Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III oficjalnie ogłoszone na BWI?!

294 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2008 o 08:55, Pavz napisał:

Gościu szacun dla ciebie. Widać że nie tylko ja tego chce :]

Fajnie, że będzie Diablo III, Starcraft mnie nie interesuje, ale w Warcrafta IV grałbym dnie i noce... Co oznacza, że i ja chcę WIV!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej MMO z tego nie zrobią - wydaje mi się, że gdyby chcieli pójść z DIII w tym kierunku, powstałaby nowa gra zamiast kontynuacji. Znaczy - jak WoW dla Warcrafta, zamiast W4. Chociaż, tak z drugiej strony... Jeszcze nie ogłosili tytułu, jeśli to w ogóle Diablo będzie - a ja osobiście na wiadomość o MMO w uniwersum Diablo ucieszyłbym się bardzo, byle tylko zdążyli przed Aionem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 09:00, WIELKus napisał:

ja chce Diablo i WarCraft ponieważ te gry są najlepsze i nikt ich nie pobije :D


Bah... Dwóch gier na 100% nie będzie bo ja to po prostu wiem to z praw logiki :) To musi być tylko nowiusieńki Warcraft. Niczego więcej mi nie będzie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego to Blizzard nie zrobi, żeby napełnić sakiewkę. Co jak co, ale sztuczki marketingowe opanowali do perfekcji. Szkoda, że to nie przekłada się na gry przez nich tworzone(grałem m.in. w Diablo II - nic ciekawego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszam wszem i wobec, że ten rzekomo pentagram to będzie miał 2 rogi u dołu, a nie u góry. Pentagram z dwoma rogami u góry jest używany przez wyznawców szatana i nosi nazwę Czarnego Pentagramu. Pentagram z jednym rogiem u góry jest używany przez wyznawców wicca i nazywa się go Białym Pentagramem... i to tyle co do właściwego rozpoznawania pentagramów - jak ktoś nie wieży to niech zajrzy na hasło "pentagram" na wikipedie...

Sam zastanawiam się ku czemu służyły by runy tworzące pentagram choć coraz bardziej to przypomina zapowiedź kolejnej części Diablo... Mnie ciekawi środek i możliwość, że coś z niego wyskoczy przed samym BWI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurza twarz. Przez te runy co się łączą w pentagram coraz bardziej zaczynam wierzyć że to naprawdę chodzi o diablo 3... :| A tak czekam na Warcrafta 4 i się chyba nie doczekam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal to pozostaje ploteczką, ponieważ Blizzard jeszcze tego nie potwierdził. W sobotę być może będzie przełomowy dzień dla całego światka graczy, kiedy to kontynuacja legendy mogłaby zostać zapowiedziana.

Czekamy do soboty i trzeba będzie ten dzień spędzić oglądając relacje na żywo w telewizjach internetowych! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Boże, aż mnie dreszcze przeszły. Próbują zrobić wielką tajemnicę i naprawdę im to dobrze wychodzi, uff.

EDIT: acz/aż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 09:33, Arkads napisał:

O Boże, acz mnie dreszcze przeszły. Próbują zrobić wielką tajemnicę i naprawdę im to
dobrze wychodzi, uff.


Na tym polega chwyt marketingowy który im po mistrzowsku wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo z tego co wiem na targach w paryzu blizzard przygotowal 3 hale :
1 na dodatek do WoWa
2 na SC2
3 na ??

i nikt nie wie co bedzie na tej 3 hali ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, tym razem muszą wreszcie zapowiedzieć nowy tytuł!

I moim zdaniem są spore szanse, że będzie to Diablo 3. Po wydaniu dodatku do "dwójki" zatytułowanego Lord of Destruction nie ukazała się kolejna część, nie ukazał się żaden dodatek. Poza tym Blizzard od dawna nad czymś pracuje, ale nie chce nam tego wyjawić. Myślę, że na BWI zostanie oficjalnie zapowiedziane Diablo 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwi mnie to że nikt nie bierze pod uwagę tego że mogą ogłosić całkiem nowy projekt nie związany z żadną grą którą do tej pory zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 09:55, tosz napisał:

dziwi mnie to że nikt nie bierze pod uwagę tego że mogą ogłosić całkiem nowy projekt
nie związany z żadną grą którą do tej pory zrobili


To by było dziwne posunięcie z ich strony dlatego wydaje mi się że mogłoby ich na to stać. Jednak myślę że tak się nie stanie. To będzie kontynuacja jednego z ich przebojów... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3, Diablo 3, ale ten splash screen wyraźnie wskazuje na WarCraft 4 - trudno, żeby lód w grach Blizzarda był związany z czymś innym, niż Tronem Mrozu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować