Zaloguj się, aby obserwować  
eszet

Games Convention Lipsk 2008 - 21-24.08.2008

118 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2008 o 20:21, marcinshinoda napisał:

ale nie ma żadnego filmiku a mi na tym najbardziej zależy;]

Nawet nie wiem czy jest czy nie ma , bo mnie to nie interesuje ;) , jak jest to na pewno znajdziesz , a jak nie to nie. ;]

Dnia 22.08.2008 o 20:21, marcinshinoda napisał:

Rozwaliło cie to że mnie FIFA interesuje?

Nie , nie to. xD To że nie śledzisz na bieżąco informacji , a później zadajesz pytanie w czasie przyszłym , zamiast przeszłym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to już wszystko na Games Convention Lipsk 2008 co mogliśmy zobaczyć i usłyszeć na temat G4 i G3 Forsaken Gods oraz Risen?Jeżeli tak to mogę to skomentować jednym zdaniem "szkoda prądu"!Produkcje zapowiadają się świetnie ale ilość informacji opublikowanych do tej pory jest żenująco mała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 09:55, jimmy1 napisał:

Czy to już wszystko na Games Convention Lipsk 2008 co mogliśmy zobaczyć i usłyszeć na
temat G4 i G3 Forsaken Gods oraz Risen?Jeżeli tak to mogę to skomentować jednym zdaniem
"szkoda prądu"!Produkcje zapowiadają się świetnie ale ilość informacji opublikowanych
do tej pory jest żenująco mała!


A było coś na temat Gothiców? bo ja jeszcze nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 10:14, Ecko09 napisał:

A było coś na temat Gothiców? bo ja jeszcze nie widziałem.

Ja widziałem gameplaya z z Forsaken Gods, z Arcanii to widziałem tylko stare, podrasowane screeny w rozdzielczości 3000x1800.

Film Gothic 3: Forsaken Gods
http://tnij.org/bou8

Arcania: A Gothic Tale screenshots:
http://tnij.org/bou9

Pewnie jest tego więcej do jednej jak i drugiej gry ale jakoś za bardzo mnie nie interesują te gry więc odpuszczam se szukanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2008 o 10:27, Ecko09 napisał:

To już koniec targów?! Przecież miały być w dniach 21-24, a nie 20-23...


A czemu uważasz że to już koniec targów Games Convention ?? Coś nie chcę mi się wierzyć żeby nagle , nie zapowiedzianie organizatorzy postanowili skrócić te targi o jeden dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 10:27, Ecko09 napisał:

To już koniec targów?! Przecież miały być w dniach 21-24, a nie 20-23...


20.08 był dzień tylko dla prasy i osób związanych z branżą, a dla reszty targi są od 21 do 24.08.

A ja właśnie wczoraj wróciłem z 4-dniowego pobytu w Lipsku, na targach byłem 21 i 22 i ogólnie mi się podobało, jedyny problem to niemiecki, co prawda niektórzy znali angielski, ale podczas grania w LittleBigPlanet podchodzi do mnie jeden koleś z SONY (bo zobaczył, że gram sam), coś tam zaczął gadać po niemiecku, mówię mu, że nie znam języka, to postanowił spróbować po angielsku... no właśnie ten angielski to była jakaś wersja niemiecka, jedyną rzeczą, którą zrozumiałem to "Press R1" :D Oprócz tego obsługa była strasznie uczulona na wiek graczy, przy wejściu można było dostać za okazaniem dokumentu opaski potwierdzające wiek, po kilku minutach dziwnego oglądania przez obsługę cuda w postaci dowodu osobistego otrzymałem opaskę +18, poszedłem do stoiska SONY, a tam był placyk z Killzone 2, Resistance 2, Metal Gear Online i innymi grami, do którego było jedno wejście, a tam znowu proszą mnie o okazanie dokumentu (mimo, że miałem opaskę), no dobra pokazałem ich (znowu kilka minut zastanawiania się, co ja im za cudo dałem xD), idę do kącika Resistance 2, akurat wolne miejsce, zaczynam grać, podbiega jakiś Niemiec i... prosi o dowód, no myślałem, że mu zaraz jakąś wiązankę puszczę, czy coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tam G3: FG, Arcania i Risen? Widziałem w necie trochę gameplaya z dodatku do G3 i poczytałem sporo informacji na ten temat.

Czy na gram.pl coś napisali nowego o Risen i Arcanii? Chętnie poczytam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/rachu,ciachu/

O, to GC jest tylko dla pełnoletnich ? Myślałem, że nie ma ograniczenia wiekowego, a przynajmniej nie 18+.
No cóż jak tak patrzeć po dacie kiedy odbywa się GC, to będę mógł wpaść dopiero na GC 2010, jeśli ta impreza nadal będzie istnieć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 20:37, Outlander-pro napisał:

O, to GC jest tylko dla pełnoletnich ? Myślałem, że nie ma ograniczenia wiekowego, a
przynajmniej nie 18+.

Z tego co wiem to chyba nie jest 18+ ... o.0

Dnia 24.08.2008 o 20:37, Outlander-pro napisał:

No cóż jak tak patrzeć po dacie kiedy odbywa się GC, to będę mógł wpaść dopiero na GC
2010, jeśli ta impreza nadal będzie istnieć ...

Ja raczej w 2011. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 20:37, Outlander-pro napisał:

O, to GC jest tylko dla pełnoletnich ? Myślałem, że nie ma ograniczenia wiekowego, a
przynajmniej nie 18+.

To nie tak. Po prostu do najciekawszych gier ma się dostęp tylko od 18 lat. Dlatego ja zrezygnowałem już po jednym dniu - zero Mortal Kombat, zero Mirror's Edge...Zero najlepszych gier.

Dnia 24.08.2008 o 20:37, Outlander-pro napisał:

No cóż jak tak patrzeć po dacie kiedy odbywa się GC, to będę mógł wpaść dopiero na GC
2010, jeśli ta impreza nadal będzie istnieć ...

Jak masz co najmniej 16 lat, to warto wpaść (tak jak ja) na jeden-dwa dni. Bo gier i tak jest sporo (zwłaszcza te na konsole - chociażby bijatyki Naruto i DB były, mniam!), ale jednocześnie najciekawsze rzeczy cię ominą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 18:59, Kalejdoskop86 napisał:

Jak tam G3: FG, Arcania i Risen? Widziałem w necie trochę gameplaya z dodatku do G3 i
poczytałem sporo informacji na ten temat.

Czy na gram.pl coś napisali nowego o Risen i Arcanii? Chętnie poczytam. ;)


Jak na razie to tylko info o dodatku do G3 było...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 20:56, ziptofaf napisał:

> O, to GC jest tylko dla pełnoletnich ? Myślałem, że nie ma ograniczenia wiekowego,
a
> przynajmniej nie 18+.
To nie tak. Po prostu do najciekawszych gier ma się dostęp tylko od 18 lat. Dlatego ja
zrezygnowałem już po jednym dniu - zero Mortal Kombat, zero Mirror''s Edge...Zero najlepszych
gier.


Aaa, to rozumiem ;) Spoko.

Dnia 24.08.2008 o 20:56, ziptofaf napisał:

> No cóż jak tak patrzeć po dacie kiedy odbywa się GC, to będę mógł wpaść dopiero
na GC
> 2010, jeśli ta impreza nadal będzie istnieć ...
Jak masz co najmniej 16 lat, to warto wpaść (tak jak ja) na jeden-dwa dni. Bo gier i
tak jest sporo (zwłaszcza te na konsole - chociażby bijatyki Naruto i DB były, mniam!),
ale jednocześnie najciekawsze rzeczy cię ominą...


No, to za rok bym się wybrał może, bo takie miałem plany, tylko teraz się przestraszyłem na wieść 18+, bo za rok to ja 17 lat mieć będę ;) A za dwa lata to na pewno praktycznie. Tylko podobno GC podupada i ciekawe czy nadal będzie na impreza. Jeśli nie to pewnie będzie jakaś inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nie koniec tekstów związanych z tegorocznym GC, jeszcze parę się pojawi, ale o Gothiku raczej nic nie wspomnimy. Przykro nam, ale i bez tego nasz terminarz na targach był tak napięty, że część tekstów piszemy dopiero teraz, po powrocie do Polski :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 21:07, Zaitsev napisał:

To jeszcze nie koniec tekstów związanych z tegorocznym GC, jeszcze parę się pojawi, ale
o Gothiku raczej nic nie wspomnimy. Przykro nam, ale i bez tego nasz terminarz na targach
był tak napięty, że część tekstów piszemy dopiero teraz, po powrocie do Polski :/

Nic? Szkoda, bo dodatek Forsaken Gods z tego co wiem był i nieco newsów się pojawiło o nim... moglibyście chociaż napisać o tym dodatku jeden news, bo chyba nie było na gram.pl ani jednego newsa nt. rozszerzenia do jednej gry, która w Polsce (jak i na świecie) cieszy się ogromną popularnością.

@Ecko09
No, wiem.

Ech, szkoda, że mnie nie było na GC''08. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od siebie mogę zdradzić, że przeczytacie jeszcze o nowościach z Capcomu, o wrażeniach z prezentowanego grywalnego dema Mirror''s Edge, a także subiektywne spojrzenie na Fallouta 3 po godzinie grania w pełną wersję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna impreza ogólnie, ale jeśli się nie ma 18 lat to niestety dostęp do wielu stanowisk nie będzie nam dany... Zbyt wielu... No i ten niemiecki... Dobrze, że chociaż część personelu umiała po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 21:46, Latioss napisał:

Szkoda że nie ma nic o Gothic''u ale trudno. Jest dużo innych gier, cudownych gier. Należą
się wam za to gratulacje!!


Jak to nie ma nic o Gothic''u? tj. na targach można było zagrać w dodatek do Gothica 3 (Forsaken Gods) oraz obejrzeć trailer Arcania a Gothic Tale. Na gramie nic o gothicu na GC nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować