Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III oficjalnie ogłoszone na BWI?!

294 postów w tym temacie

To że mogą zapowiedzieć diablo 3 lub jakiś inny projekt, nie znaczy że odrazu dla niego będą robić taką kampanie. Fakty są takie że na stronie wyraźnie widać żę jest to pękający lód oraz runy które pochodzą ze wszystkich gier blizzarda. Osobiście myśle że ta konkretna reklam odnosi się do dodatku do WoW''a który jakby najbardzie jest kojarzony z lodem i ogólnie zimą :). Także moim zdaniem obrazek odsłoni nam dodatek do WoW''a, a to co ogłoszą poza tym to już inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 19:48, Sortan napisał:

Pewnie ogłosza date wydania SC2


Może i ogłoszą- ale Blizzard już potwierdził że chodzi o nową grę, którą ogłoszą już w sobote. WC4 raczej odpada, nie robiliby dwóch RTSów naraz. WoW- może ogłoszą date wydania WotLK, ale żadnych nowych dodatków, a tym bardziej WoW 2. Zostaje Diablo 3. Wszystko na to wskazuje. Plakat WWI z Diablo na czele i z płomieniem w kształcie trójki, runy na obrazku lodowym, pękający obrazek (oto mój koncept- Blizzard przez kilka lat koncentruje się na Warcrafcie, teraz na WotLK, którego motywem jest lód, ale teraz przyszła kolej na Diablo, czyli ogień, czyli lód się roztapia :D. Pomysłowe, czyż nie? :)) i wiele innych. Zresztą zobacz sam: www.diablo.com . A jeżeli to nie będzie Diablo 3- to nienawidzę Blizzarda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a) Diablo 3
b) tajemniczy projekt " hydra"
c) SC2
d)dodatek do wowa

takze cos z tego bedzie :P daje reke uciac ze odbedzie sie zapowiedz d3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

noosi mnie.
5 lat gralem w d2 , no nie moge uwierzyc i nie uwierze dopoki nie zobacze premiery na wlasnie oczy.
a tu jeszcze piatek zostal .. ;p to jest chyba choroba ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pochwale sie! Pod tym lodem jest coś na czym jest napisane BWI ;p Błyskotliwy jestem xD... Serio to chcialbym zeby pod tym lodem byl obrazek przedstawiajacy WotLK , dlaczemu?
1.Bo gram w wowa i czekam na to...
2.Bo Prep do wowa kosztuje 100zł+ , Spodnie 36 zł a Smutek fanów Diablo...Bezcenne ..;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z serii Diablo grałem tylko w jedynkę. Gra mnie nie porwała i wcale na premierę nie czekam. Nie wiem jak z Diablo II, ale myślę że do gry wciągnąłbym się bardziej niż do jedynki. Ciekawią mnie tylko informacje o Diablo III, bo wiadomo - ten ogólny szum wokół gry, warto wiedzieć co słychać u niej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 20:54, juke napisał:

Ja z serii Diablo grałem tylko w jedynkę. Gra mnie nie porwała i wcale na premierę nie
czekam. Nie wiem jak z Diablo II, ale myślę że do gry wciągnąłbym się bardziej niż do
jedynki. Ciekawią mnie tylko informacje o Diablo III, bo wiadomo - ten ogólny szum wokół
gry, warto wiedzieć co słychać u niej. ;)


Jeżeli nie grałeś w DII to uwierz, ale powinieneś zagrać w nią jak najszybciej. Zobaczysz dlaczego tylu ludzi czeka od kilku lat na DIII:) pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest! TAk!
Nigy wcześniej nie wierzyłem tak mocno diablo 3!
HAHAHAH! Taaaaaaaaaaaaaaaa! Nareszcie. To na pewno d3. :D:D:D:D:D
Musi wyjść na konsole. :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie przekonuje ten obrazek z twarzą diabla. Oczy pasują bardzo dobrze. Tylko te 4 runy jeszcze muszą coś znaczyć. O której jest ta impreza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2008 o 21:59, Pile napisał:

Musi wyjść na konsole. :D:D:D:D:D:D

To jest niemożliwe, biorąc pod uwagę że hack n slashe generalnie w ogóle nie pojawiają się na konsolach.
Po za tym...człowieku, to Blizzard ! Zwróć uwagę, że niemal każda ich gra wychodzi WYŁĄCZNIE na PeCety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 21:59, Pile napisał:

Jest! TAk!
Nigy wcześniej nie wierzyłem tak mocno diablo 3!
HAHAHAH! Taaaaaaaaaaaaaaaa! Nareszcie. To na pewno d3. :D:D:D:D:D
Musi wyjść na konsole. :D:D:D:D:D:D


Jeśli wyjdzie na konsole, to to już nie będzie Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>>To że mogą zapowiedzieć diablo 3 lub jakiś inny projekt, nie znaczy że odrazu dla niego będą robić taką kampanie. Fakty są takie że na stronie wyraźnie widać żę jest to pękający lód oraz runy które pochodzą ze wszystkich gier blizzarda. Osobiście myśle że ta konkretna reklam odnosi się do dodatku do WoW''a który jakby najbardzie jest kojarzony z lodem i ogólnie zimą :). Także moim zdaniem obrazek odsłoni nam dodatek do WoW''a, a to co ogłoszą poza tym to już inna sprawa.<<<<

Dodatek do wowa już ogłoszony....
Chyba nikt takiej tajemnicy by nie robił dla dodatku o którym wiemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>>>>>>>>>>>>Jeśli wyjdzie na konsole, to to już nie będzie Diablo.<<<<<<<<<<

Wiem to będzie DIABLO III. A serio to czemu nie? Bo zamiast ruszać mychą będe ruszać grzybkami?
I dlatego diablo 3 straci klimat? Dla mnie o śmieszne...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 21:59, Pile napisał:

Musi wyjść na konsole. :D:D:D:D:D:D


Najprościej rzecz ujmując i nie obrażać fanbojów jest trudno ale musisz wiedzieć, że Blizzard ma konsolowców głęboko i do konsol podchodzi z ironią - http://www.worldofwarcraft.com/moltencore/. Poza tym - jak powiedział poprzednik - Diablo na konsole to nie Diablo. Diablo II klimatem mógłby zmieść wszystkie X-klocowe gierki ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>>>>>To jest niemożliwe, biorąc pod uwagę że hack n slashe generalnie w ogóle nie pojawiają się na konsolach.
Po za tym...człowieku, to Blizzard ! Zwróć uwagę, że niemal każda ich gra wychodzi WYŁĄCZNIE na PeCety.<<<<<<


Wiem. Ale wydaje mi się że dzisiejszy rynek ma tendencję do takich zachowań. Diablo było na psx-a. Diablo 3 na x i ps3? Czemu nie?!?

To co było ok. Ale jakby teraz wyszło d3 na konsole to bym nie płakał...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metalhead86


Nie jestem fanboyem. To że chętnie zagrałbym w d3 na xboxie to oznaka że jestem maniakiem xboxowym?????
Nie mówię że tak musi być. Po prostu chcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 22:19, Pile napisał:

Nie jestem fanboyem. To że chętnie zagrałbym w d3 na xboxie to oznaka że jestem maniakiem
xboxowym?????
Nie mówię że tak musi być. Po prostu chcę...


Cóż nigdzie nie napisałem, że jesteś fanbojem konsol... Poza tym jak wyobrażasz sobie Diablo III, w którym niekiedy myszką (przy większej liczbie potworków, czy używaniu umiejętności) jest trudno nadążyć, na konsolach? Wybacz ale akurat w tym przypadku nie widzę świetlanej przyszłości dla Diabełka ;). Ale spokojnie... Słyszałem, że Sacred II (gra podobna do Diablo - również h''n''s) ukaże się równocześnie na PC, PS3 i Xbox 360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować