Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa grafika na stronie Blizzarda w przeddzień BWI

462 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2008 o 13:16, Erunn0 napisał:

> No i jak byk widać, że to nie Korona jest na blizzard.com, więc coś innego.
To może Protoss...
Jak widać na dołączonym obrazku, nawet ta wypukłość między oczami pasuje. Ja bym na razie
obstawiał tą opcję, chociaż ten Król Lich też jest bardzo prawdopodobny. Osobiście nie
wykluczałbym nawet Diablo, bo przecież mógł on trochę ewoluować przez te parę lat...
:P


Protos też coś tam pasuje... ale jednak niee bo tamta wypukłość między oczami jest jedną ostra końcówką... Protos ma 2 takie, a hełm(Lich kinga) ma prostą linie. Może jakaś ... Hybryda :P
cekamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 13:43, AjKnowJu napisał:

Protos też coś tam pasuje... ale jednak niee bo tamta wypukłość między oczami jest jedną
ostra końcówką... Protos ma 2 takie, a hełm(Lich kinga) ma prostą linie. Może jakaś
... Hybryda :P
cekamy....

Jeśli mowa o zwykłym Protossie to tak - kształt nie pasuje. Ale jeśli chodzi o Archona to może pasować, bo oni są po części taką energią, a kształtu ich z bliska w żadnych filmikach nigdy nie pokazano. Można się więc jedynie domyślać, czy mają taką wypukłość między oczami, czy nie (zresztą zawsze w grę też wchodzi retcon odnośnie wyglądu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahaha, główny obrazek z dzisiejszej odsłony ma tytuł ice5abdahalf :P I właściwie nic nowego nie odsłania xD No nic, czekamy do jutra...

btw: nie wiem czy to już było tu pisane, ale cyfry obrazków z pingwinem to 4, 8, 15, 16, 23, 42 - czyli LOSTowe. Ktoś gdzieś skojarzył, że może chodzić o Lost Vikings, a piąta runa wygląda trochę jak kompas wikingów. Kto wie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 09:19, Turiel napisał:

hahaha, główny obrazek z dzisiejszej odsłony ma tytuł ice5abdahalf :P I właściwie nic
nowego nie odsłania xD No nic, czekamy do jutra...


Jak nie! Jest nowa runa na górze po prawo, która moim zdaniem przedstawia uśmieszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 09:19, Turiel napisał:

btw: nie wiem czy to już było tu pisane, ale cyfry obrazków z pingwinem to 4, 8, 15,
16, 23, 42 - czyli LOSTowe. Ktoś gdzieś skojarzył, że może chodzić o Lost Vikings, a
piąta runa wygląda trochę jak kompas wikingów. Kto wie :P

To może być baaaardzo prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 09:26, Lamb3rt napisał:

Nazwa - ice5andhalf oraz mordka wyraźnie wskazuje, że ktoś tu sobie jaja robił ;P


Jaja to by były gdyby Blizzard nagle ogłosił upadłość firmy xD xD xD
Oczywiście mu tego nie życzymy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moze jednak myk z odwroceniem kolorow i wyjdzie Diablo?:) Tutaj nie mozna prownywac wygladu, bo Diablo w pierwszej czesci i Diablo w drugiej sie roznily - wiec w trzeciej tez moze wygladac calkiem inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 10:01, Drax747 napisał:

http://img440.imageshack.us/img440/5636/ice5andahalfrj1.jpg
Tak wyglada po odwroceniu kolorow, again. Hmm... jak na diablo to te oczy troche za bardzo
blyszcza i to cos co jest nad oczami (brwi? :P) takie Protossowe :)

Wow, po odwróceniu kolorów to naprwdę robi wrażenie. Czyżby rzeczywiście diabełek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 10:11, Drax747 napisał:

Do Diabełka mi cos oczy nie pasuja, ludzie spekuluja ze to Kel''Thuzad ale hmm... Jakos
mi to nie lezy :P Za malo "okladkowa" postac :) Dla niewtajemniczonych odsylam do tematu
"Diablo III - plotek ciąg dalszy".
http://www.wowwiki.com/Kel''thuzad


Nah to na pewno nie Kel''thuzad, żadnego podobieństwa
again....Co raz bardziej zaczynam wierzyć w nowy projekt...ale mam nadzieję, że to Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować