Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa grafika na stronie Blizzarda w przeddzień BWI

462 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2008 o 00:17, Probos napisał:

Ja chcę Warcrafta 4 !!! :D
Nie obchodzi mnie Diablo. ;D


Możesz być pewny że jestem z tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 08:27, Baluk25 napisał:

Podobnie jak ja ^^. Diablo w ogóle mi się nie podobało. A W3? W3 to była poezja ;)


Kolejny mądry człowiek ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że jest to zespół który pracował nad Diablo I i II może oznaczać równie dobrze, że Blizz wykupił prawa i zamierza robić kolejną część Maluch Racera. To chyba naprawdę tym razem będzie coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 100% na BWI będzie ogłoszenie:
- aktualizacji graficznej WoW-a,
- prac/daty premiery Diablo III,
- daty premiery Starcrafta II,

Co do obrazka - ma nas zmylić (mieszające się symbole) albo pokazuje tylko aktualizację graficzną WoW-a...

Jest to o tyle ciekawa opcja, że Starcraft II i Diablo III będą prawdopodobnie chodzić na tym samym silniku graficznym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Teraz mamy trzy symbole i każdy pochodzi z innego uniwersum Blizzard''a. Jestem coraz bardziej przekonany do tego, że to artwork reklamujący tegoroczne BWI. Nurtuje mnie jeszcze jedna sprawa... Do Blizzard Worldwide Invitational pozostały jeszcze trzy dni i w takim razie jutro powinna pojawić się kolejna runa. Tylko, że z jakiej gry? Chyba, że jutro lód całkowicie pęknie i zobaczymy co się pod nim znajduje.

20080625093014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Chyba, że jutro lód całkowicie pęknie i zobaczymy co się pod nim znajduje.

Taa to by oznaczało, że jutro ma być BWI. Niee... Lód pęknie dopiero 28 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem PEWNY że ta grafika nie ma nic wspólnego z Warcraftem 4. Nie będzie W4, to by za bardzo zaingerowało w historię World of Warcraft - cała ta kontynuacja W3 WoWem, to było by bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 09:36, Erunn0 napisał:

Heh... Teraz mamy trzy symbole i każdy pochodzi z innego uniwersum Blizzard''a. Jestem
coraz bardziej przekonany do tego, że to artwork reklamujący tegoroczne BWI.


Dokładnie - każdy spekuluje ale znając Blizz''a to ten artwork może oznaczać wszystko. Zamrożone piekło/otchłań (w mitologiach skandynawskich piekło jest lodową pustynią) z której wylezie kontynuator Diablo, kontynuacja WarCrafta jako część 4 z lodowymi krainami i Arthasem czy też zamrożone na jakiejś lodowej planecie gluty Zergów...

Osobiście mam największą nadzieję, że jednak to będzie D3 - to byłoby cud, miód i orzeszki, albo W4 - trochę mniej miodu ale tylko trochę.
Mam dużą nadzieję że nie będzie to coś tak trywialnego jak kolejny dodatek do WoW''a - bo ile można.

A może po prostu z lodowej szczeliny wyłoni się oficjalna data premiery SC2 - w końcu...

Oby tylko nie było to jakieś MMO - coś kolejnego w stylu WoW''a - bo to pożeracz czasu, kasy i nuda jak flaki z olejem. To tak IMHO - ale co kto lubi - z gustami się nie dyskutuje (bo się zaraz maniacy WoW''a rzucą na mnie :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to byłby tylko artwork promujący BWI to wielu ludzi z pewnością byłoby bardzo rozczarowanych takim nagłośnieniem sprawy przez Blizza, bo chyba każdy swoje nadzieję wiąże z jakąś z jego gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować