Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Snake pokonany przez Indianę Jonesa

44 postów w tym temacie

pepsi

W starciu dwóch słynnych bohaterów silniejszy okazał się ten zbudowany z klocków LEGO. W minionym tygodniu w Wielkiej Brytanii najlepiej sprzedającą się grą była produkcja Travellers Tales, LEGO Indiana Jones. Metal Gear Solid 4 musi zadowolić się drugim miejscem.

Przeczytaj cały tekst "Snake pokonany przez Indianę Jonesa" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie sobie tylko ile platform ma przy swoim tytule LEGO Indiana Jonesm, a ile Metal Gear Solid 4. Jeśli pan Jones wyszedłby tylko na PS3 tak jak Snake, to miałby marne szanse. Co nie zmienia faktu, że graczom spodobał się pomysł na sparodiowanie znanych klasyków filmowych przez firmę Travellers Tales...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej wszyscy, którzy chcieli już zakupili nowe (i z tego co słyszałem ostatnie) przygody "snejka". Wczorajszego wieczoru zaliczyłem część trzecią MGS i mam ogromną chętkę na Guns of the Patriots. Jedyna przeszkoda to brak PS3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w czołówce zmiany, niewielkie, ale są.. GRID za to słabo sie sprzedaje :( ..czy "słabo", jeśli gra jest w dziesiątce najlepiej sie sprzedających.. można powiedzieć - jest dobrze, ALE to co ta gra oferuje, to wynik sprzedaży winien być o wiele lepszy.. ludzie sie jeszcze na GRID nie poznali ;) ..osobiście bardzo polecam ten tytuł, świetnie sie przy nim spędza czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a teraz ma wyjść LEGO Batman :) Co dalej? Może LEGO Jurassic Park? To by było nawet super! Ale z tego co widze, to gry z marką LEGO sa uzależnione od tych prawdziwych klocków... A zestawu Jurassic Park niestety nie widziałem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lego jest super. Ta gra ma magię. Raz jak pokazałem lego SW koledze na xboxa to tak mu się spodobało że kupił od razu na kompa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Indy to kozak trzeba przyznać, ale macie rację pisząc, że pomogła tutaj multiplatformowość. MGS4 jako że jest tylko i wyłącznie na PS3 dał spokojnie radę wbijając się na drugie miejsce. Cóż, to o czymś świadczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować