Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III oficjalnie ogłoszone na BWI?!

294 postów w tym temacie

Co prawda nie wierzyłem, że zrobią Diablo 3, ale... i tak się cieszę :D Szkoda tylko, ze pewnie przyjdzie nam poczekać jakieś 2 lata, zanim "będzie gotowe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ja, nie mogę się doczekać właśnie tej gry. Ciekawe jaka będzie grafika, choć wiemy, że za pewne grafika będzie wywalista, tak jak i fabuła. I jeszcze trzeba zobaczyć jaki będzie gameplay. Czy będzie widok z góry czy z oczów bohatera. Poczekajmy, to się dowiemy. Liczę na szybkie wystawienie tej gry na rynku i oczywiście w empiku w niskiej cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 13:55, Grochola napisał:

O ja, nie mogę się doczekać właśnie tej gry. Ciekawe jaka będzie grafika, choć wiemy,
że za pewne grafika będzie wywalista, tak jak i fabuła. I jeszcze trzeba zobaczyć jaki
będzie gameplay. Czy będzie widok z góry czy z oczów bohatera. Poczekajmy, to się dowiemy.
Liczę na szybkie wystawienie tej gry na rynku i oczywiście w empiku w niskiej cenie ;)


Przecież jest na stronie już 20 minutowy film pokazujący gameplay z gry.

http://www.blizzard.com/diablo3/index.xml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gameplay jest świetny! Trailer zresztą również. Ciekawi mnie tylko kiedy to wyjdzie? Mam nadzieję, że nie będą odkładać i przekładać premiery nowego diabełka w nieskończoność jak miało to miejsce z 2 częścią. Sądząc po gameplayu to chyba mają już kawał gierki (engine). Więc to chyba długo nie potrwa? Może jeszcze w tym roku? Czekam z niecierpliwością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widzieliscie w gameplay ten piekną akcje na samym koncu jak glowny boss pozera jednego barbarzynce od glowy bodajze do pasa :) mniam cudo :) jak bedą się zdarzały takie zakonczenia zycia to nikt nie bedzie chcial grac w trybie "zawodowca" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować