicie jakies krople wody?? To oznacza że lód nie topnieje, a jest rozbijany, zapewne przez arthasa.

(wypowiedź z tematu Diablo III - Plotek ciąg dalszy, tam to samo napisałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem postać pod lodem będzie połączeniem kilku postaci z uniwersum Blizzarda. Oczy rzeczywiście pasuję do Lich Kinga, ale już to coś pomiędzy nimi bardziej do Protosów. Runy-Warcraft(najmniej akurat pasuj), a pentagram-Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 12:46, godryk napisał:

Ekhm... proszę o uwagę... zdjęcia z lodowej korony specjalnie dla was! Zrobiłem je specjalne
dla was pare minut temu!


No i jak byk widać, że to nie Korona jest na blizzard.com, więc coś innego.
Ale oczy pasują. Ale co z tego :P jutro się dowiemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 13:08, AjKnowJu napisał:

No i jak byk widać, że to nie Korona jest na blizzard.com, więc coś innego.

To może Protoss...
Jak widać na dołączonym obrazku, nawet ta wypukłość między oczami pasuje. Ja bym na razie obstawiał tą opcję, chociaż ten Król Lich też jest bardzo prawdopodobny. Osobiście nie wykluczałbym nawet Diablo, bo przecież mógł on trochę ewoluować przez te parę lat... :P

20080627131313

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie obraziłbym się na WarCrafta 4 lub jakiegoś RPG-a w świecie WarCrafta (singlowego, nie tego nieszczęsnego WoW-a). Równie dobrze może to być powiązane ze StarCraftem II lub jakąś grą akcji w jego uniwersum. Nie liczyłbym na D3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, teraz jestem pewien--> Lich King, lub zupełnie nowa postać/stworzenie...
Co oznacza informacje na temat WotLK, nowego Warcrafta, bądź zapowiedź zupełnie nowego projektu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować