Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Miło było, ale się kończy - serce PlayStation 2 jest coraz słabsze...

78 postów w tym temacie

Kupowałem ostatnio konsole i zdecydowałem sie na Xboxa, nie kupił bym PS2 ze względu na to że już raczej najnowsze gry na nia nie wychodzą. Stąd wniosek że więcej ludzi myśli w tych kategoriach skoro sprzedaż spada. Co do PS3 to na razie jeszcze za droga i przez to jak dla mnie w tyle za Xboxem, na razie bo to sie może zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 12:59, Spector 109948 napisał:

Co do pogrubionego zdania - to nie jest konsola na pół roku, to jest konsola na wieki
wieków
, aye!


no z tymi wiekami Panie @Spector Cyferki to żeś troche przesadził.. powiedzmy: jeśli będą na nią dostępne w sklepach gry ( wiadomo płyty sie rysują, niszczą nieodwracalnie ) by kupić na nowo te w które gra sie latami, to konsola ta będzie nam graczom jeszcze długo, długo służyć.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stara dobra Czarnula never die... bynajmniej nie w sercach :)
Używaną konsolkę można wyhaczyć czasami za śmieszną cenę, a biorąc pod uwagę ogromną bibliotekę gier oraz grywalność, to naprawdę warto. Poza tym PS2 jest też dobrym sprzętem do odtwarzania multimediów np. filmów DVD. Telewizor 28 calowy lub wyższy, to jednak nie monitorek ;p
Ktoś wspomniał, że w Media-Markt konsola nie sprzedaje się zbyt dobrze. Nie było mnie tam ze 3 miesiące, ale ostatnim razem cena stała sztywno niczym pal azji w liczbie 499 zł i podobnie pół roku wcześniej. Biorąc pod uwagę, że gdzie indziej (np. na Allegro) można kupić nówkę za zupełnie niższą stawkę (max 399 zł), to nie dziwię się, że im w magazynie zalega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2008 o 12:59, Spector 109948 napisał:


Chyba nie mówisz o PS2 jako konsoli na pół roku?
Za 200zł? Czemu nie! Biblioteka fantastycznych gier, niska cena czy sentyment sprawia
że to zawsze będzie super konsola.
Nic nie wyjdzie już na nią? A niech i nawet, niewiele osób to ruszy.

Co do pogrubionego zdania - to nie jest konsola na pół roku, to jest konsola na wieki
wieków
, aye!


Dobra, grać na nią można do końca życia, ale na rynku może być jeszcze pól roku. Jako konsola fajna. Ja bym sobie pośpiewał na sing star. Ale inne gry też są fajne.
deuser
to samo co wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 13:12, deuser napisał:

> Co do pogrubionego zdania - to nie jest konsola na pół roku, to jest konsola na
wieki
> wieków
, aye!

no z tymi wiekami Panie @Spector Cyferki to żeś troche przesadził.. powiedzmy:
jeśli będą na nią dostępne w sklepach gry ( wiadomo płyty sie rysują, niszczą nieodwracalnie
) by kupić na nowo te w które gra sie latami, to konsola ta będzie nam graczom jeszcze
długo, długo służyć.. :)


Zawsze płytkę można wysłać do firm zajmujących się takim dylematem.
Jak ktoś wspomniał wcześniej na konsole starsze niż PS2 nie wychodzą już gry ale można na nich grać.
A i tak zadziwia mnie to że na PS2 dotąd wychodzą gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 13:23, Dominik000 napisał:

Dobra, grać na nią można do końca życia, ale na rynku może być jeszcze pól roku. Jako
konsola fajna. Ja bym sobie pośpiewał na sing star. Ale inne gry też są fajne.
deuser
to samo co wyzej.


krowa mleko daje to sie ją doi.. zobaczymy kto ma racje, ale SONY tak łatwo z interesu nie zrezygnuje.. jak ktoś wspomniał PSX był produkowany ponad 10 lat. jest jeszcze wiele domów w których nie ujrzysz żadnej konsoli z powodów najczęściej finansowych.. to jest rynek zbytu, bo PS2 tanie jest i tanieje coraz bardziej, a gry na nią są trzy, cztery razy tańsze niż na PS3 czy X360. ja do dziś mam PSX ( co prawda nie działa - kopniak po nieudanym meczu w ISSa ) i sprzedawać go zamiaru nie mam - sentyment :) ..a nad kupnem PS2 zastanawiam sie niezmiennie od dłuższego czasu.. nie musze mieć najnowszej konsoli ponieważ złożyłem miesiąc temu mocny komputer i mam w co grać, ale brakuje mi dwóch gier.. Tekkena i Gran Turismo, a te są na PS2.. coś czuje że lada chwila zasile konto firmy SONY o pare złotych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ale na każdą konsolę musi przyjść pora... Teraz los wybrał PlayStation 2... Ale pocieszę się tym, że kilka dni temu kupiłem tę konsolkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 13:49, mist`shoo napisał:

Jak chcecie kupić ps2 to sprzedam tanio z masą gier i Swapem. GG : 7182403


jak kupie to tylko nową z nowymi grami.. i bez jakiś Swapów.. wszystko orginalne i bez skazy :)

z pełnym szacunkiem ale: takie ogłoszenia to prosze umieszczać w gazecie lub na słupie z ogłoszeniami a nie na forum śmiecisz i spamujesz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smierc Xboxa była natychmiastowa, smierc PS2 bedzie dluga, ale malo bolesna z przeblyskami tetna... Sony stworzylo jako PS2 nie konsole do gier, ale synonim maszyny do rozrywki. To fenomen na miare youtube, czy google -wynalazek informatyczny, ktory trzymal sie przez lata jako czolowe narzedzie do gier. Tu pokazuje sie co tak naprawde decyduje o sukcesie konsoli: ludzie oraz producenci gier... Na PS2 jest szereg obowiazkowych tytulow, a dojdzie jeszcze kilka nowosci - FIFA 09 i 10, GH on Tour, Call of Duty 5, PES 2009 (pewnie ostatni na PS2)... uwazam ze takiej przyszlosci nie bedzie miec PS3... PS2 to PS2 i dlugo bedzie tak niepokonane. Ale o smierci jeszcze nie ma co mowic...

btw dziwi mnie cena PS2... Nowka kosztuje 499zl Gdzie niegdzie mozna kupic za 399zł ale to okazje. Dla mnie cena dla PS2 powinna wynosic 350zl i byla by to uczciwa cena. Tym bardziej,ze gry sa nadal drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh.. . szkoda że PS2 kończy swój żywot...Ta konsola zabrała mi chyba rok życia... Niestety, taka jest kolej rzeczy.. Umarł król, niech żyje król!!! PS3!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Clubnyak chciałeś chyba powiedzieć Wii... Śmieszne jest to, że w Europie PS2 jest dalej w takiej cenie (200zł tańsze niż X360 Arcade). W USA od jakiegoś czasu można nabyć pleja za 99$. Poczekam, aż cena spadnie do około 300zł i zakupię razem z kilkoma gierkami, bo PS3 wstecznej kompatybilności nie ma, co jest głupie jak but z lewej nogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować