Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III oficjalnie ogłoszone na BWI?!

294 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2008 o 10:04, WorldWar3PL napisał:

Diablo 3, Diablo 3, ale ten splash screen wyraźnie wskazuje na WarCraft 4 - trudno, żeby
lód w grach Blizzarda był związany z czymś innym, niż Tronem Mrozu :)


Taaa... Apotem się okaże, iż przewrotny Blizzard ogłasza grę: Diablo 3: The Northern Sanctuary.... I wówczas ten lód będzie jak najbardziej na miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 10:04, WorldWar3PL napisał:

Diablo 3, Diablo 3, ale ten splash screen wyraźnie wskazuje na WarCraft 4 - trudno, żeby
lód w grach Blizzarda był związany z czymś innym, niż Tronem Mrozu :)


Mądrze mówisz :P Szacun dla ciebie. No właśnie na tym może polegać haczyk. Lód w tym wypadku symbolizuje Warcrafta a okaże się że chodzi o Diablo i wtedy ogromne rozczarowanie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W niebie jest zimno, biegają tam lodowe golemy, a anioły prowadzą wojnę z piekłem, bo kiełbaski im tam na górze się upiec nie chcą. Bez przesady, ja gorąco wierzę, że to WC4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 10:40, WorldWar3PL napisał:

ja gorąco wierzę, że to WC4 :)


Wiara czyni cuda. Zobaczymy czy akurat w tym przypadku ale możesz być pewny - jestem z tobą :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm...na diablo nie czekam bo poprostu nie lubie h''n''s no moze gdyby D3 było z widokiem trzeciej osoby to bym pomyślał ale jest jeszcze druga przeszkoda mój sprzet a na upgrade jakoś sie nie zanosi co do Warcrafta to powiem że w 3 fajnie mi sie grało wiec....ale znowu ten mój złom nie da rady ale jeśli naprawde bedzie zapowiedź D3 to bede ta gre śledził cały czas bo jestem ciekawy czy blizz podoła takiemu wyzwaniu zrobienia godnego nastepcy D2 jakoś trudno mi w to watpić bo zadna gra blizza nie okazała sie crapem wiec raczej jestem spokokojny co do ewentualnej przyszłości D3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy Diablo III się ukaże w odstawkę pójdą wszystkie konsole, WoW''y czy inne Conany ;). Ta gra to coś więcej - to arcydzieło - mówię to oczywiście jako fan Diabełka. Cóż, jeśli natomiast Blizz ogłosi WC4 będę niemniej szczęśliwy... Aczkolwiek pewne jest jedno - Blizzard ogłosi nowy tytuł, nad którym pracuje. I jeśli nie będzie to kolejny MMORPG (bo po co robić sobie konkurencję skoro i tak mają dostateczne wpływy z WoW?), czeka nas kolejny masterpiece ze stajni Blizzard''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem niemal wszystko wskazuje na Diablo3, najpierw te artykuły, później patch jak w przypadku Starcrafta, te ukryte grafiki-puzzle, a teraz kolejne plotki... Aż się chce powiedzieć: czy to wszystko nie jest zbyt oczywiste :D ? Może właśnie w tym tkwi haczyk, a Blizz specjalnie napuszcza nas na fałszywy trop (takie analogie jak w przypadku ogłoszenia Starcrafta2- każdy by się przecież domyślił o co chodzi), a tu nagle wystrzeli jak rokita z pudełka z jakimś nowym projektem (na kolejnego Warcrafta nie liczę, bo ta gra jeszcze się aż tak nie zestarzała, a Blizzard najwyraźniej lubi eksploatować swoje gry do granic możliwości zanim wyda kolejną część), choć oczywiście ucieszyłbym się niezmiernie, bo to moja ulubiona seria).

Choć z drugiej strony wyobrażam sobie to rozczarowanie milionów graczy, gdy D3 jednak nie zostałoby zapowiedziane... Nie chciałbym być wtedy w skórze ludzi z Blizzarda :D Dlatego jednak jestem za D3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, na 95% bedzie to D3, a na 5% jakiś zupełnie nowy projekt ;). Może po h''n''s, strategiach i MMO Zamieć zabierze się np. za przygodówki lub gry dla dzieci xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować