Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa grafika na stronie Blizzarda w przeddzień BWI

462 postów w tym temacie

Mam nadzieję, że będzie to jakiś zupełnie nowy projekt - wiecie, nowe uniwersum itd. Bardzo lubię Diablo, WarCraft oraz StarCrafta, ale ciekaw jestem co by Blizz zrobił. Oczywiście najprawdopodobniej będzie to Diablo III. Na dziesięciolecie Diablo II. Tak samo jak World of WarCraft na dziesięciolecie WarCrafta oraz StarCraft II (prawdobodobnie) na dziesięciolecie StarCrafta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Furious-Havkar - to tylko utrzymuje mnie w przekonaniu że chodzi o Wrath of the Lich King.
No ale musi od razu powstać gwar że to będzie albo Warcraft4 albo Diablo3. No ludzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy czegos nie zauważyliście ?
Niedługo Starcraft 2
A te kryształy prypominaja surowiec który w nim sie wydobywa ?

Moje zdanie brzmi: szata graficzna pod SC2 i toszeczke szumu zrobionego przez fanów

Ta runa to "moc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na "jutubie" nieoficjalne (na pewno?) trailery Warcrafta IV. Tym bardziej, że lodowa sceneria bardziej pasuje do WarCrafta niżli Diablo. Mam nadzieję, że 4 część będzie bardziej podobna do "dwójki" niż 3 części.

Pile.--->Wiesz co Blizzard sądzi o konsolach? Nie? To lepiej dla ciebie, bo możesz się rozczarować:)

Edit: Oto jeden z fanowskich trailerów: http://www.youtube.com/watch?v=26w5ZK0Ih0A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyczaiłem pewien fakt - po lewej jest ta runa z Warcrafta, a po prawej ?? Wygląda mi na runę Hel z Diablo II. To może głupie, ale co myślicie o grze łączącej Diablo i Warcrafta ?? To by było mega, nie? :) Zżera mnie ciekawość, do czego to jest grafika. Może to być też Starcraft, ale to bardziej przypomina oblodzone kamyczki niż kryształy. Szczerze mówiąc, teraz jak patrzę na ten obrazek, to wszędzie widzę jakieś runy. Wejdźcie sobie na Blizzard.com i sami zobaczcie. Wszędzie poukrywane jakieś słowa runiczne ! :)

20080624120711

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że ta grafika symbolizuje cały growy dorobek Blizzarda(jakby podsumowanie) np. 3, którą wypatrzył Luk Zombi , może oznaczać trzy serie które wydał Blizzard(WarCraft, Diablo i StarCraft). Runy mogą wskazywać na Warcrafta lub Diablo, a lód na WotLK, itp. Dodatkowo dzisiejszy screen różni się od tego ze wczoraj tym, że na pierwszym ta energia(czy coś takiego) jest jakby zamknięta w lodzie, a w drugim wygląda jakby się wydostawała. Uważam też, że te "energia" wydostająca się z lodu symbolizuje nową markę Blizzarda. Dodatkowo dodaje 3 zdjęcia(pierwsze ze wczoraj, drugie dzisiejsze, a trzecie to własnej roboty porównanie dwóch poprzednich screenów).

20080624120826

20080624120839

20080624120851

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja najbardziej wątpię by to dotyczyło WOLTK, na jaką cholerę mieli by sens robić jakieś nowe "grafiki" na stronce, na coś co wyjdzie prawdopodobnie pod koniec wakacji i coś co jest wszystkim znane.... w głębi duszy mam chrapkę na WC4, ale nie obraziłbym się na D3. I czy są osrani robieniem SC2/WoW, by nie mieć czasu na inne rzeczy ? nie nie są, nad WoW pracuje jedna grupa nad SC2 druga, większa, ale SC2 powstaje od czasu zakończenia produkcji WC3:TFT, więc już sporo czasu to robią , a teraz na wykończeniach, więc wątpię by nie mieli kaski na coś nowego. No warto dodać, że od ponad pół roku Blizzard Rekrutuje nowych pracowników... w sumie chyba do beta testów gier, ale teraz pojawiła się informacja , że potrzebuje do artworkingu, więc... co tu myśleć :P

Może dadzą trailer Filmu z Warcrafta :>.

Z drugiej strony nie wątpię najbardziej by to WOLTK przypadkiem nie był tak dla jajca :P ale mam nadzieję, że mam racje i Zamieć obsypie nas nowym tytułem.

Módlcie się !! lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A, jeszcze zamieszczam to, jak wygląda obrazek po odwróceniu kolorów. Toż teraz to musi wskazywać na Diablo 3, nawet runy po odwróceniu kolorów lepiej widać.

20080624121416

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się przyznam, że za Diablo nie przepadam i nie ciągnie mnie, by w niego grać (zobaczcie, heretyk się przyznał, pod którym stosem ofiarnym się ustawić?). Co do obrazka - by to było D3 szczerze wątpię. Nie ujawniliby tego tak prosto. Te kryształy kojarzą się bardziej ze Starcraftemi pewnie o to będzie chodzić. Chyba, że rzeczywiście Warcraft 4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 11:18, Pawlo09 napisał:


Pile nie obraź się ale głupoty piszesz chyba nikt sobie nie wyobraża Diablo 3 i Warcraft
4 na Xbox360 nie ma szans.

Jaaa pierdziele a co szkodzi żeby była? Na PSXa masz Diablo i Warcraft II O.o
Niech se wychodzi mam tylko nadzieję że najpierw wersja na PC a nie konwersja z konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 12:17, zzajac napisał:

>
> Pile nie obraź się ale głupoty piszesz chyba nikt sobie nie wyobraża Diablo 3 i
Warcraft
> 4 na Xbox360 nie ma szans.
>
Jaaa pierdziele a co szkodzi żeby była? Na PSXa masz Diablo i Warcraft II O.o
Niech se wychodzi mam tylko nadzieję że najpierw wersja na PC a nie konwersja z konsoli.


Może Dlatego że Blizzard nie zajmuję się konsolami i jak by to było Warcraft 4 to na konsoli się słabo gra w RTS a gdy by było to Diablo 3 to też na konsolach gra się słabo w takie typu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować