Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa grafika na stronie Blizzarda w przeddzień BWI

462 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2008 o 23:43, MLODY2K6 napisał:

Pozyjemy zobaczymy ale moze to Warcraft 4


Ja wiem że to nie będzie Warcraft ale jednak tego pragnę... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszym "lodzie" Blizzardu poza coraz bardziej wyraźnymi runami widać w głębi dwie białe plamki, można interpretować je jako płatki śniegu, unoszącego się wokół nich, bądź jako skośne, świecące oczy... Niczym Arthasa w Koronie Licza. Przypuszczam, że chodzi tu o Wrath of the Lich King :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 08:58, Darkon12 napisał:

Mi to obojętnie BYLE NIE DIABLO 3... Chce nacieszyć sie smutkiem fanów diablo ;p


Jeśli to nie będzie Warcraft to mam nadzieję że to będzie Starcraft. Ja też chce zobaczyć smutek diablowców (ba, nawet się nim nacieszyć :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 09:14, Zgrywus24 napisał:

Grafika symbolizuje Wrath of the Lich King, Diablo 3, Starcrafta 2 i coś co będziemy
jeszcze podziwiać na BWWI.


Warcraft 4 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest "ice4"! Lód prawie cały już się załamał i pojawiły się kolejne dwie intrygujące sprawy. Pierwsza to czwarty symbol, który przedstawia dwa kółeczka nałożone na siebie... Zdaje się, że skończyły nam się gry, w których mogła pojawić się ta runa, więc trzeba szukać w innym kierunku. Drugą i jeszcze ciekawszą sprawą są dwie podłużne plamki na środku grafiki. Jak na razie kojarzą mi się tylko z jednym - oczy... A kogo? To już chyba każdy sobie sam potrafi dopowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 09:11, Zgrywus24 napisał:

Właśnie tego nie kojarzę... Jakie jeszcze Blizz miał produkcje? Warcraft, starcraft,
Diablo i...?

Więcej nie było ;) (Ofc nie licząc Lost Vikings)
A to kolejna runa to wygląda jak krąg w zbożu :O
Ale widzimy niego i "oczy" a czy DIII nie miał opowiadać o konflikcie niebo-piekło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ot i owe oczy :P W osobnym komentarzu, ponieważ do edytowanych nie można wrzucać obrazków :P
Gdzie takowe spotkaliśmy:

-świecące oczy Arthasa w Koronie Licza
-dowolny demon z uniwersum Diablo
-hm.. jakiś Protoss?

20080626092128

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować