Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Snake pokonany przez Indianę Jonesa

44 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2008 o 14:29, Mr. Oblivious napisał:

Właśnie, Indiana Jones jest na wszystkich platformach, a MGS4 tylko na PS3 ;)


Jak to odkryłeś ? : ) ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że Lego Indiana Jones jest obecnie najlepiej sprzedającym się tytułem w Wielkiej Brytanii odczułem już na własnej skórze... Prawie tydzień latałem po sklepach aby kupić LIJ na PC i zawsze widziałem karteczkę "out of stock" :/ Musiałem zarezerwować sobie swój egzemplarz w największym Edynburskim sklepie z grami, a i tak dostałem go z dwudniowym opóźnieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 15:33, Igor FCBayern napisał:

To, że Lego Indiana Jones jest obecnie najlepiej sprzedającym się tytułem w Wielkiej
Brytanii odczułem już na własnej skórze... Prawie tydzień latałem po sklepach aby kupić
LIJ na PC i zawsze widziałem karteczkę "out of stock" :/ Musiałem zarezerwować sobie
swój egzemplarz w największym Edynburskim sklepie z grami, a i tak dostałem go z dwudniowym
opóźnieniem...


I kto by się spodziewał aż tak świetnego wyniku ? :P Wiedziałem, że gra będzie super, ale jak widzę to sprzedaje się lepiej niż myślałem ^^
Też kupuję tę gierkę, przeszedłem demko i mi się bardzo spodobało ;] No i w końcu to Indy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 14:47, Mac Cry napisał:

Czy mi się wydaje, czy tylko na Wyspach istnieją tylko gracze, bo co news o popularności
gier, to z Wielkiej Brytanii.


Nie ale w zasadzie tylko w USA, UK i Japonii sa jakies w miare wiarygodne zrodla zajmujace sie ich publikacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna , a do tego jej sprzedaży szpyja fakt , ze zostaał wydana na tak licznych platformach . Sam zastanawiaełm się nad kupnem tej produkcji na PSP , ale cena mnie dobiła ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pokazują news tylko o angli bo
to największy rynek growy w europie.

Co do usa to zamieszczają przeceiz na gramie statystyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekawy sprzedaży gier w Polsce, Niemczech, Rosji, i w innych tutejszych krajach. Jestem przekonany że królowałyby gry na PC. Nie wiem dlaczego ale gram.pl cały czas stara się wszystkich przekonać że granie na PC umarło już dawno, jakby miało w tym jakiś ukryty interes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w demo LEGO gralem chyba 3 razy ^^ ta gra uzaleznia xD
a w MGS zagram jak kupie sobie kiedys PS3

juz nic mnie nie zdziwi na tym swiecie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no rzeczywiście dziwne jak Klocki mogą zdetronizować Meta Gear Solid 4 no dziqne naprwdę nie sądziłem że Lego jest lepsze od MGS wiem że nie tylko ta gra jest dla dzieci ale nie powstrzymam się czy tylko dzieci są w tym rankingu?? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że Lego bije wszystkich innych na głowę :B Teraz twórcy wiedzą w jakim kierunku zmierzać aby przyciągnąć graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co dziwić, Anglicy po wizycie w kinie zaraz biegną do sklepu z grami i wychodzą z LEGO pod ręką ;) Swoją drogą ta gra jest naprawdę niezła, grałem w demko i od razu mi się spodobała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować