Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa grafika na stronie Blizzarda w przeddzień BWI

462 postów w tym temacie

Czyli runy reprezentowały wszystkie 3 serie Blizzarda, ale oczywiście fani Diablo musieli sobie do tego dorobić inne znaczenie ;) A tu zwyczajnie chodzi o BWI. A niebo widoczne w dzisiejszej grafice najbardziej mi się kojarzy z Northrend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było, gdyby zapowiedzieli nowy tytuł. Ale niestety wydaje mi się, że to taki chwyt marketingowy. Wszystkie serwisy się tym interesują, a na koniec pojawi się napis Blizzard Entertainment albo coś związanego z ich targami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 13:04, edsonpele napisał:

a na koniec pojawi się napis Blizzard Entertainment albo coś związanego z ich targami.


Gorzej będzie jak tak się stanie. Tylu graczy na całym świecie wyrywa sobie włosy myśląc co tu kryje Blizzard a tu takie coś... Rozczarowanie milionów osób sięga zenitu... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde ja wam powiem... pomyślcie... jeden znak z diablo, jeden ze starcraft''a i jeden z warcrafta... to wyglada jak prezentowanie BYŁYCH projektów... myślę że następny może być związany z np. world of warcraft... moim zdaniem chcą pokazać coś nowego... i dużego...(<-- no dobra... to jest oczywiste) ja oprócz interesowania się obrazkiem z tych tam grafik zainteresowałbym się tym co odsłoni lód... (nie, nie znaki z gier tylko to co się pokaże w "dziurze" w lodzie) narazie nic nie widać... ostatecznie to tło można skojarzyć z kosmosem... to coś na obrazku z grafik też wygląda jak kosmita... ale to już tylko przypuszczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo bylo ze starcraftem ;) Pokazali wszystko co zrobili, a na końcu SC2, ale tam było pewne, że nowy tytuł :P A tutaj nie wiadomo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na konkurencyjnym serwisie ukazala sie taka wiadomosc:

Światek graczy od poniedziałku śledzi pilnie wszystkie informacje na temat nadchodzącej imprezy Blizzard Worldwide Invitational 2008 i próbuje odkryć sens tajemniczych obrazków na stronie www firmy. Teraz pora na parę słów ze źródła.

Szum wokół tego, co Blizzard ujawni w trakcie najbliższego weekendu jest ogromny, a spekulacje krążą od Diablo III, przez zupełnie nowy projekt (Hydra?), po więcej informacji na temat już ujawnionych tytułów (Stacraft II i dodatek do WoW). Tymczasem Rob Pardo, wice-szef od designu, w rozmowie z przedstawicielami serwisu Gameindustry.biz wyraźnie mówi o jakimś dużym ogłoszeniu: „Więc chcecie, żebym ogłosił grę przed naszym oficjalnym ogłoszeniem? Bez obrazy, ale tu (na Games Developer Conference – przyp. red.) jest jakieś 300 osób, a podczas WWI będzie 8000 osób, które mnie rozszarpią, jeśli powiem coś teraz. Wiem jednak na pewno, że wszyscy będą bardzo podekscytowani tym, co zamierzamy ogłosić.”


zrodlo: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=41648

mam nadzieje ze to bedzie diablo3!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemal na pewno ogłoszą prace nad Diablo 3, Warcraft 4 choć jest to genialna i cudowna seria pewnie poczeka, bo 2 RTSów na raz się nie wypuszcza. Dlatego moim zdaniem premiery będą wyglądały mniej więcej tak:
- Wrath of the Lich King
- StarCraft II (gdzieś tak w grudniu, bo jest to najlepszy okres zarówno do maksymalizacji sprzedaży jak i maksymalizacji szans na GOTY)
- Diablo III
- Warcraft IV
i gdzieś pomiędzy tym wszystkim nowy projekt

Chociaż i tak wszystkie bym zamówił w EK nawet jakby wyszły jednego dnia, bo jednak Blizz to Blizz i jeszcze nigdy ich gry nie zawiodły moich oczekiwań. Każda to inwestycja w setki, a nawet spokojnie tysiące godzin gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem lód na stronie Blizzarda pęka coraz bardziej... ciekawe co skrywa. Choć osobiście to nie widzę w jaki sposób to miałoby mieć coś wspólnego z Diablo. To znaczy, da się coś wymyślić, jasne, ale o wiele bardziej prawdopodobne jest coś związane z Wrath of the Lich King. I nie trzeba się doszukiwać runów żeby to skojarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 15:05, Zgrywus24 napisał:

Po raz kolejny daje podusmowanie tego wszystkiego i rozwiązanie tajemniczej grafiki:
http://www.world-of-warcraft.pl/wow/news/czerwiec08/tajemnicza-grafika-final.jpg


A to ciekawe.... no proszę, proszę... jednak nie doceniłem ukrytego przekazu delikatnie wyrysowanego na powierzchni lodu... coś podobnego... rzeczywiście Starcraft... rzeczywiście Diablo.... ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 15:05, Zgrywus24 napisał:

Po raz kolejny daje podusmowanie tego wszystkiego i rozwiązanie tajemniczej grafiki:
http://www.world-of-warcraft.pl/wow/news/czerwiec08/tajemnicza-grafika-final.jpg


Aragloin, lol...



No już poraz trzeci tutaj jest i co to za rozwiązanie ? żadne, każdy co śledził wątek od początku wie, że runy należą do WoW''a/Diablo/SC i co z tego ? Nie widać "żadnego" rozwiązania, a jedynie 'pokazanie', że to jednak z gier....
"Rozwiązanie" będzie, jak lodzik pęknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 14:52, adamlut napisał:

ROTFL, takie małe pytanko, od kiedy seria DIABLO to RTS? Mi się zawsze zdawało, że to
jest typowa "siekanka" czyli hack & slash...

A kto tak powiedział ? Raczej chodziło o to, że starcraft2 i warcraft 4 nie wyjdą "razem"
A co do wypowiedzi pana Pardo:
"Wszyscy będą bardzo podekscytowani"wszyscy, czyli jestem prawie pewien, że chodzi o "hydrę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm w sumie można skojarzyć Blizzard ( Zamieć) z lodem...XD
Jak dla mnie to będzie pełen kosmos....zapowiedzą WIV i D3 oraz pokażą gameplay/demo S3...
ew. Hydra....
Chyba, że Blizzard stworzy MMO łączący te 3 uniwersum....nie mogę się doczekać BWI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować