Zaloguj się, aby obserwować  
eszet

Games Convention Lipsk 2008 - 21-24.08.2008

118 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2008 o 12:56, miodus napisał:

Ja sie wybiore pewnie tylko najpierw musze wygrac bilety w konkursie xD mam prawko wiec
problemu z dojazdem nie bedzie ;D heh. Co do konkurtu to dotajemy tylko bilety ? Transport
na własną rękę??

A to biletów kupić nie można, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 13:29, ziptofaf napisał:

> Ja sie wybiore pewnie tylko najpierw musze wygrac bilety w konkursie xD mam prawko
wiec
> problemu z dojazdem nie bedzie ;D heh. Co do konkurtu to dotajemy tylko bilety ?
Transport
> na własną rękę??
A to biletów kupić nie można, czy jak?


Mozna :) tylko jak je wygram to pojade na pewno :) a jak nie to bede sie zastanawiał heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 12:56, miodus napisał:

Ja sie wybiore pewnie tylko najpierw musze wygrac bilety w konkursie xD mam prawko wiec
problemu z dojazdem nie bedzie ;D heh. Co do konkurtu to dotajemy tylko bilety ? Transport
na własną rękę??

Właśnie , jak jest z tym transportem ? Z tego konkursu wynika tak że tylko bilety dostajemy , trzeba dojechać samemu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 14:04, heaton 1992 bdg napisał:

Właśnie , jak jest z tym transportem ?

Dojazd, nocleg, wyżywienie itp. na własną rękę. Dostajesz tylko bilet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 11:35, SadraX napisał:

Ja będę! Co prawda nie mam jeszcze żadnego noclegu tam, ani konkretnego transportu, ale
wejściówka już jest! ;P

Namiot i na trawe:-) Zobaczymy co w tym roku zobaczymy na Games Convention. Może też się wybiore wkońcu to nie tak daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 14:04, heaton 1992 bdg napisał:

> Ja sie wybiore pewnie tylko najpierw musze wygrac bilety w konkursie xD mam prawko
wiec
> problemu z dojazdem nie bedzie ;D heh. Co do konkurtu to dotajemy tylko bilety ?
Transport
> na własną rękę??
Właśnie , jak jest z tym transportem ? Z tego konkursu wynika tak że tylko bilety dostajemy
, trzeba dojechać samemu ;(

heh dobre i tyle ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 14:51, rafekx 12 napisał:

Ja z kilkoma osobami możliwe że pojade na Games Convention ale to jeszcze nic pewnego,ale
jeśli ktos chce i mieszka stosunkowo niedaleko mnie to mozemy zabrać sie razem:)

A gdzie mieszkasz?

Jest ktoś kto sie wybiera z okolić Żor, Rybnika... Bielsko-BIała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 14:51, rafekx 12 napisał:

Ja z kilkoma osobami możliwe że pojade na Games Convention ale to jeszcze nic pewnego,ale
jeśli ktos chce i mieszka stosunkowo niedaleko mnie to mozemy zabrać sie razem:)

A pytanko , gdzie mieszkasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 23:11, heaton 1992 bdg napisał:

> Ja z kilkoma osobami możliwe że pojade na Games Convention ale to jeszcze nic pewnego,ale

> jeśli ktos chce i mieszka stosunkowo niedaleko mnie to mozemy zabrać sie razem:)

A pytanko , gdzie mieszkasz ??


Białystok,Podlasie wiec jeśli ktos mieszka niedaleko to wiecie:DChociaż z drugiej strony rozważamy lot samolotem teraz do Lipska da sie doleciec ze niecałe 80 zł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jesli ktoś jedzie na targi Games Convention z POZNANia (albo okolic) i ma wolne miejsce w samochodzie, albo niechce jechac sam pociągiem to proszę się odezwac na gg: 4383912 . Dzis się okazało, ze wygrałem bilecik w battlenet.pl i chce z tego skorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę uwierzyć, wygrałem w bilet w gramowym konkursie ! ;D
No to jeden problem mamy z głowy, teraz sprawa transportu i noclegu.
Nie mam jeszcze kompletnie pojęcia jak to rozwiązać o wygranej dowiedziałem się dopiero przed chwilą, nikt mi znany z okolicy nie planuje tam wyjeżdżać więc trzeba jakoś kombinować...
Nikt nie organizuje jakiejś wielkiej gramowiczowej wyprawy czy czegoś takiego ? ;]
Jakby co jestem z Gorzowa Wielkopolskiego a tu moje gg - 6264717

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 12:34, Deto napisał:

No nie mogę uwierzyć, wygrałem w bilet w gramowym konkursie ! ;D
No to jeden problem mamy z głowy, teraz sprawa transportu i noclegu.
Nie mam jeszcze kompletnie pojęcia jak to rozwiązać o wygranej dowiedziałem się dopiero
przed chwilą, nikt mi znany z okolicy nie planuje tam wyjeżdżać więc trzeba jakoś kombinować...
Nikt nie organizuje jakiejś wielkiej gramowiczowej wyprawy czy czegoś takiego ? ;]
Jakby co jestem z Gorzowa Wielkopolskiego a tu moje gg - 6264717

Gratuluje , większość nie wygrała , tu na gramie to chyba nigdy nic nie wygram , choć brałem jak na razie udział tylko w 3 konkursach ... czekam na następne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie (trochę głupie) do tych, co już byli na GC. Czy można na samych targach kupić coś ciekawego? Bo zastanawiam się, ile gotówki ze sobą wziąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, no fajno : P
Napisze krótką historyjkę ^^
Stworzyłem lay któremu poświęciłem wiele czasu, niestety utraciłem dane.
Wiele osób wie, że tworze layouty, a żeby je przetestować musze załadować na strone.
Tak więc aby nie stracić layoutu - któremu tak wiele czasu poświęciłem, a na dysku twardym nie zachowałem.
Postanowiłem zrobić nowe konto, do testowania moich layoutów.
no i szczęście padło właśnie na to konto ^^.
Wygrałem wejściówkę.
;DDDDDDDDDDDDDDDDDdd

EDIT: Możę ktoś ma już nocleg i dojazd ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś organizuje grupowy wyjazd to ja się piszę.
Jakby co to jestem z Wrocławia, gg: 9781741. Proszę o szybką odpowiedź bo nie mam pojęcia jak się tam wybrać.
Ewentualnie mogę dojechać do miejsca wyjazdu lub gdzieś się spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze możliwość: jeśli ktoś chce jechać pociągiem to można się spotkać w Zgorzelcu bo tam jest najlepsze przejście graniczne. Stamtąd jest jakiś kilometr do niemieckiego dworca kolejowego na którym jest specjalny 5-osobowy bilet do Lipska za 25 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno wolne miejsce - jadę między Słupskiem, a Szczecinem. Jak ktoś chętny, to można się ze mną skontaktować przez Skype, bądź Xfire (na gramsajcie są dane kontaktowe). Tylko od razu mówię, że nie na 4 dni, a tylko na sobotę i niedzielę (23 i 24). Hotel już jest zarezerwowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować