Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III oficjalnie ogłoszone na BWI?!

294 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2008 o 18:13, pizmak666 napisał:

a jeśli prace nad tym projektem trwają już tak circa 3 lata? może i niemożliwe, a może
jednak? może na gwiazdkę coś szykują oprócz SC2? to byłby dobry ruch.


Starcrafta 2 tworzą też już kilka lat, a nie masz żadnej pewności, że wyjdzie jeszcze w tym roku. To blizzard, u nich nie ma czegoś takiego jak żelazna data premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałbym zobaczyć miny tych wszystkich którzy stawiają na Diablo 3, gdy okaże się że to inna gra ( ile będzie zawałów )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 18:38, Bambusek napisał:

Starcrafta 2 tworzą też już kilka lat, a nie masz żadnej pewności, że wyjdzie jeszcze
w tym roku. To blizzard, u nich nie ma czegoś takiego jak żelazna data premiery.


owszem. zawsze When its done. ale to dobrze. niemniej, uważam, że jeśli teraz byśmy się dowiedzieli o pracach nad Diablo 3, to były by to prace w dość zaawansowanym stopniu. chyba, że to jednak ta Hydra... jakiś tajemniczy MMORPG....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 18:41, tosz napisał:

chciałbym zobaczyć miny tych wszystkich którzy stawiają na Diablo 3, gdy okaże się że
to inna gra ( ile będzie zawałów )


Nie tylko zawałów ale i zgonów ^_^ Ja jednak nadal twierdze wbrew woli ludu i oczekuje nowego Warcrafta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś już te oczy widziałem z dzisiejszego screena, ale na pewno nie było to Diablo III. Coś mi się kojarzy ze Starcfaftem, ale nie potrafię znaleźć obrazka. Były to oczy jakiejś laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 19:02, Darkon12 napisał:

Ja chyba jako jedyny w tym gronie wiem co dokładnie jest pod tym lodem....


tak ;>
to dawaj, pochwal się swoją wiedzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż mało prawdopodobne ale to równie dobrze może to być informacja, że wznawiają prace nad Starcraft: Ghost ... wiem głupie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard od 3 lat pracowal/pracuje nad pewnym tytulem .. nie wiemy jakim. nie jest to WoW.
takze nie zdziwilbym sie nawet gdyby date premiery powiedzieli :) no nie moge wysiedziec z wrazenia ze diabelek bedzie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O proszę widzę, że kolejny news od D3 w Gorącym Temacie...
Ja już sam nie wiem co o tym myśleć. Tyle już razy się ludzie włącznie ze mną pod jarali i tyleż samo razy wszystko skończyło się na szumnych ochach i achach... Ale tym razem szykuje się na coś większego chyba. Ale jeżeli nie Diablo to co???

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować