Zaloguj się, aby obserwować  
eszet

Games Convention Lipsk 2008 - 21-24.08.2008

118 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2008 o 16:36, Petrick napisał:

Hmm no ja także nie dam rady pojechać a i mam pytanko czy GC są co roku zawsze w Lipsku?
Czy zmieniają co rok miejscówki?


Pozdr.


Co roku w Lipsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Hordy niemieckich dzieci przyklejających się do drzwi wejściowych i krzyczących "Öffne die Tür öffne die Tür!" to przerażający widok." "Dorwanie się do wolnego miejsca graniczy z cudem. My już jednak mamy swoje sposoby na to, żeby zagrać na otwartych halach w interesujące nas tytuły. Nie będziemy jednak zdradzać jakie. W każdym bądź razie idziemy walczyć dalej."

Mogę jedynie współczuć delegacji z gram.pl i życzyć powodzenia w walce z hordami niewyżytych dzieci. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 13:26, Kalejdoskop86 napisał:

Kiedy będą wieści nt. G3: Forsaken Gods i Arcania: A Gothic Tale? Czy będzie na GC''08
też coś o grze Risen?


O Risen? Będzie. A info o Gothicahc pewnie dziś albo jutro. Albo pojutrze. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 14:43, Ecko09 napisał:

O Risen? Będzie. A info o Gothicahc pewnie dziś albo jutro. Albo pojutrze. ;P

To dobrze. Słyszałem właśnie, że będzie, ale lepiej się upewnić, bo o G4 na pewno by było, a czy o Risen czy G3: FG to już nie wiadomo. ^^
Ciekawe jak to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę na sobotę i niedzielę i właśnie sobie coś uświadomiłem - nie mam mapki dojazdowej i co gorsza nie wiem skądś jakąś zdobyć! Zna ktoś linka, który pokazuje, gdzie odbywa się dokładnie Games Convention?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 21:24, ziptofaf napisał:

Ja jadę na sobotę i niedzielę i właśnie sobie coś uświadomiłem - nie mam mapki dojazdowej
i co gorsza nie wiem skądś jakąś zdobyć! Zna ktoś linka, który pokazuje, gdzie odbywa
się dokładnie Games Convention?


Wpisz w google maps Messe-Allee, Lipsk, Leipzig, Sachsen, Niemcy

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Games Convention 2008 jest słabe. Rok temu było więcej fajerwerków i wspaniałych tytułów. W tym, no cóż Blizzard miał tradycyjnie gigantyczną arenę, Fallout3 i Stalker fantastyczne stanowiska – ale takich rok temu było z 10 a w tym rogu mega kicha. Lepiej to wyglądało na konsole – ale ja jestem PC-maniakiem, więc nic mi po tym. W zamian za to producenci sprzętu stanęli na wysokości zadania, Roccat – walnął stanowisko przypominające planszę Shipping z CoD4 :), Razer scenę z zapleczem, XboX360 wielkie stoicho, na Mad Mouse brakowało body paintingu – z resztą nie znalazłem żadnego a rok temu były 3 :) Zaś SteelSeries zrobił sobie całą podłogę z podkładek do myszek :PPP
Miałem też przyjemność uściśnięcia ręki Roberta "Razerguya" Krakoffa oraz chłopaków z Europejskiego biura, więc Wyjazd nie był taki zły.
Teraz po GC czekam na: Fallouta i FarCrya a z mniejszych rzeczy na Stalkera.

20080822122507

20080822122524

20080822122534

20080822122544

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 17:47, marcinshinoda napisał:

Będzie prezentacja FIFY 09 na PC na targach?


Rozwaliłeś mnie tym pytaniem... :) EA wszystko to co miało do pokazania i powiedzenia o FIFIE 09 pokazało na swojej konferencji prasowej w minioną środę. ;]

http://www.gram.pl/news_8gzjHuq5_GC_08_Electronic_Arts_konferencja_prasowa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 19:18, Sebat1 napisał:

> Będzie prezentacja FIFY 09 na PC na targach?

Rozwaliłeś mnie tym pytaniem... :) EA wszystko to co miało do pokazania i powiedzenia
o FIFIE 09 pokazało na swojej konferencji prasowej w minioną środę. ;]

http://www.gram.pl/news_8gzjHuq5_GC_08_Electronic_Arts_konferencja_prasowa.html



ale nie ma żadnego filmiku a mi na tym najbardziej zależy;] Rozwaliło cie to że mnie FIFA interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 20:21, marcinshinoda napisał:

> > Będzie prezentacja FIFY 09 na PC na targach?
>
> Rozwaliłeś mnie tym pytaniem... :) EA wszystko to co miało do pokazania i powiedzenia

> o FIFIE 09 pokazało na swojej konferencji prasowej w minioną środę. ;]
>
> http://www.gram.pl/news_8gzjHuq5_GC_08_Electronic_Arts_konferencja_prasowa.html

>
>

ale nie ma żadnego filmiku a mi na tym najbardziej zależy;] Rozwaliło cie to że mnie
FIFA interesuje?


Lol? Jak nie ma filmiku jak jest. Już pierwszego dnia sie ukazał. http://pl.youtube.com/watch?v=Vbyg1w0VGR4
Naprawde, czytaj newsy na gram.pl, a nie będziesz gadać takich bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować