Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Garść szczegółów z Crysis: Warhead

38 postów w tym temacie

pepsi

Zapowiedź gry Crysis: Warhead na czeskim portalu GamesTiscali przyniosła garść nowych faktów dotyczących produkcji powstającej w budapesztańskim oddziale firmy Crytek. Na uwagę zasługuje fakt, że Warhead nie będzie dodatkiem, a pełnoprawną kontynuacją.

Przeczytaj cały tekst "Garść szczegółów z Crysis: Warhead" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zaraz, a to niby kolejny Crysis nie miał być także na konsole?

Ech, albo nie jestem w temacie, ale wydaje mi się że studio Crytek zapewniało, jakoby kolejne ich produkcje były na PC oraz na konsolach - PS3 i X360. No ale cóż, skoro taka ich decyzja w przypadku Warheada... Szczerze mówiąc, to 8 - 10 godzin kampanii single to nie jest dość dużo. Myślałem, że będzie tak z 15 godzin - to jest moim zdaniem taki "średni pułap". Zobaczymy co nowego przyniesie Crysis: Warhead, czy zrobi kolejną rewolucje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Kampania w trybie single powinna zająć około 8-10 godzin gry."

To chyba jakaś kpina, w takim razie w około 5 godzin przejdę singla... widzę, że C2 to będzie tylko do oglądania niż do konkretnego grania... :(

To pewnie przejście sigla Crysisa 3 to będzie 5-7 godzin... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajnie się zapowiada i w ogóle... Ale tak samo było przy pierwszym Crysis, a wyszło, że technologia była postawiona ponad wszystko. I wyszedł pokaz silnika. :/ Liczę, że wyciągną z tego jakieś wnioski i będzie to gra, którą bardziej się będzie ''''przeżywać''''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jejejej za kilka miesięcy czeka nas kolejne kilka godzin rozrywki...No powiedzcie czym się tu ekscytować ? Grą robioną po to, żeby pokazać jakiej to oni grafiki nie potrafią zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wbrew narzekaniu wielu, dla mnie Crysis się podoba. Warhead''a na pewno kupię szczególnie, że mamy wcielić się w Psychola. To co mnie martwi to raczej te "8-10 godzin" zabawy - za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszą część Crysisa czekałem z wypiekami na twarzy. Większość moich oczekiwań nie została spełniona. Myślę, że Warhead nie będzie lepszy od poprzednika, co za tym idzie - nie ma czego oczekiwać. Zwłaszcza, że długość gry będzie powalająca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... FPS''y starczające na około 10 godzin gry (single) to już standard od paru lat, więc nie widzę powodów do narzekań. Przydałaby się optymalizacja silnika graficznego, który naprawdę ma potencjał. Poza tym - wtf? Kolejny raz przemierzamy tą samą wyspę? Warhead pasuje mi bardziej na dodatek niż na pełnoprawny sequel...

@master matrox
Trylogia Crysis była zapowiadana tylko i wyłącznie na blaszaki - nie było nawet mowy o wydaniu tej serii na konsole. Następna gra Crytek''a (bodajże Far Cry 2) powinien ukazać się także na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Far Cry 2 robi Noobisoft.
A nowego Crysisa na pewno dotknę, dema na 100%, potem ocenię, czy gra jest warta zachodu. W Crysisie jedynce nie było za dużo do roboty, poza rozwalaniem drzew i koszeniem ludzi z karabinu maszynowego z lunetką... Nie uratowała tego nawet dość ciekawa fabuła i obłędna grafika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować