Zaloguj się, aby obserwować  
eszet

Games Convention Lipsk 2008 - 21-24.08.2008

118 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2008 o 20:34, Miraj napisał:

A czy będzie można obejżec przebieg GC jakoś przez internet albo jakos tak?? Bo mnie
tam nie będzie...;(

Raczej nie. Po wszystkim napewno bedzie jakas fotorelacja w CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz Hypera to na pewno pojawi się jakaś relacja. I na pewno będzie to najlepsza relacja bo żadne czasopismo nie poświęci tak wielu stron, aby objąć całe targi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 20:53, rick90 napisał:

Jeśli masz Hypera to na pewno pojawi się jakaś relacja. I na pewno będzie to najlepsza
relacja bo żadne czasopismo nie poświęci tak wielu stron, aby objąć całe targi.



Może Ci się to wyda głupie, ale co to jest Hyper??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2008 o 21:02, Miraj napisał:

Może Ci się to wyda głupie, ale co to jest Hyper??

Jest to kanał telewizyjny. Emitowany jest na kanale ZigZap po godzinie 21.00. Jest to kanał wyłącznie o grach komputerowych oraz o wszystkim co jest z nimi związane (no i jeszcze o Anime;P). Więcej na www.hyper.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 20:34, Miraj napisał:

A czy będzie można obejżec przebieg GC jakoś przez internet albo jakos tak?? Bo mnie
tam nie będzie...;(

Na amerykańskich serwisach będzie można na 99%. Tak oglądałem E3, tak będę też widział GC.
Polecam gametrailers, gametv i jeszcze jest parę innych(o ile znasz dobrze angielski to Hyper będzie lipny, bo na tych serwisach będziesz oglądał niemalże na żywo) , ale to już pogooglować trzeba. ; P

Na Games Convention mnie nie będzie na pewno w tym roku, w przyszłym też pewnie(ale wszystko możliwe :D). Dopiero za 2 lata będę w pełni możliwości przybycia do "Leipzig". Będę pewnie tylko oglądał w necie... xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 10:36, Tokix napisał:

Wejściówka już jest... A teraz nocleg i dojazd...
Ma ktoś już coś na oku ?^^

Zmartwię Cię, ale z noclegami to kiepsko było już jakiś miesiąc temu.

fearlord
Też chętnie bym się pojawiła na targach GC w przyszłym roku, nie wiem czy wypali (do tej pory się nie udawało), jednak trochę kiepsko, skoro trzeba będzie przejechać całe Niemcy. Lipsk to była dogodna lokalizacja na wypad z Polski.

Ja poczekam na relację, po powrocie mojego brata :D Ma mi przywieźć jakieś fajne gażdżeciki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w tym roku nie pojadę. Za drogo by wyszło z noclegami i wyżywieniem jechać na całe 4 dni, do tego czasu też jakoś w tych dniach nie mam. Ale może za rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, ja mam wejściówkę prasową, ale niestety termin nie pasuje i nie pojadę, cóż oddam komuś innemu z redakcji, bywa. Życie to nie bajka, jak to mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja wygralem wejciowke na polygamii. Problem jest tylko taki, ze to wejsciowka na 1 dzien, a za reszte musialbym sam zapalcic. A ze bylem w tym miechu nad morzem - GC sobie odpuszcze. A szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 22:29, Łeber napisał:

Cholera, ja mam wejściówkę prasową, ale niestety termin nie pasuje i nie pojadę, cóż
oddam komuś innemu z redakcji, bywa. Życie to nie bajka, jak to mówią.

Pójdzie tak? Z tego co wiem, musisz wcześniej wysłać zgłoszenie do LMesse i wejściówki są imienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 18:00, Gol Galad napisał:

Na Games Convention mnie nie będzie na pewno w tym roku, w przyszłym też pewnie(ale wszystko
możliwe :D). Dopiero za 2 lata będę w pełni możliwości przybycia do "Leipzig". Będę pewnie
tylko oglądał w necie... xP


To raczej sobie za dużo nie zobaczysz. Od następnego roku GC będą w Kolonii. Z perspektywy Wrocławia to o wieeeeeele dalej (ok. 500km dalej) :/ smutne, ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 01:25, krzysiek-xxx napisał:

To raczej sobie za dużo nie zobaczysz. Od następnego roku GC będą w Kolonii. Z perspektywy
Wrocławia to o wieeeeeele dalej (ok. 500km dalej) :/ smutne, ale prawdziwe

Wrr... http://pl.wikipedia.org/wiki/Kolonia_(Niemcy)
Daleko to całkiem...
Na dodatek na Mazurach mieszkam! Raczej przejażdżka samochodem będzie odpadać. Pewnie skończę w samolocie. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i ruszamy z GC! :)

http://www.gram.pl/art_8A3fJO4_Games_Convention_sprawozdanie_na_zywo.html - bezpośrednie, samo-aktualizujące się sprawozdanie naszych wysłanników na targi w Lipsku.

http://www.gram.pl/art_8A3fJ,5_Wszystko_o_Games_Convention_2008.html - specjalna podstrona, zbierająca newsy i materiały z GC.

A to dopiero namiastka tego, co przygotowaliśmy z całą ekipą ;) Zapraszamy do odwiedzania powyższych podstron i newsroomu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 10:51, lordfett napisał:

No i ruszamy z GC! :)

http://www.gram.pl/art_8A3fJO4_Games_Convention_sprawozdanie_na_zywo.html - bezpośrednie,
samo-aktualizujące się sprawozdanie naszych wysłanników na targi w Lipsku.

http://www.gram.pl/art_8A3fJ,5_Wszystko_o_Games_Convention_2008.html - specjalna podstrona,
zbierająca newsy i materiały z GC.

A to dopiero namiastka tego, co przygotowaliśmy z całą ekipą ;) Zapraszamy do odwiedzania
powyższych podstron i newsroomu! :)


To jeszcze napisz czy ze strony głównej będzie jakaś zakładka do tych stron. Czy będzie trzeba z tego posta albo z newsa na stronie głównej wchodzić w te linki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 13:21, Ecko09 napisał:

To jeszcze napisz czy ze strony głównej będzie jakaś zakładka do tych stron. Czy będzie
trzeba z tego posta albo z newsa na stronie głównej wchodzić w te linki?


Jest w spocie na stronie głównej, w liście artykułów, a także w każdym newsie z GC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować