Zaloguj się, aby obserwować  
eszet

Games Convention Lipsk 2008 - 21-24.08.2008

118 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2008 o 22:55, tomoliop napisał:

Jak to nie ma nic o Gothic''u? tj. na targach można było zagrać w dodatek do Gothica
3 (Forsaken Gods) oraz obejrzeć trailer Arcania a Gothic Tale. Na gramie nic o gothicu
na GC nie było?

Nie było mnie przez weekend (byłem na działce) ale nic nie znalazłem, a gameplay widziałem na YouTube już. Fajnie się zapowiada.

A co wpisać, aby trailer G4 był? Nie widziałem go, a chciałbym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 23:18, Kalejdoskop86 napisał:

> Jak to nie ma nic o Gothic''u? tj. na targach można było zagrać w dodatek do Gothica

> 3 (Forsaken Gods) oraz obejrzeć trailer Arcania a Gothic Tale. Na gramie nic o gothicu

> na GC nie było?
Nie było mnie przez weekend (byłem na działce) ale nic nie znalazłem, a gameplay widziałem
na YouTube już. Fajnie się zapowiada.

A co wpisać, aby trailer G4 był? Nie widziałem go, a chciałbym...


Gothic 4 prawdopodobnie nie znajdzie, bo nic takiego nie ma być. Spróbuj Arcania tale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 23:22, tomoliop napisał:

Gothic 4 prawdopodobnie nie znajdzie, bo nic takiego nie ma być. Spróbuj Arcania tale.

Próbowałem Arcania: A Gothic Tale (prawidłowa nazwa) i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 22:55, tomoliop napisał:

> Szkoda że nie ma nic o Gothic''u ale trudno. Jest dużo innych gier, cudownych gier.
Należą
> się wam za to gratulacje!!

Jak to nie ma nic o Gothic''u? tj. na targach można było zagrać w dodatek do Gothica
3 (Forsaken Gods) oraz obejrzeć trailer Arcania a Gothic Tale. Na gramie nic o gothicu
na GC nie było?


Podaj link do tego trailera Arcania: A Gothic Tale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 23:22, Kalejdoskop86 napisał:

> Gothic 4 prawdopodobnie nie znajdzie, bo nic takiego nie ma być. Spróbuj Arcania
tale.
Próbowałem Arcania: A Gothic Tale (prawidłowa nazwa) i nic...


Narazie nic poza tym: http://de.youtube.com/watch?v=rngYv142bD0 nie znalazłem. Niewiele widać, ale jeśli lepiej poszukać to powinno się znaleźć w ,,normalnej'''' wersji.

Sory, za ten post, ale się trochę spóźniłem z odpowiedzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 00:39, 143872 napisał:

Czy było coś mówione o najnowszej odsłonie Medal of Honor?


Nie, nic nie było. Poza tym EA nawet nie zapowiedziało chyba jeszcze nowego MoH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na targach w ogóle były jakieś polskie firmy? Nic o nich się nie mówiło ostatnio. Techland mówił, że takie fajne rzeczy będą na jego stoisku (podziewałem się CoJ 2, prezentacji wydawcy do jakiejś z ich gier), a tu nic. O Cd-P Red i Metropolis też było cicho, relacji ze stoiska Nibrisu (a zapowiedzieli, że będą) nie ma. Straszna kicha. Albo więc polskie serwisy internetowe się spóźniają, albo naprawdę polskie studia miały swoje miejsce w kącie najmniej popularnej hali i inikt do nich nie zaglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 09:56, madridista2 napisał:

Czy na targach w ogóle były jakieś polskie firmy? Nic o nich się nie mówiło ostatnio.
Techland mówił, że takie fajne rzeczy będą na jego stoisku (podziewałem się CoJ 2, prezentacji
wydawcy do jakiejś z ich gier), a tu nic. O Cd-P Red i Metropolis też było cicho, relacji
ze stoiska Nibrisu (a zapowiedzieli, że będą) nie ma. Straszna kicha. Albo więc polskie
serwisy internetowe się spóźniają, albo naprawdę polskie studia miały swoje miejsce w
kącie najmniej popularnej hali i inikt do nich nie zaglądał.


CDP okazywało rozszerzoną edycje Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 09:56, madridista2 napisał:

Czy na targach w ogóle były jakieś polskie firmy? Nic o nich się nie mówiło ostatnio.
Techland mówił, że takie fajne rzeczy będą na jego stoisku (podziewałem się CoJ 2, prezentacji
wydawcy do jakiejś z ich gier), a tu nic. O Cd-P Red i Metropolis też było cicho, relacji
ze stoiska Nibrisu (a zapowiedzieli, że będą) nie ma. Straszna kicha. Albo więc polskie
serwisy internetowe się spóźniają, albo naprawdę polskie studia miały swoje miejsce w
kącie najmniej popularnej hali i inikt do nich nie zaglądał.


City Interactive prezentowało jakiegoś kolejnego shooter''a, SAS coś tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 09:56, madridista2 napisał:

Czy na targach w ogóle były jakieś polskie firmy? Nic o nich się nie mówiło ostatnio.
Techland mówił, że takie fajne rzeczy będą na jego stoisku (podziewałem się CoJ 2, prezentacji
wydawcy do jakiejś z ich gier), a tu nic. O Cd-P Red i Metropolis też było cicho, relacji
ze stoiska Nibrisu (a zapowiedzieli, że będą) nie ma. Straszna kicha. Albo więc polskie
serwisy internetowe się spóźniają, albo naprawdę polskie studia miały swoje miejsce w
kącie najmniej popularnej hali i inikt do nich nie zaglądał.


Na targach był CD Projekt Red, który według ulotek miał 2 stoiska, ale mi się udało znaleźć tylko jedno (przy ATARI), gdzie była pokazywana ER Wiedźmina. Był też City Interactive S.A., który pokazywał SAS: Secure Tomorrow i chyba Art of Murder: Hunt for the Puppeteer, no i była jeszcze Manta Multimedia, ale to już sprzęt jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Obejrzałem sobie ten trailer, bajerancki! :)

btw. ale na gram.pl powinni coś napisać o G3: FG... chociaż jeden news, bo nic chyba nie pisali na ten temat. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 11:29, mtwarog napisał:

Na targach był CD Projekt Red, który według ulotek miał 2 stoiska, ale mi się udało znaleźć
tylko jedno (przy ATARI), gdzie była pokazywana ER Wiedźmina. Był też City Interactive
S.A., który pokazywał SAS: Secure Tomorrow i chyba Art of Murder: Hunt for the Puppeteer,
no i była jeszcze Manta Multimedia, ale to już sprzęt jest ;)


Drugie było Businessowe i tam wejście mieli tylko: Wystawcy, Dziennikarze, osoby ze specjalnymi zaproszeniami - słowem, ludzie z identyfikatorami nie na biletach. Większość ma 2 stanowiska, dla zwiedzających i dla prasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 14:31, Anim napisał:

Drugie było Businessowe i tam wejście mieli tylko: Wystawcy, Dziennikarze, osoby ze specjalnymi
zaproszeniami - słowem, ludzie z identyfikatorami nie na biletach. Większość ma 2 stanowiska,
dla zwiedzających i dla prasy.


No tak, ale na mapce mam zaznaczone, że jedno stoisko było w "Halle 5", czyli te obok ATARI, a drugie w "Glashalle" (B12), czyli w tej głównej szklanej hali, która była dostępna dla wszystkich, przeszukałem ją kilka razy i nigdzie nie było tego B12, a w informacji też mi nie umieli pomóc :P A w części Businessowej też byłem (zaparkowaliśmy na parkingu nieopodal tej hali i nie chciało mi się dookoła zasuwać :P), ale nic ciekawego dla mnie tam nie było, jedynie kilka fajnych długopisów zgarnąłem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W CDA czytałem że na Games Convention miały pojawić się jakieś informacje na temat trybu multi w Mirror''s Edge. Może jestem ślepy , pojawiły się na tych targach takie informacje , czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować