Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Garść szczegółów z Crysis: Warhead

38 postów w tym temacie

I tak ten tytul mnie nie interesuje po porazce dla mnie jakim byl Crysis omijam to szerokim lukiem. Fajnie ze grafa dobra ale kto ma takiego kompa zeby to odpalic , pomysleli by zeby cos zrobic z wymaganiami. 8-10 godzin? czym tu sie zachwycac , zamiast wypuszczac to jesienia dodaliby pare levelow. Zamiast tej "nowej" super gry proponuje kupic TimeShifta jest o niebo lepszy niz Crysis jesli wogole mozna je porownywac. FC 2 podobno ma byc na PC i ps3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8 godz.?! To chyba będzie krótsze od oryginalnego Crysisa. Ciekawe jakie będą nowe funkcje kostiumu? Może chwilowa nieśmiertelność?:) Co do wymagań nie mam obaw - gra ma hulać na silniku CryEngine2 (tym samym od pierwszego Crysisa).

Metalhead86-->Far Cry 2 robi UbiSoft Montreal, a nie Crytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

super czekamy do jesieni ale na jesień będzie taki wysyp gier że głowa boli przynajmniej wysyp na PC :D no to super kolejna super produkcja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Co ciekawe, za dialogi odpowiedzialna jest Susanna O''Connor, znana z prac nad BioShockiem."

Would you kindly go buy Crisis Warhead now, please? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ograniczenia sprzętowe nie pozwoliły mi sprawdzić jedynki a tu dwójka na horyzoncie ;/
Jednak wierzę, że zobaczą to co piszą na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe kiedy bedzie premiera Warhead''a bo jedynke mam i bardzo mi sie podoba... mam tylko nadzieje ze 2 niebedzie tak krotka jak jedynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, oglądałem dziś 20 minutową prezentacje Far Cry 2 i wiecie co ? Crysis przy tym zaczyna wydawać się małym eksperymentem graficznym i niczym więcej... Twórcy zapowiadają obszar 50 kilometrów kwadratowych z pełną swobodą poruszania się (Świat większy niż w Oblivionie) i bez ...doczytywania. Ma być pełny streaming. Oprócz tego przy około 100 misjach różnego rodzaju mamy spędzić niby około 50 godzin...RPG-FPS ? Na to wygląda. Będą pojazdy (stara dobra lotnia również), cykl dnia i nocy, wiele różnych zabawek do uśmiercania, a fizyka przebije to, co miał już Crysis. Tylko nie zaczynajcie z tym super kombinezonem...W FC2 nie ma czegoś takiego, ale jeżeli jest to dla was największy atut Crysisa, to współczuje Crytekowi z całego serca.
Jak na razie jedyną wadą (dla niektórych) mogą być afrykańskie scenerie zamiast wysp tropikalnych, czy podziemnych tajnych baz...(chociaż pewnie i w Afryce twórcy wsadzili jakieś bazy :>).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 18:04, Thompson napisał:

Zastanawia mnie jedno: jak mamy patrzeć na tą grę - czy jak na samodzielny dodatek, czy
jednak jak na Crysis 2?

Jako cud graficzny, ale denny pod innymi względami xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy Crysis pewnie będzie dobry, ale ciekawe, jak odbiorą go gracze - jako odgrzewanego kotleta, czy jako nowy wzór grywalności w FPS''ach? Na to pytanie odpowiedź poznamy po premierze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 18:26, tomas92 napisał:

Nowy Crysis pewnie będzie dobry, ale ciekawe, jak odbiorą go gracze - jako odgrzewanego
kotleta, czy jako nowy wzór grywalności w FPS''ach? Na to pytanie odpowiedź poznamy po
premierze ;)

Nie nastawiałbym się na to, że ten Crysis będzie miał niesamowitą fabułę, mnóstwo zwrotów akcji i ciekawych bohaterów. To będzie, podobnie jak poprzednik (jeśli można tak powiedzieć o Crysisie), regularny FPS z nieregularną grafiką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to będzie taki F.E.A.R Perseus Mandate: taka sama grafika (no może ją niezauważalnie podrasują), kilka broni nowych, paru nowych przeciwników i inne plansze, no i to samodzielny dodatek z tego co czytałem, a że wyjdzie mniej więcej 1 rok po premierze orginału to gra jeszcze się nie zestarzała. Pewnie dostanie 8 w pismach o grach :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 16:30, Cmq napisał:

"Co ciekawe, za dialogi odpowiedzialna jest Susanna O''Connor, znana z prac nad BioShockiem."

Would you kindly go buy Crisis Warhead now, please? :D


Nie wiem czy wredna zrzynka z system shocka to dobra rekomendacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 21:54, czarnykurczak napisał:

Nie wiem czy wredna zrzynka z system shocka to dobra rekomendacja...

Przecież Bio robili dokładnie ci sami ludzie, do tego początkowo tworzyli go jako kontynuację dla sshocka 2. Poza tym Shodan ujawniła się dość szybko i nie atakowała gracza zwrotem "Would you kindly".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 17:51, Xarodon napisał:

Twórcy zapowiadają


No właśnie. ;-)
Też oglądałem gameplay, może robi wrażenie, ale zobaczymy, jak wypadnie finalny produkt. Osobiście mocno trzymam kciuki za FC2 i gdybym miał teraz wybierać między właśnie FarCry''em 2 i nowym Crysisem, wybrałbym dziecko Ubisoftu - ale, jak pisałem, nie jest to poparte niczym więcej niż zapowiedziami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że gra pójdzie mi na high i bedzie bardziej zoptymalizowana bo crysis to ciał strasznie,
moze i nawet mp poprawią powstaną lkany itd..
ponoć jest już za 65zł do zamówienia warhead na http://max-crysis.com pisali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować