Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III oficjalnie ogłoszone na BWI?!

294 postów w tym temacie

A ja szczerze mam już dość tej marketingowej papki. Diablo to, Diablo tamto, Diablo sramto... rzygać powoli się chce.

Będzie to będzie, nie będzie to zrobią coś innego. Sami się ludzie nakręcają przez durne obrazki co najmniej jakby ich życie od tego zależało. Żeby było jeszcze na co czekać, kolejny h&s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 00:53, pizmak666 napisał:

> Wątpię by przy produkcji Starcrafta 2, jednocześnie pracowali nad drugą strategią.


Diablo to nie strategia, chyba się pomyliłeś, nie? (:
poza tym, mówiąc o projekcie Hydra zatrudnili dużo nowych pracowników. mieli kogo oddelegować
na inne prace imho...

Miałem na myśli fakt, że nie będzie to Warcraft 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Mi się wydaje, że skopią Diablo III, dadzą mu grafikę 3D, abonament itp. ,przez co zabiją legendę...
No i oczywiście, wolałbym Warcrafta IV, bo III był wręcz świetny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał żeby zamiast kontynuowania legend zrobili nowy produkt. Bo mogą w prosty sposób zeszpecić klasyki tego by nikt nie chciał. Ale mówi się, że kto nie ryzykuje ten nie wie, że żyje :1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3 lol ? Oj bedzie ciekawie

podoba mi sie wypowiedz
"Chcecie, żebym ogłosił grę przed naszym oficjalnym ogłoszeniem?" -dajesz, dajesz ...

"a ja zostałbym rozszarpany" - dalej koles, to tylko troche cierpienia od których możesz uchronic połowe ludzkości

"Zapewniam jednak, że będzie ekscytująco" - i wszystko jasne (*&^$%)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 02:37, Mr.M napisał:

Ehh... Mi się wydaje, że skopią Diablo III, dadzą mu grafikę 3D, abonament itp. ,przez
co zabiją legendę...


Zważ na to, że Blizz jeszcze nigdy nie tylko nie zabił legendy ale nawet jej nie skaleczył. A legend to oni w swojej stajni mają co najmniej 3, a w zasadzie 4 (bo na WoW-a ludzie też tak chyba patrzą).
Nie ma obawy. Rzadko kiedy w ogóle nie martwię sie o losy sequela, prequela czy co tam będzie. A tak jest właśnie w przypadku Blizza. W ciemno stawiam, że to będzie hit ... cokolwiek to będzie :)

Dnia 26.06.2008 o 02:37, Mr.M napisał:

No i oczywiście, wolałbym Warcrafta IV, bo III był wręcz świetny;)


Też bym wolał W4, ale cóż chyba jednak dla nas dwóch projektu nie zmienią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli, to i tak po premierze moge sie założyć, że każdy będzie narzekać, że starsze części Diablo były lepsze bo to, bo tamto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 07:45, GeoT napisał:

A tak jest właśnie w przypadku Blizza. W ciemno stawiam, że to będzie hit ...
cokolwiek to będzie :)


No tak, tylko nie wyobrażam sobie jakoś Diablo w trójwymiarze, bo pewnie takiego Blizz nam zafunduje ;)
Chociaż może przesadzam, no ale już tak mam, że na wszystko patrzę pesymistycznie ;)
Chyba jednak nic nie można robić tylko czekać na oficjalne ogłoszenie tego, nad czym Zamieć pracuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 08:18, Ecko09 napisał:

Nawet jeśli, to i tak po premierze moge sie założyć, że każdy będzie narzekać, że starsze
części Diablo były lepsze bo to, bo tamto...


Ecko Blizzardowi to nie grozi, nie martw sie oto, czy jakaś gra ich cie rozczarowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwiłbym się gdyby najlepsze zostawili na koniec, więc Diablo 3 ogłosiliby na samym końcu ^^ Cały czas trzymać w niepewności, żeby na samym końcu wypełnić serca graczy radością... :D To jest to... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką cicha nadzieję, od kąt na grafice pojawiła się runa hel, że to właśnie Diablo III będzie główną atrakcją Blizzard Worldwide Invitational. Jednak myślę, że nie ma co się za bardzo napalać na ten właśnie tytuł, bo Blizzard to dość pokręcona firma, co może było zaobserwować ostatnim czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 08:25, gpodoba napisał:

> Nawet jeśli, to i tak po premierze moge sie założyć, że każdy będzie narzekać, że
starsze
> części Diablo były lepsze bo to, bo tamto...

Ecko Blizzardowi to nie grozi, nie martw sie oto, czy jakaś gra ich cie rozczarowała...


A mnie żadne Starcrafty czy Diablo nie interesują. Jedyne czego chce to Warcraft IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 08:31, Ecko09 napisał:

A mnie żadne Starcrafty czy Diablo nie interesują. Jedyne czego chce to Warcraft IV.


Gościu szacun dla ciebie. Widać że nie tylko ja tego chce :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować