Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa grafika na stronie Blizzarda w przeddzień BWI

462 postów w tym temacie

A przeszło komuś w ogóle przez myśl że może chodzić o dodatek do WoW-a "Wrath of the Lich King" (czy jakoś tak) :P na tamtejszych grafikach też jest sporo "Loooooooduuuuu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje kolejne spekulacje:
Do tego posta dorzucam grafikę, którą stworzyłem łącząc artwork "ice2" z obrazkiem z Starcraft''a. Jak widać bardzo ładnie skomponowały się skały wraz z tymi runami, które być może przy "ice3" stworzą koło/półkole dookoła tej jaskini (?). A więc może kolejne MMO pt. "Universe of StarCraft", lub po prostu StarCraft II...

20080624124608

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 12:48, Waaazuuup napisał:

wow ale pompa :D Dawno się tak nie uśmiałem na gram.pl Wystarczy jeden bąk w siedzibie
blizzarda a cały świat zaczyna świrowac...


xD Nawet bąk może znaczyć, że wyjdzie WC4 albo D3.... zawsze się coś wymyśli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 12:51, Pawlo09 napisał:

Chyba już wiem lód będzie pękał aż pęknie 28 czerwca i wtedy dowiemy się co chce ujawnić
Blizzard.


No napisałem już to wcześniej to jest tak jak z ostatnim pamiętnikiem który był przed premierą Starcrafta 2 ;p.

Ps. jak do tej pory na obrazku dobrze widoczne są 2 runy + maleńka twarzyczka pandy rysowanej przez Samwisa nawet dobrze widoczna i nic więcej ;p

Co do dodatku wowa to nie to ;p ale do 28 już nie daleko i wyjdzie co tam dalej Blizzard szykuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z Madeinhell. Najprawdopodobniej tyczy sie graficzka dodatku do wowa. Zamiec ma 2 gry jeszcze nie wydane (dodatekdo WoWa i star2) wiec na reklame 3 gry w produkcji za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że co pare godzin beda sie pojawialy nowe runy, a gdzy pojawią się wszystkie, dowiemy się co to za projekt/gra. Zgadzam sie z niektórymi przedmówcami, że gram.pl zrobiło z tego obrazka nwes miesiąca.
P.S. J też bym chcial zeby to byl warcraft IV:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 13:13, godryk napisał:

Mi się wydaje że co pare godzin beda sie pojawialy nowe runy, a gdzy pojawią się wszystkie,
dowiemy się co to za projekt/gra. Zgadzam sie z niektórymi przedmówcami, że gram.pl zrobiło
z tego obrazka nwes miesiąca.
P.S. J też bym chcial zeby to byl warcraft IV:D


Raczej nie parę godzin tylko co 1 dzień moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wystarczy pojaśnić ekran i widać dużo innych znaków :P a może to być także dusza kolejnego z braci Diablo ale niech każdy interpretuje to jak chce. W końcu o to im przecież chodziło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby to było Diablo 3. A czemu? Przeczytajcie ostatnie newsy na www.blizzplanet.com. Brzmi dość sensownie. Poza tym, taki sam lód pojawił się przed premierą Starcrafta II i raczej nie jest to związane z lodem samym w sobie ;), ale z nazwą mroźnego wiatru Blizzarda. Tzn. wcześniej grafika była nieco inna i wraz z czasem ta bryła pęka. Na sam koniec - czyli na BWI już cała odkryje nam prawdę i oby to był kolejny tytuł Blizza.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować