Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tłumacz znający się na grach komputerowych szuka pracy? Czas zakończyć poszukiwania!

75 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2008 o 19:19, Furrbacca napisał:

> a co tu cytować, wystarczy zapoznać się z KRSami

Właśnie tu jest taki problem, ponieważ z KRSów wcale nie wynika, że gram.pl jest spółką
córką CDP. Z KRSów wynika, że gram.pl jest równorzędną spółką względem CDP, gdzie faktycznie
obie są w posiadaniu tych samych osób. Nie twierdzę, że nie ma związku między CDP i gram.pl.
Zwyczajnie ten związek jest na nieco innych zasadach niż te, które przedstawiłeś.

wcale nie ale nie chce mi się dyskutować, zobaczysz jak CDP będzie S.A. i czego będzie właścicielem, później dla zwiększenia kapitału itp. itd. kupi te niby niezelażne spółki, znam to z doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łał!!!!11 Super oferta pracy!!!!1 Znam świetnie angielski (ostatnio nawet już mi się formy czasowników tak często nie mylą), polski też super (w końcu polak jestem), więc co mi szkodzi spróbować. No chyba że się dowalą, że brakuje mi 6 lat :/ Ale co tam, liczą się przecież dobre chęci, bo świetnie by było być tłumaczem gier komputerowych, chłopaki z podwórka by pospadali z trzepaka z zazdrości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 19:34, Meghan_mph napisał:

Czy Ty aby jesteś pewny, że wiesz, co oznacza słowo "uiszczać"? Jeżeli chodziło Ci o
"uwłaczając", to zostaje mi tylko ironicznie powinszować zasobu słownictwa.
Ratujcie nas niebiosa przed inwencją twórczą co poniektórych... Czasami myślę, że licentia
poetica powinna być dozwolona dopiero po państwowych egzaminach.

Dobra, slowko mi sie merdlo, co nie znaczy jednak, ze niweluje gafe. A zem spartaczyl. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 19:42, Emillo2 napisał:

wcale nie ale nie chce mi się dyskutować, zobaczysz jak CDP będzie S.A. i czego będzie
właścicielem, później dla zwiększenia kapitału itp. itd. kupi te niby niezelażne spółki,
znam to z doświadczenia

A co - wykupowałeś już jakieś spółki? :P
Wytłumacz nam wszystkim, jak można zwiększyć kapitał kupując coś? Przecież ta kasa na przejęcie nie bierze się z kosmosu. Prędzej można coś sprzedać (np. udziały we WŁASNEJ firmie). A kapitału się nie zwiększa, tylko podwyższa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 19:49, Quatre napisał:

Łał!!!!11 Super oferta pracy!!!!1 Znam świetnie angielski (ostatnio nawet już mi się
formy czasowników tak często nie mylą), polski też super (w końcu polak jestem), więc
co mi szkodzi spróbować. No chyba że się dowalą, że brakuje mi 6 lat :/ Ale co tam, liczą
się przecież dobre chęci, bo świetnie by było być tłumaczem gier komputerowych, chłopaki
z podwórka by pospadali z trzepaka z zazdrości :)


Patrzcie! Cyniczny dwunastolatek! hahaha... szacun stary.

Gothic - umoczyłeś teraz oj jak umoczyłeś buahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 19:51, gothicsheep napisał:

Dobra, slowko mi sie merdlo, co nie znaczy jednak, ze niweluje gafe. A zem spartaczyl.

A co niweluje tę gafę? Bo samemu przecież nie można czegokolwiek zniwelować, coś musi to coś zniwelować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja reakcja na słowa Szanownej Koleżanki dotyczy naturalnie całości wypowiedzi :) I... pamiętam, jakżebym mógł zapomnieć :D W kwestiach światopoglądowych się nie zgadzaliśmy, ale co do tłumaczenia, możemy chyba uznać za rozsądne przytoczone przez Koleżankę słowa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 19:54, hans olo napisał:

> Patrzcie! Cyniczny dwunastolatek! hahaha... szacun stary.
Q nie pisał o sobie :P.


A to sorry. Ale odpowiedź i tak celna i cięta. Szacun :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 19:58, Filip41 napisał:

A to sorry. Ale odpowiedź i tak celna i cięta. Szacun :D

Niezłą zrobiłem stylizację językową, prawda? :D Te wykrzykniki przechodzące w jedyneczki (wiadomo, młódź jest rozpierana przez energię, więc nietrudno o omsknięcie się paluszka :) Nawet "polak" napisałem z małej litery, czekałem aż się ktoś oburzy, że jestem antypolski, a tu lipa :/ Myślałem o pozbyciu się 90% znaków interpunkcyjnych, ale poświęciłem ten zamysł na rzecz czytelności wypowiedzi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam małe pytanku.

Czy to jakiś żart??
Na stronie CD Projekt''u do której jest podany odnośnik nic nie ma, że poszukują "lokalizatorów"
(znaczy się tłumaczy).
I czy w liście motywacyjnym mam podać portal gram.pl jako źródło
informacji o tym wakacie w wyżej wymienionej firmie!

Prosiłbym o wypowiedź osoby za to odpowiedzialnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 19:52, Quatre napisał:

A co - wykupowałeś już jakieś spółki? :P
Wytłumacz nam wszystkim, jak można zwiększyć kapitał kupując coś? Przecież ta kasa na
przejęcie nie bierze się z kosmosu. Prędzej można coś sprzedać (np. udziały we WŁASNEJ
firmie). A kapitału się nie zwiększa, tylko podwyższa :P

obecnie na koncie mam sześć
a przejmująca spółka nie ma swojego kapitału
nie mądruj się, zwiększanie, podwyższanie, powiększanie różnie się używa terminów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 20:59, korbest napisał:

Tylko dla warszawiaków? pewnie lokum firma nie zapewnia dla mieszkających 300km od Warszawy
he? :/

Wiesz co? Lepiej nie aplikuj, bo skoro nie jesteś w stanie przeczytać ze zrozumieniem tak krótkiego tekstu w języku (podejrzewam) ojczystym, to ciężko będzie się dostać. Cytat, żeby nie było wątpliwości:
możliwość wykonywania pracy w domu (zdalnie)
Czyli odległość od miejsca zamieszkania do Warszawy ma naprawdę marginalne znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 16:58, Konrad512 napisał:

Przyjmujecie osoby poniżej 18 roku życia? (mam 17.5 :P)


a masz srednie wyksztalcenie ? zapewne w tym wieku nie ukonczyles liceum wiec po co sie glupio pytasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znać tych szczegółów, ale wiem, że od tego istnieje inny dział na forum - informacje prasowe. I ta oferta powinna się tam pojawić napisana przez CD-Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 17:48, Filip41 napisał:

Szczerze mówiąc kompletnie mi powiewa poziom współpracy z innymi wydawcami - to co mnie
wkurza to fakt, że jednocześnie prowadzicie sklep. To rzutuje na recenzje droga miss
Soleil.


Jakoś nie zauważyłem, aby jakiekolwiek działanie sklepu rzutowało na treść, czy formę recenzji. Nikt ze sklepu do nas ani razu nie przyszedł i nie powiedział, co i jak mamy napisać. Oni robią swoje a my swoje. Jeśli masz jakieś dowody na poparcie swojej tezy to chętnie się o nich dowiem.

Dnia 26.06.2008 o 17:48, Filip41 napisał:

ŻADNEJ gry nie zjechaliście od początku powstawania serwisu. ŻADNEJ!!! No co
jest... nie uwierzę że wasi redaktorzy nie mają cojones!


Mają, mają... A jesli miałeś problem z zauważeniem gry, o której nie wypowiadaliśmy się pochlebnie, to zapraszam tutaj: http://www.gram.pl/art_8QzkH,5_Empire_Earth_III_rzut_okiem.html , lub tutaj: http://www.gram.pl/art_8QrkGe8_Mortyr_Operacja_Sztorm_recenzja.html

Dnia 26.06.2008 o 17:48, Filip41 napisał:

Doceniam wkład pracy twórców, ale do jasnej moglibyście pokazać pazur!!! Na razie recenzje
omijam łukiem bo brak im jaj, oceny i swobodnego pisania.


Z tego co wymieniłeś to jedynie w przypadku ocen mogę się zgodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stronniczości gram.pl akurat zarzucić nie można, nie raz i nie dwa widziałem tu pochlebne teksty na temat gier wydawanych przez firmy inne niż CD Projekt, nawet kiedy nie były dostępne później w ofercie sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować