Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft miał być darmowy

65 postów w tym temacie

Z początku Lineage też mi nie odpowiadał, waliłem łbem o ścianę, po co kupiłem tą grę i pre-paida, z czasem stała się moją ulubioną grą, gram do dzisiaj. I ciekawe czy kolega aby nie grał na serwerach pirackich? Coś mi się zdaje, że tak, więc pograj na officialu, to jest nie do porównania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 10:29, Jaki Ganh1 napisał:

Z początku Lineage też mi nie odpowiadał, waliłem łbem o ścianę, po co kupiłem tą grę
i pre-paida, z czasem stała się moją ulubioną grą, gram do dzisiaj. I ciekawe czy kolega
aby nie grał na serwerach pirackich? Coś mi się zdaje, że tak, więc pograj na officialu,
to jest nie do porównania!


Nie będę marnował ani pieniędzy na coś tak nędznego jak lineage, to raz a dwa nie będę marnował mojego cennego czasu na coś tak nędznego jak lineage. Widziałem to, co mi potrzebne było, aby wydać ocenę. I uwierz mi kolego, jeżeli na oficjalnych gra jest DOSKONAŁA, to na pirackich będzie gorsza i to o WIELE GORSZA... ale nie na tyle, żeby nie przypadła do gustu. Jeżeli coś jest dobre, to będzie takie w każdych warunkach... a jeżeli coś jest beznadziejne... <jak lineage> to będzie takie już zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2008 o 10:27, Ponet napisał:


Moim zdaniem należą im się pieniądze mimo wszystko. Zrobili doskonałą grę, dającą rozrywkę...
być może już na zawsze? a w każdym razie na pewno na dłuuugo. I za to im się należą
te pieniądze. Może nie ?


Skoro dająca rozrywkę na zawsze proponuję zrobić dodatkową zrzutę dla Blizza , coś w stylu orkiestry świątecznej pomocy??? przecież należy im się prawda ?..........Bez komentarza

Swoje zarobili oczywiście słusznie za kawał dobrej roboty ale, patrz wyżej bo nie chce mi się powtarzać tego samego po raz trzeci. Kończę rozmowę w tym wątku bo narzekanie nic tu nie zmieni. Miłej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 10:37, Lost Paradise napisał:


>
> Moim zdaniem należą im się pieniądze mimo wszystko. Zrobili doskonałą grę, dającą
rozrywkę...
> być może już na zawsze? a w każdym razie na pewno na dłuuugo. I za to im się należą

> te pieniądze. Może nie ?
>

Skoro dająca rozrywkę na zawsze proponuję zrobić dodatkową zrzutę dla Blizza , coś w
stylu orkiestry świątecznej pomocy??? przecież należy im się prawda ?..........Bez komentarza

Swoje zarobili oczywiście słusznie za kawał dobrej roboty ale, patrz wyżej bo nie chce
mi się powtarzać tego samego po raz trzeci. Kończę rozmowę w tym wątku bo narzekanie
nic tu nie zmieni. Miłej zabawy.



Nie trzeba robić zrzuty, gra tyle zarabia, że to nie jest konieczne... a zresztą twój argument "sra pieniędzmi" jest totalnie bez sensu... Mają rezygnować z ich przychodów tylko dlatego, że już zarobili ogromną ilość pieniędzy? OMG takiej bzdury dawno nie słyszałem...

A tak w ogóle, to narzekań tutaj nie ma, wszyscy tylko mają marzenie "Niższy abonament w WoW''ie" echh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2008 o 10:42, Ponet napisał:


Nie trzeba robić zrzuty, gra tyle zarabia, że to nie jest konieczne... a zresztą twój
argument "sra pieniędzmi" jest totalnie bez sensu... Mają rezygnować z ich przychodów
tylko dlatego, że już zarobili ogromną ilość pieniędzy? OMG takiej bzdury dawno nie słyszałem...

A tak w ogóle, to narzekań tutaj nie ma, wszyscy tylko mają marzenie "Niższy abonament
w WoW''ie" echh...


Bzdury to to ty masz w głowie skoro nie umiesz czytać....w takim razie firma zarabiająca na guild warsach praktykuje "bzdury" bo nie wyciąga ci z kieszeni mamony za abonament?. Gratuluję "myślenia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 10:46, Lost Paradise napisał:


>
> Nie trzeba robić zrzuty, gra tyle zarabia, że to nie jest konieczne... a zresztą
twój
> argument "sra pieniędzmi" jest totalnie bez sensu... Mają rezygnować z ich przychodów

> tylko dlatego, że już zarobili ogromną ilość pieniędzy? OMG takiej bzdury dawno
nie słyszałem...
>
> A tak w ogóle, to narzekań tutaj nie ma, wszyscy tylko mają marzenie "Niższy abonament

> w WoW''ie" echh...

Bzdury to to ty masz w głowie skoro nie umiesz czytać....w takim razie firma zarabiająca
na guild warsach praktykuje "bzdury" bo nie wyciąga ci z kieszeni mamony za abonament?.
Gratuluję "myślenia".



Kolego, uspokój się, po kiego próbujesz wszcząć kłótnię ?

Tjaa nie wyciąga kasy na abonament... i przez to owe guild wars jest jakie jest... czyli biedne. Nie pytaj dlaczego biedne... naprawdę nie chce mi się powtarzać po raz 34496354 tego samego. Bo guild wars jest takim MMORPG, jak WoW strategią... To nie jest konkurencja.

Tjaaa twoje myślenie, mnie jednak poraża... nic tylko szukać zaczepki ołł jea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2008 o 10:52, Ponet napisał:


Tjaaa twoje myślenie, mnie jednak poraża... nic tylko szukać zaczepki ołł jea.


Masz rację, prowadzenie tego typu jałowej rozmowy z Tobą nie ma sensu :)
No offence - just Peace :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym zauważyć, że abonament za Wowa się obniżył, a to dzięki większej wartości złotówki w stosunku do euro - uiszczam opłaty kartą i ostatnio pobrało mi 44 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 10:55, Lost Paradise napisał:


>
> Tjaaa twoje myślenie, mnie jednak poraża... nic tylko szukać zaczepki ołł jea.
>

Masz rację, prowadzenie tego typu jałowej rozmowy z Tobą nie ma sensu :)
No offence - just Peace :))


Cóż, dostajesz odpowiedź na poziomie jaki sam reprezentujesz ;) Cóż chyba jednak zbyt wysoki był on w moim poprzednim poście, skoro już przerywasz xD

Anyway - right, Peace m8.

Dnia 26.06.2008 o 10:55, Lost Paradise napisał:

Chciałabym zauważyć, że abonament za Wowa się obniżył, a to dzięki większej wartości
złotówki w stosunku do euro - uiszczam opłaty kartą i ostatnio pobrało mi 44 zł.


hehehe faktycznie, a ja wyżej pisałem o 55 zł :D, cóż od dwóch miesięcy WoW'a nie opłaciłem... przez to nie zauważyłem tego :) taki drobiazg xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O gustach się nie dyskutuje, a nie będę rozmawiał z kimś na twoim poziomie. Dla mnie Lineage był, jest i będzie lepszy, dla ciebie WoW, dziękuje, koniec rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 11:00, Jaki Ganh1 napisał:

O gustach się nie dyskutuje, a nie będę rozmawiał z kimś na twoim poziomie. Dla mnie
Lineage był, jest i będzie lepszy, dla ciebie WoW, dziękuje, koniec rozmowy.


Nie poddawaj się tak szybko, spróbuj UDOWODNIĆ czarno na białym wyższość lineage nad WoW''em... i daj sobie już spokój z tym "poziomem", to do niczego nie doprowadzi, a pisząc o tym dajesz do zrozumienia, że zbyt wysoko cię oceniałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2008 o 10:57, Ponet napisał:


Cóż, dostajesz odpowiedź na poziomie jaki sam reprezentujesz ;) Cóż chyba jednak zbyt
wysoki był on w moim poprzednim poście, skoro już przerywasz xD

Anyway - right, Peace m8.


Do mojego poziomu to Ci jeszcze daleko :) masz pretensję do mnie że szukam zaczepki co jest nieprawdą - w dziwny sposób to odbierasz. Wręcz przeciwnie jestem bardzo spokojną osobą :D

Śmieszne jest to że nasza rozmowa idzie to w innym kierunku niż powinna - jak zwykle chodzi o kasę :D
Pisz sobie co chcesz, ja mam swoje zdanie , Ty swoje - ja wracam do pracy bo dziś sobie trochę za dużo odpuściłem.
Jak chcesz to odpisuj, a admin może mnie degradować za spam :)) Dont care :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 11:04, Lost Paradise napisał:


>
> Cóż, dostajesz odpowiedź na poziomie jaki sam reprezentujesz ;) Cóż chyba jednak
zbyt
> wysoki był on w moim poprzednim poście, skoro już przerywasz xD
>
> Anyway - right, Peace m8.

Do mojego poziomu to Ci jeszcze daleko :) masz pretensję do mnie że szukam zaczepki co
jest nieprawdą - w dziwny sposób to odbierasz. Wręcz przeciwnie jestem bardzo spokojną
osobą :D

>

Cóż, pisząc teksty w tym stylu, pokazujesz, że dawno cię przewyższyłem swoim poziomem. Cóż, skoro tak, to faktycznie nie mamy o czym rozmawiać.

Chyba, że mam do ciebie "daleko", bo tak bardzo zostałeś z tyłu ?? Noooo, nie musisz być taki samo-krytyczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, sama grafika, w WoWie jest bajkowa. Wielkość świata, ilość klas, ilość zadań, raid bossy, party, klimat, to wszystko sprawia że dla mnie Lineage 2 góruje nad WoWem, ale oczywiście, dla ciebie mogą to być wady, a nie zalety, więc po co kontynuować tą dyskusję? To nie jest miejsce na nią, i nigdy ani ty mi nie udowodnisz że WoW jest lepszy, ani ja tobie, że l2 jest lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2008 o 11:07, Ponet napisał:


Chyba, że mam do ciebie "daleko", bo tak bardzo zostałeś z tyłu ?? Noooo, nie musisz
być taki samo-krytyczny ;)


Czy wiesz że w ten sposób obrażasz ludzi ? Odpowiem Ci tylko tyle: Nie przypisuj mi swoich wad :)
Do tego jesteś uparty jak osioł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować