Zaloguj się, aby obserwować  
Piotr13PL

Pierwszy Pocałunek...

66 postów w tym temacie

Mi tam ten temat nie przeszkadza.Ale sie na ten temat nie bede wypowiadał bo to moja sprawa.Inni nie muszą przecież o tym wiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2006 o 18:36, Hubi Koshi napisał:

Nie wiem jak wy, ale ja jestem za zamknięciem tego tematu.

Nie widzę żadnego łamanego przezeń punktu regulaminu :(
Prędzej już pare osób, które się wypowiedziało w tym temacie łamało regulamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2006 o 18:39, lampak napisał:

Jeżeli komuś nie podoba się temat, to niech się w nim nie wypowiada. Tak jak ja :P

Hmm wyjątkowo sensowna opinia, sorki za spam w spam-temacie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam ten temat nie przeszkadza.Ale sie na ten temat nie bede wypowiadał bo to moja sprawa.Inni nie muszą przecież o tym wiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2006 o 18:34, BaRt3k. napisał:

> Czego się dziwić, średnia wieku tutaj to jakieś... 15 lat.
Wiesz co.To zabrzmiało tak jakby ci 15 latkowie byli (sorry) głupi albo coż w tym stylu.
Ja mam 15 (tzn 16 juz ale nie skączone) i tak jakoś dziwnie mi.Mimo że mam tyle lat no to wiesz...

Ps.sory za offa :D


No cóż ale czasem da sie zauważyć brak "dojrzałości" w niektórych wypowiedziach... Brak wiedzy na dany temat itp..:) I takie tematy jak ten:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2006 o 18:41, Stwór napisał:

No cóż ale czasem da sie zauważyć brak "dojrzałości" w niektórych wypowiedziach...

No dobra ale było powiedziane ogólnie wiec to tak jaby też do mnie to było...No ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry za offa ale:
1. założyciel tego tematu, czyli niejaki Piotr13PL uważa się za pana tematu. przypomina mi to sytuację Cedriczka, który to wbiegł rafośnie do szkoły z słowami "założyłem sobie foru" - chodziło tu o wątek o might and magic 8.
2. Sprawę robienia piany na forum potępiam też u Boltera vel Numerka i Cedrika - pierwszy razi kontrowersyjnymi tematami, a drugi nie umie kliknąć "szukaj"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2006 o 19:04, mikim napisał:

> Nie wiem jak wy, ale ja jestem za zamknięciem tego tematu.

popieram


Jest już temat o dziewczynach tam można było żucił taki podtemat, ja też jestem za zamknięciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2006 o 19:38, Lumbago napisał:

Jest już temat o dziewczynach tam można było żucił taki podtemat, ja też jestem za zamknięciem.


A skąd wiesz czy jemu chodziło o dziewczyny??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2006 o 19:42, graczomaniak napisał:

A skąd wiesz czy jemu chodziło o dziewczyny??:)

Masakra ludzie potrafią tutaj rozbawić mnie bez kitu to Ci się udało <hahaha> jesli by mu chodziło o chłopaka to był taki temat z tego co widziałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2006 o 18:51, Matmer napisał:

sorry za offa ale:
1. założyciel tego tematu, czyli niejaki Piotr13PL uważa się za pana tematu. przypomina mi
to sytuację Cedriczka, który to wbiegł rafośnie do szkoły z słowami "założyłem sobie foru"
- chodziło tu o wątek o might and magic 8.
2. Sprawę robienia piany na forum potępiam też u Boltera vel Numerka i Cedrika - pierwszy razi
kontrowersyjnymi tematami, a drugi nie umie kliknąć "szukaj"...

Nie uważam sie za panem tematu tylko poprostu jakiś koleś mi zarzuca ze sapmuje to sie z dekka wkurzyłem a pozatym chciałem tylko założyć fajny interesujacy temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2006 o 19:04, mikim napisał:

popieram

Może decyzję o zamknięciu tematu zostawicie moderatorom? A jeśli jest on taki beznadziejny, to dlaczego nabijacie w nim posty w końcu sam umarłby śmiercią naturalną... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2006 o 20:35, Cheed napisał:

> popieram
Może decyzję o zamknięciu tematu zostawicie moderatorom? A jeśli jest on taki beznadziejny,
to dlaczego nabijacie w nim posty w końcu sam umarłby śmiercią naturalną... ;)

No własnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

naprawde was ludzie chyba coś "potentegowało" co za temat... czy to jest forum gram.pl czy biuro matrymonialne??
bo jak to drugie to pomyliłem adres (i musze powiedzieć że jak na taką instytucje jak biuro matrymonialne to ma kiepską ofertę) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować