Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa grafika na stronie Blizzarda w przeddzień BWI

462 postów w tym temacie

a czy ta runa nie bedzia zapowiedzia nowego mmo ? bo wyglada jak kilka planet ktore kreca sie wokol wlasnej osi czyli new universe :D ? jezeli wszystkie nasze spekulacje sa dobre + moja to weekend ten bedzie lepszy jak final euro2k8

sorry za brak polskich i interpunkcyjnych znakow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko trzeba znalesc telewizje internetowa ktora bedzie miala przekaz na zywo z targow.
a co do weekendu to fakt ! bedzie lepdszy niz final euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rob Pardo (wiceprezes Blizzarda ds. projektowania gier) podczas Game Developer’s Conference w Paryżu, został spytany czy może powiedzieć coś więcej o "nowej grze", którą wedle domysłów fanów i dziennikarzy ma być Diablo 3.

"Więc chcecie, abym ogłosił grę przed naszym oficjalnym ogłoszeniem? Bez urazy, ale myślę, że jest tu zgromadzonych około 300 ludzi [Pardo wypowiadał się na ten temat, na GDC w Paryżu dnia 24.06.08], a zostanę rozerwany na kawałki przez 8 tyś. ludzi [na WWI] jeśli zbyt wcześnie to ogłoszę - ale będzie to naprawdę ekscytująca rzecz. Myślę, że wszyscy tutaj zgromadzeni będą podekscytowani ogłoszeniem". - wyznał Pardo.
i co Wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 10:19, Lamb3rt napisał:

Hydra! Ten najnowszy run to symbol Hydry!

Chyba wiecie o czym mówię? :P


mowilem wczesniej :D wglada to jak system sloneczny czyli uniwersum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na kolejnym "Lodzie" pojawiła się czwarta runa. Może warto by rozszyfrować co oznacza? :) Zamieszczam ją powiększoną dwukrotnie. :)

20080626102600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 10:26, Lex napisał:

Na kolejnym "Lodzie" pojawiła się czwarta runa. Może warto by rozszyfrować co oznacza?
:) Zamieszczam ją powiększoną dwukrotnie. :)



wyglada tak samo jak znaki w polu zostawiane przez " obcych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra znalałem troche inne ale prosze :) Ja czytałem cos o Nazwie Diablo Online: When Hell Freezes Over czy cos takiego , że predzej piekło zamarznie ;P Ale dzisiejszy obrazek to wyklucza ;}

20080626102944

20080626103003

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest runa, ktora pokazuje budynek z W3 arcane sanctum . Taki wpis znalazłem :P
A patrzyliscie na ten link co dałem na poprzedniej stronie ? Blizzard przez chwile miał Diablo 3 na stronie jako zapowiedzi , warto zobaczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować